803 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Yamaha yz250f 2018/19

Model:Yamaha yz250f Godina:2018/19 (59)h rabotni Akrapovic Fakt...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.500 €
Вчера 01:52Промовирано

Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 08:59Промовирано

BMW X3 3.0D

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelen...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 мај 16:00Bandasi,Bandazi VW Golf IV, V ,VI,VII Touran,Sharan

Bandazite se doneseni od Germanija i se vo mnogu dobra sostojba, nema...


210 €
или предлог цена
12 мај 14:46Kamp Prikolka BRAKO vo ekstra sostojba

Prodavam kamp prikolka Brako vo ekstra sostojba, se e fabricno na nea...


400 €
или предлог цена
Берово

Кампинг

12 мај 14:46Bandasi,Bandazi VW Golf IV, V ,VI,VII Touran,Sharan

Aluminski bandazi vo mnogu dobra sostojba i specijalen dizajn.


300 €
или предлог цена
12 мај 14:46Fiat Ducato

Fiat Ducato 2.3 jtd multijet 120 ks. Proizvedeno 2007 godina. Nos...


6.500 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

12 мај 09:15ВОЗАЧИ ЗА АНГЛИЈА 95 €

ДЕВИК " фирма регистрирана во Бугарија има потреба од возачи со Е кат...


100 €
или предлог цена
11 мај 12:15Se prodava vikendica na Berovsko ezero

Se prodava vikendica na Berovsko ezero kaj hotel VIP. Parcelata e so ...


65.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 10:43Obejkt pogoden za restorant, hotel.

Se prodava objekt vo grad Pehcevo. So vnatresna povrsina od 400m2 pog...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Деловен простор / Останато

11 мај 00:42Kia sorento 4×4

Kia sorento 4×4 Novi gumi nov akumulator Centralno zaklucuvanje Kl...


3.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 мај 23:39Tomos vakum pumpa navodnuvajne

Tomos vakum moze da se proba i vidi moze i po kargo da se prati tel 0...


6.500 €
или предлог цена
Берово

Останато

10 мај 20:40Kaljeva pecka

Pecka na drva


1 МКД
или предлог цена
10 мај 16:11Bandazi za opel frontera

Se prodavaat bandazite bez gumi


250 €
или предлог цена
10 мај 16:11OPEL ASTRA J

Kolata e so full oprema, registrirana so 4 novi zimski gumi. 225000km...


6.100 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

10 мај 16:11LAND ROVER FREELANDER TD4

Delovi za freelander td4


1 €
или предлог цена
10 мај 16:11Elementi za kovani ogradi

Izrabotka na bubrezi, esovi, violinski kluc krugovi zabki masnicki i ...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Градина / Огради

10 мај 09:13Kupuvam Stan od 45 do 55 kvadrati Kisleva voda Aerodorom

Kupuvan stan od 45 do 55 kvadrati Aerodrom Kisela voda da ne e postar...


65.000 €
или предлог цена
Берово

Станови

09 мај 20:42Plac - niva

Se prodavaat 2200 m kvadratni na Trskata. Pogodno za sadenje, vlez di...


2.200 €
или предлог цена
09 мај 17:17Plac so plodno zemjiste

Se prodavaat 3,5 dekara (3500 m kvadratni) kaj Kaftanova vodenica, ka...


2.300 €
или предлог цена
09 мај 17:11Алат за мебел

изработка на ракохвати за мебел (троседи, двоседи, фотељи итн)


500 €
или предлог цена
08 мај 17:21DELOVI

Kia sephia za delovi


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 15:06Same leopard 85

Traktorot e ekstra pali vozi so preden utovarac.tel za kontakt 078391...


135 €
или предлог цена
07 мај 22:09jeep

dzipot e vo top sostojba napraven ful servis koj e meraklija neka pov...


4.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мај 22:09Mazda 1.6hdi

Mazda 1.6hdi 80kw Full oprema Za poveke inf Jovce 078 407 401 0...


3.450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мај 21:59Delovi za motor 1.7i lada niva injektori injektor, plin

Se prodavaat delovi od motor 1.7i lada niva Injektori glava i mn dr...


1 €
или предлог цена
07 мај 16:20Delovi za Golf 1 i 2

Se prodavat delovi za golf 1 i 2 Motor 1.6d menjac i se ostanato


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

07 мај 16:19Cisterna za voda / nafta 5t

Cisterna 5t Info 070 207 439


600 €
или предлог цена
07 мај 16:19Golf 2 1.6 disel TDI GTD GTI delovi ili cel so servo ATS

Golf 2,pogoden za restavracija Mnogu od delovite se Gtd Gti Motor,...


500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

07 мај 16:19Fiat uno tipo bravo brava delovi 1.7 disel

Delovi


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

07 мај 16:19Golf 1 1.6 disel dizel moze i vo delovi

Se prodava golf 1 disel moze cel moze i vo delovi 4 vrati,javuvanje...


500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мај 16:18Apartmani i Vila "PRIRODA"

Kapacitet: *Apartmani:19 legla *Vila 6 legla Vid n...


600 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

07 мај 16:04Apartmani i sobi

Prodavam kreveti tek ,lezai dupli ,komodi ,skafovi masi stolovi,fotel...


5 €
или предлог цена
Берово

Останато

07 мај 13:28SOBI I APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA B...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

07 мај 13:28SOBI/////APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI POGLEDNETE JA I STRANATA NA FACEBOOK POD IM...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

07 мај 13:28Se prodava golemo Zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo (9,2dek)

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

07 мај 13:25Bandazi za alfa romeo 16ki

Bandazite se kako novi


150 €
или предлог цена
07 мај 09:39Купувам стан или куќа

Стан или куќа дајте понуда Во Берово 077744494


1 €
или предлог цена
Берово

Станови

06 мај 23:10Kupuvam Kia Sportage 4x4 2.2 Dizel od 96 do 98 godina.

Kupuvam Kia Sportage 4x4 2.2 Dizel od 96 do 98 godina. Da bide so 5 v...


1.500 €
или предлог цена
05 мај 14:08Pasat

Se prodava pasat B6. TSI. 1.8 118kw.benzin 2010g. Pasatot e uvezen od...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мај 21:07Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

03 мај 23:05Се продава Mitsubishi Pajero 2.5

Се продава џип Mitsubishi Pajero 2.5 na Bg.таблици со дефект мотор ис...


1.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

03 мај 13:00Страна 3 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам