798 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Yamaha yz250f 2018/19

Model:Yamaha yz250f Godina:2018/19 (59)h rabotni Akrapovic Fakt...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.580 €
16 мај 16:24Промовирано

Se prodava plac

Se prodava zemjiste 3,5dek na mesnosta vikana Slivnica na patot Berov...


3.000 €
или предлог цена
Денес 14:23Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


7.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Kuka Vo Berovo

Se prodava kuka vo centarot na Berovo informacii 078473132


20.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Денес 13:00Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 13:00Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Апартмани

Денес 12:08prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:19FORD TRANSIT 2.2 TDCI

Godina - 2006 2 stranicni vrati na tovarniot prostor Registrirano ...


4.500 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

Вчера 22:55Audi A6 celo ili za delovi

Audi A6 Quattro 2.5 dizel radio + navigacija fabricko 5 alu.bandazi...


1.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 21:22  НОВ ОГЛАС

Opel zafira

Broj 076387748 2.0 dti dizel Klima tempomat 7 sedista Servo A...


1.299 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.390 €
Берово

Автомобили

Вчера 18:44Rolerki super sostojba br.36./42

Se prodavaat rolerki super sostojba doneseni od germanija se pravat p...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:12Niva vo Berovo, Rusinovo

Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имот...


31 МКД
или предлог цена
Вчера 15:08dvosed so spustanje, двосед со спуштање

se prodava socuvan dvosed so moznost za rasklopuvanje za spienje, lok...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Ford Focus 1.8 TDCI 101 ks. 2003 god. BG tabli.

Ford Focus 1.8 TDCI 101 ks. 2003 god. BG tabli. Kolata e bez maana m...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 13:17Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 13:17Otkup kupuvam 4x4 pajero frontera suzuki kia lada feroza

Kupuvam dzipovi 4x4 So ili bez dokumenti Za delovi ili celi Kon....


1.000 €
или предлог цена
Вчера 11:05Kupuvam golf 1 2 3 disel

Kupuvam golf 1 2 3 disel Sostojba ne e bitna Moze so ili bez dokime...


400 €
или предлог цена
Вчера 11:05MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE KLIMATRONIK, TEMPOMAT, ...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 €
Берово

Автомобили

Вчера 10:24Mašina za melenje meso

masinata e so nov trofazen motor so nea sleduvaat 6 rešetki i 5 naost...


450 €
или предлог цена
Вчера 09:112GUMI 205/55 R16KI RIKEN M+S

2GUMI 205/55 R16KI RIKEN M+S. ZDRAVI I PRAVI. PROIZVEDENI 2018 GODINA...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:23RENAULT GRAND SCENIK 2004 7SEDISTA

RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN PLIN ATEST 2004 GODINA FULL OPREMA: ...


2.699 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 06:23DACIA LOGAN 1.4MPI BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST 2005 REGIST

DACIA LOGAN 1.4MPI SO FULL OPREMA -KLIMA -ABS -SERVO -4 AERBAG -...


1.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 06:09HYUNDAI TUCSON 4x4

Hyndai Tucson 4x4 dizel 2005/2006 god servisiran mal i golem servis g...


5.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 05:19Gumi 205 55 16

Se prodavaat gumi Michelin i Bridgestone, parovi DOT 2017.Moze samo 2...


4.500 €
или предлог цена
16 мај 22:40Alanser, dizni, amortuzeri vectra 2.0dti

Polovni delovi za vectra b 2.0dti. Dizni, alanser, amortizeri vo odli...


5 €
или предлог цена
16 мај 22:40Molzacka Gumil

Se prodava molzacka Gumil, mnogu malku koristena, kako nova, so nea s...


10 €
или предлог цена
16 мај 22:40Raspar 205 55 16 i 195 60 16

Raspar gumi 075 375 375


1.700 МКД
или предлог цена
16 мај 22:40IMT 539 so nov motor

Prodavam imt 539 so nov motor. Za povekje informacii na viber na broj...


2.500 €
или предлог цена
16 мај 22:16Столови и табуретки

Се продаваат и изработуваат по нарачка, столови, табуретки, кревети, ...


По Договор
или предлог цена
16 мај 21:19HONDA 125CC 2T

Motorot e vo odlivna sostojba pali vozi spremen e za sezona ZA POVEKJ...


800 €
или предлог цена
16 мај 20:53Niva/plac vo Berovo Mitrasinchi Берово Митрашинци

Prodavam niva/plac vo Mitrashinci Berovo pogodno za vikendica/pcelari...


70 МКД
или предлог цена
16 мај 20:39Kupuvam otkup na lada niva i dr. zipovi 4x4 pajero suzuki

Kon.070726094 - samo Viber


1.000 €
или предлог цена
16 мај 16:32Se prodava Yamaha yz250f 2018/19

Model:Yamaha yz250f Godina:2018/19 (59)h rabotni Akrapovic Fakt...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.580 €
16 мај 16:24Plac vo Berovo Ablanica

se prodava plac vo Berovo vo vikend naselbata Ablanica.Na placot I'ma...


12.000 €
или предлог цена
16 мај 13:22Obodin фрижидер - 410 литри

Функционален, во исправна состојба е фрижидерот. Obodin фрижидер од ...


6.500 МКД
или предлог цена
16 мај 10:41сателитска антена со мотор ( комплет )

се продава целосно комплет како на сликата со сите штрафови, моторот ...


2.300 МКД
или предлог цена
16 мај 10:40Uaz

Uaz dizel 3.0 mercedes atestiran Moze zamena za kola so moja doplata...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 мај 22:25atraktiven plac na berovsko ezero

se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze pomal del...


По Договор
или предлог цена
15 мај 22:25Letni gumi so bandaz za audi

Prodavam 5 aluminiumski bandazi so letni gumi


15 мај 21:37Осрачка за ленти (банзици,пилани и сл)

Функционална, во добра состојба - осрачка за ленти (за банзици/пилани...


1 €
или предлог цена
Берово

Останато

15 мај 21:31МАЛЕШЕВСКО ПРЕВКУСНО КОЗЈО СИРЕЊЕ

Козјото сирење е полно со корисни пробиотици, богато е со есенцијални...


300 МКД
или предлог цена
15 мај 21:31Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам