810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava golemo Zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo (9,2dek)

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


8.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.200 €
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

22 јун 08:06Промовирано

Drveni saksii (Жандињери )

Izrabotka na razlicni vidovi na drveni saksii po vasa zelba Faceboo...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

14 апр 18:10Daski za serviranje

Facebook _woodesing Instagram _woodesing Kontakt 071-630-485 Vib...


1.500 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

14 апр 18:05Motorna pila dolmar

Motorna pila


9.000 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

13 апр 12:49ПРОДАВАМ FORD FOCUS GIA 1.6 101ks Бензин

ПРОДАВАМ FORD FOCUS GHIA 1.6 Бензин 101ks во одлична состојба. Цен...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 апр 19:02Ploci za tavan

Imam okolu 100 broja Dimenzii 59.5cm na 59.5cm


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

07 апр 20:54Ribi ancistrusi

Se prodavaat ancistrusi stari okolu 5 meseci golemina okolu 2.5 - 3.5...


50 МКД
или предлог цена
06 апр 15:56Se prodava Audi A6

Audi A6 2.0 Kolata e samo za meraklii Napraven i e golem srevis P...


6.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 апр 19:53IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO

IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR , A NA 1...


8 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

05 апр 19:19Сандаци за пцели

Вршиме изработка на сандаци за пцели ДБ и ЛР.


По Договор
или предлог цена
05 апр 19:09KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA

KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA. DA BIDE SAMO NOV I NEUPOTREBUVAN. KAKO NA ...


15 €
или предлог цена
05 апр 14:44Ford focus tdci 1.8 2003

Se prodava ford focus za delovi. Za povekje info: 078/626-553


500 €
или предлог цена
05 апр 11:46МАШИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА ИЗРАБОТКА НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ЗАЕДНО СО БАНЗИК З...


1.600 €
или предлог цена
04 апр 12:47СОКОВНИК НА ПАРЕА

КУПУВАМ СОКОВНИК НА ПАРЕА КАКО НА СЛИКАТА


1 €
или предлог цена
04 апр 12:47Vikend Kuka/Vila na Ravna Reka

Prodavam Vila vo mesnosta Ravna reka vo blizina na Pehcevo. Vilata im...


25.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

03 апр 00:30Guma 225 50 16

Se prodava 1 guma 225 50 16 marka Kumho


1.500 МКД
или предлог цена
01 апр 20:38Bandazi za Passat 5x112 15ki

Komplet celicni bandazi so ratkapni i zimni solidni gumi (195/65/15)....


01 апр 20:38IMT 533

Remontiran komplet motor, lamela, zamaec, hidraulika. So novi gumi.


1 €
или предлог цена
31 мар 21:51Toyota 4-Runner 2.4d BG tablici

Odlicna sostojba. Moze i zamena, poveke info na telefon.


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 мар 21:51VW CADDY 2.0 SDI - TOVARNO

Odlicna sostojba, poveke info na telefon!


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 мар 21:51Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево, во близина на изворот на река...


600 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Куќи / Вили

31 мар 14:14IZDAVAM SOBI

se izdava sprat od kuka so sopstven vlez dve spalni sobi dnevna kujn...


450 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

30 мар 16:33Restorant i apartmani Tropik Pehcevo

Комплетно модерни апартмани во строгиот Центар на Пехчево за краток ...


1.600 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Соби

29 мар 17:02Jakna za kros cf moto

Cf moto


3.000 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

28 мар 10:46Fotelji

Imam 8 broja


2.000 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Дневна соба / Фотељи

27 мар 17:26Guma so bandaz za opel r16 good year

Letna goodyear do bandaz ne vozena cisto nova


По Договор
или предлог цена
27 мар 14:22Nova rezevna tenka guma za bmw 125 90 r15

Cisto nova


По Договор
или предлог цена
27 мар 14:14Tenka rezervna guma 105 70 r14 so 4 srafa

Tenka rezervna guma 4×100 broj 076387748 gi imam 2 broja


По Договор
или предлог цена
27 мар 14:10Razni izrabotki od drvo

Bunar 5000den Voz 4000den Drvena bunja 1000den m3 Masa so dve klup...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

26 мар 20:32Ozvucuvanje dva basa so dva sateliti

Dva basa Dva satelita Mikseta i pojacalo


20.000 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

26 мар 08:09Osvetluvanje za vo disko

Dimna masina 5000den Trepkac 3000den Laser 3000den


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

26 мар 08:04Masa so dve klupi

Cena za komlet 4500 den


4.500 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

26 мар 07:58Mercedes c220cdi blok

Dolen del motor ispraven c220 cdi


1 €
или предлог цена
25 мар 09:42Fiat stlo

Fiat stilo 1.9 jtd motor menjac


1 €
или предлог цена
25 мар 09:40Hyndai lantra delovi

Glava menjac retrovizori i drugi delovi


1 €
или предлог цена
25 мар 09:33Hyndai lantra delovi

Glava menjac retrovizori i drugi delovi


1 €
или предлог цена
25 мар 09:29Range rover

Jastuci predni zadni .kompresor ispravni


1 €
или предлог цена
25 мар 09:25Kia rio motor

Motor predni amortizeri poluosovini


1 €
или предлог цена
25 мар 09:20Frontera 2.4 benzin preden deferincijal

Preden deferincijal .menjac .reduktor


1 €
или предлог цена
25 мар 09:13Golf4

Delovi bez motor i menjac


1 €
или предлог цена
25 мар 09:10Mercedes c200cdi 99 god

Delovi


1 €
или предлог цена
25 мар 09:07Страна 6 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам