800 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Yamaha yz250f 2018/19

Model:Yamaha yz250f Godina:2018/19 (59)h rabotni Akrapovic Fakt...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.500 €
Денес 01:52Промовирано

Obodin фрижидер - 410 литри

Функционален, во исправна состојба е фрижидерот. Obodin фрижидер од ...


6.500 МКД
или предлог цена
16 мај 10:41сателитска антена со мотор ( комплет )

се продава целосно комплет како на сликата со сите штрафови, моторот ...


2.300 МКД
или предлог цена
16 мај 10:40Uaz

Uaz dizel 3.0 mercedes atestiran Moze zamena za kola so moja doplata...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 мај 22:25atraktiven plac na berovsko ezero

se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze pomal del...


По Договор
или предлог цена
15 мај 22:25Осрачка за ленти (банзици,пилани и сл)

Функционална, во добра состојба - осрачка за ленти (за банзици/пилани...


1 €
или предлог цена
Берово

Останато

15 мај 21:31МАЛЕШЕВСКО ПРЕВКУСНО КОЗЈО СИРЕЊЕ

Козјото сирење е полно со корисни пробиотици, богато е со есенцијални...


300 МКД
или предлог цена
15 мај 21:31Дабови буриња за вино и ракија

Квалитетни буриња за вино и ракија изработени од посебно одбран малеш...


1 €
или предлог цена
15 мај 14:02Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близи...


200 МКД
или предлог цена
15 мај 12:54Odlicni bandasi

Prodavam aluminiumski bandasi so gumi 5×100 16ki moze i zamena za 15ki


15 мај 12:40YAMAHA TENERE

Motorot e vo odlicna sostojba Moze da se proba vo sekoe vreme Mk ...


1.400 €
или предлог цена
15 мај 11:34FORD

Info na VIBER +38975 213 146 Marjanco Na ovoj broj +38975 213 146 ...


1 €
или предлог цена
15 мај 11:34Motokultivator imt 506 kultivator

Moze da SE proba I vidi so TRI brzini IMT tell 071 713 346 moze Po ka...


16.000 МКД
или предлог цена
15 мај 09:11Baliracka. Kosacka. Senoobrtacka. Drljaci. Molzacka

Site masini i priklucoci se vo rabotna sostojba i dobro socuvani, so ...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:50DAF EUR5

DAF XF 105 410, EUR 5, 2008 g, 1350 000 km, na BG tabli, napraveno fu...


9.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

14 мај 20:49Velosiped PRICE swiss "full suspension" 26

Велосипед PRICE во одлична состојба, сервисиран, шимано деоре опрема,...


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
370 €
Берово

Велосипеди

14 мај 16:15DVE GUMI 205 60 16KI M+S

DVE GUMI 205 60 16KI M+S.. CENA 2500 DENARI KOMPLET ...


2.500 МКД
или предлог цена
14 мај 14:54ALUMINIUMSKI BANDAZI 13KI ZA PEZO

ALUMINIUMSKI BANDAZI 13KI ZA PEZO ZDRAVI I PRAVI NE VARENI. CENA 120 ...


120 €
или предлог цена
14 мај 14:54DVE GUMI 175/60 R15KI ZDRAVI I PRAVI M+S

DVE GUMI 175/60 R15KI ZDRAVI I PRAVI M+S. CENA 2000 DENARI...


2.000 МКД
или предлог цена
14 мај 14:544KOMADA ISTA BROJKA ISTA SARA 205/60 R16KI M+S GOODYEAR

4KOMADA ISTA BROJKA ISTA SARA 205/60 R16KI GOODYEAR ZDRAVI I PRAVI M+...


4.000 МКД
или предлог цена
14 мај 14:54CELICNI BANDAZI ZA FORD 14KI 4X108

CELICNI BANDAZI ZA FORD 14KI 4X108 ZDRAVI I PRAVI NE VARENI. CENA 250...


2.500 МКД
или предлог цена
14 мај 14:544 KOMADA 205/60 R16KI M+S

4 KOMADA ISTA BROJKA ISTA SARA 205/60 R16KI M+S. ZDRAVI I PRAVI. CEN...


4.000 МКД
или предлог цена
14 мај 14:54Tam 130 (Atego,Man,Volvo)

Extra sostojba-Pali Vozi Dolzina: 6metri Smalena nosivost vo soobra...


4.500 €
или предлог цена
Берово

Камиони

14 мај 13:00Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
14 мај 12:45Prodavam wv golf odlicen

Full oprema broj 076387748 Dva kluca Klimatronic Servo Abs Esp ...


4.540 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.550 €
Берово

Автомобили

13 мај 13:47Kravjo stalsko gubre. Extra.

Se prodava stalsko cisto gubre od stalski kravi pregoreno a imame i n...


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:47Renault Megane 1.9 Dci 115 ks. 2007 god. CABRIO..

Renault Megane 1.9 Dci 115 ks. 2007 god. ( CABRIO ). So mnogu oprema...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

13 мај 12:47MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE KLIMATRONIK, TEMPOMAT, ...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 €
Берово

Автомобили

13 мај 11:35Prikolki

Se prodavaat prikolki za traktor ili za pomalo vozilo Cena po DOGOVOR...


1 €
или предлог цена
13 мај 10:15Разработен бизнис објект

Se prodava 370m2 energetski izgraden objekt.Vo sklop na objektot ima ...


300.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

13 мај 10:15Пумпа за систем со парно

Се продава пумпа за систем со парно греење, пумпата е во одлична сост...


1 €
или предлог цена
13 мај 10:15Пластични буриња

Се продават користени пластични буриња седум на број. Бурињата се пог...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

13 мај 10:11Plac vo Berovo

Placot e so golemina 1900m² Se naoga do Loven dom. Ima dozvola za gr...


По Договор
или предлог цена
13 мај 00:01BMW X3 3.0D

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelen...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 мај 16:00Bandasi,Bandazi VW Golf IV, V ,VI,VII Touran,Sharan

Bandazite se doneseni od Germanija i se vo mnogu dobra sostojba, nema...


210 €
или предлог цена
12 мај 14:46Kamp Prikolka BRAKO vo ekstra sostojba

Prodavam kamp prikolka Brako vo ekstra sostojba, se e fabricno na nea...


400 €
или предлог цена
Берово

Кампинг

12 мај 14:46Bandasi,Bandazi VW Golf IV, V ,VI,VII Touran,Sharan

Aluminski bandazi vo mnogu dobra sostojba i specijalen dizajn.


300 €
или предлог цена
12 мај 14:46Fiat Ducato

Fiat Ducato 2.3 jtd multijet 120 ks. Proizvedeno 2007 godina. Nos...


6.500 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

12 мај 09:15ВОЗАЧИ ЗА АНГЛИЈА 95 €

ДЕВИК " фирма регистрирана во Бугарија има потреба од возачи со Е кат...


100 €
или предлог цена
11 мај 12:15Se prodava vikendica na Berovsko ezero

Se prodava vikendica na Berovsko ezero kaj hotel VIP. Parcelata e so ...


65.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 10:43Obejkt pogoden za restorant, hotel.

Se prodava objekt vo grad Pehcevo. So vnatresna povrsina od 400m2 pog...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Деловен простор / Останато

11 мај 00:42Страна 2 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам