803 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Yamaha yz250f 2018/19

Model:Yamaha yz250f Godina:2018/19 (59)h rabotni Akrapovic Fakt...


4.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.450 €
19 мај 01:52Промовирано

Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SOBI I APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA B...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Денес 19:28SOBI/////APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI POGLEDNETE JA I STRANATA NA FACEBOOK POD IM...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

Денес 19:28SOBI////APARTMANI

IZDAVAME LUKSUZNO OPREMANI SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEB...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

Денес 19:28Man TGX 440 2015/2016

Prodavam dva kamioni Man tgx 440 siniot 2015, beliot 2016 mom...


27.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

Денес 18:54Raspar 1 bandaz

16 bandaz so extra guma Goodyear


Денес 15:20  НОВ ОГЛАС

Дабови буриња за вино и ракија

Квалитетни буриња за вино и ракија изработени од посебно одбран малеш...


1 €
или предлог цена
Денес 14:20Michelin 225 50 r17

Se prodavaat 4 gumi michelin 225 50 r 17 070 386 482


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:20Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 13:00Се продава Mercedes-Benz

Се продава Mercedes-Benz C220, произведен 2000 год. Увезен од Австриј...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 13:00Se prodavaat 4 novi gumi M+S.

Se prodavaat 4 novi gumi 205 55 16 M+S. Marka Semperit Speed-Grip. S...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:58Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 12:58Ford Focus 1.8 TDCI 101 ks. 2003 god. BG tabli.

Ford Focus 1.8 TDCI 101 ks. 2003 god. BG tabli. Kolata e bez maana m...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Денес 12:58Borov Sirup od Berovo

Borov med sirup, prozvoden e vo Berovo vo cista i zdrava sredina so d...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:35Se prodava golemo Zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo (9,2dek)

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


9.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

Денес 11:28HYUNDAI TUCSON 4x4

Hyndai Tucson 4x4 dizel 2005/2006 god servisiran mal i golem servis g...


5.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 10:16Niva vo Berovo, Rusinovo

Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имот...


31 МКД
или предлог цена
Денес 07:482GUMI 205/55 R16KI RIKEN M+S

2GUMI 205/55 R16KI RIKEN M+S. ZDRAVI I PRAVI. PROIZVEDENI 2018 GODINA...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:33ALUMINIUMSKI BANDAZI 13KI ZA PEZO

ALUMINIUMSKI BANDAZI 13KI ZA PEZO ZDRAVI I PRAVI NE VARENI. CENA 120 ...


120 €
или предлог цена
Денес 07:33RENAULT GRAND SCENIK 2004 7SEDISTA

RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN PLIN ATEST 2004 GODINA FULL OPREMA: ...


2.699 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Денес 07:33DACIA LOGAN 1.4MPI BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST 2005 REGIST

DACIA LOGAN 1.4MPI SO FULL OPREMA -KLIMA -ABS -SERVO -4 AERBAG -...


1.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Денес 07:32FREZA AGROKUN 160 cm

Se prodava Nova freza AGROKUN Rabotna povrshina 160 cm Pogodna za...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 21:36Kupuvam golf 1 2 3 disel

Kupuvam golf 1 2 3 disel Sostojba ne e bitna Moze so ili bez dokime...


400 €
или предлог цена
Вчера 21:29Kupuvam otkup na lada niva i dr. zipovi 4x4 pajero suzuki

Kon.070726094 - samo Viber


1.000 €
или предлог цена
Вчера 21:29Otkup kupuvam 4x4 pajero frontera suzuki kia lada feroza

Kupuvam dzipovi 4x4 So ili bez dokumenti Za delovi ili celi Kon....


1.000 €
или предлог цена
Вчера 21:29Opel zafira

Broj 076387748 2.0 dti dizel Klima tempomat 7 sedista Servo A...


1.300 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.440 €
Берово

Автомобили

Вчера 20:58BMW X3 3.0D

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelen...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 18:51Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Kuka Vo Berovo

Se prodava kuka vo centarot na Berovo informacii 078473132


20.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Niva/plac vo Berovo Mitrasinchi Берово Митрашинци

Prodavam niva/plac vo Mitrashinci Berovo pogodno za vikendica/pcelari...


70 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Tomos vakum pumpa navodnuvajne

Tomos vakum moze da se proba i vidi moze i po kargo da se prati tel 0...


6.500 €
или предлог цена
Берово

Останато

22 мај 22:14Kosacka imt 506 motokultivator kultivator

Vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba tel 070 235 054


480 €
или предлог цена
22 мај 22:13LAND ROVER FREELANDER TD4

Delovi za freelander td4


1 €
или предлог цена
22 мај 20:28Se prodava plac

Se prodava zemjiste 3,5dek na mesnosta vikana Slivnica na patot Berov...


3.000 €
или предлог цена
22 мај 10:37Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Апартмани

21 мај 20:23Gillera Runner 50cc

Prepraven od injection na obicen karburator. So dokumenti, registrira...


1.000 €
или предлог цена
21 мај 16:49prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
21 мај 16:45Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
21 мај 16:45Домашни производи

Домашна Ракија (сливова) Домашна Мастика (од јаболка) Домашен сок ( р...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

21 мај 15:31Letni gumi so bandaz za audi

Prodavam 5 aluminiumski bandazi so letni gumi


21 мај 15:30Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близи...


200 МКД
или предлог цена
21 мај 11:58Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам