810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava golemo Zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo (9,2dek)

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


8.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.200 €
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

22 јун 08:06Промовирано

Се продава Fiat Brava

078/330/374- Делче


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 мар 16:15MSI Z690-A PRO DDR4

Maticnata e donesena od Amerika pred 2 nedeli kupena e od Best Buy ne...


11.900 МКД
или предлог цена
24 мар 09:30Kompir agrija

Kompirot e ekstra .se agrija .imam negde okolu 50 tona.cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
Берово

Останато

23 мар 19:13Тракторска фабричка приколица

ЦЕНА ПО ДОГОВОР Фабричка приколица, 3,20м долга, 1,95м широка, 45ц...


По Договор
или предлог цена
Берово

Приколки

21 мар 17:00Молзачка за Крави Швајцарска

Исправна, во функција 25 литарски росвајтен Ѓум, и сите пропратни ел...


1 €
или предлог цена
21 мар 16:57Моторна пила Stihl 61, Husquarna 61

Исправи, може и за делови Цена по договор 077441192 Анита


1 €
или предлог цена
21 мар 16:57Bmw e60 530d

Se prodava ili menuva bmw e60 530d *3000cc *218hp *2004god Vozilo...


5.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

13 мар 22:21Prikolka

Se prodava prikolica 130×300 super sostojba Super gumi Za povekje i...


500 €
или предлог цена
Берово

Приколки

12 мар 15:57Се продава нива во близина на Берово

Се продава нива на месност Раскрсница до патот накај Абланица. Земјиш...


1 €
или предлог цена
12 мар 13:10Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на улица Партизанска бр. 7 веднаш после пол...


60 €
или предлог цена
Берово

Дуќани

10 мар 18:23MAN 6x6

MAN 33.414 6X6


1 €
или предлог цена
09 мар 12:04Samsung galaxy J 5

Продавам Samsung galaxy J 5 телефонот работи на сите мобилни мрежи во...


3.000 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Мобилни телефони

08 мар 09:35RENAULT MEGANE 1.5DCI 81KW 2009

Kolata e maksimalno zacuvana , bez ni najmala zabeleska Ima naprave...


5.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мар 14:35Prodavam skii I skijacka oprema

Se prodavaat Head xrc 164 sm Atomic SL2 160 sm Elan eflex 9x 160 s...


1 €
или предлог цена
07 мар 13:00Crafter Maxi CH CH

Extra sostojba Sega uvezen od 🇨🇭CH🇨🇭 Euro 5 motor(AdBlue) Sme...


11.700 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

06 мар 13:18Plac za vikendica

Se prodava plac za vikendica vo Ramna reka Pehcevo.Kompletno sreden s...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

05 мар 09:33Seat Leon 1.9 Tdi 2006

Kontakt: 078 433 524 Vladimir


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мар 17:55samsung watch 4 clasic 46mm

нов со 2 години гаранција Лице за контакт на тел: 078453449


15.000 МКД
или предлог цена
01 мар 18:43Aprilia rx 50 cc napravena 80 cc registrirana 800 km pominat

nikakvi vlozuvajne malossi kit 80 cc smeneto ulje i filtri


1 €
или предлог цена
01 мар 18:43Prodavam Berovski grav-bob bel

Pritkar ili na kolci ne e pesak po boja bel Za pogolema kolicina dru...


250 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

01 мар 18:06Vitlo Krpan 5.5t

Ne e mnogu koristena,skoro nova. Za povekje informacii na telefon 0...


2.400 €
или предлог цена
01 мар 14:24Planinski med

🌼 Медот потекнува од место викано Бариица, во атарот на с. Владимиро...


500 МКД
или предлог цена
28 фев 09:22Proizvodstvo na stolici i masi

Производство на столици и маси со врвен квалитет и гаранција за истит...


По Договор
или предлог цена
28 фев 08:55Prodavam utovarac za trahtor

Prodavam utovarac za traktor komplet so se komandi creva korpa ima i ...


По Договор
или предлог цена
27 фев 20:37Hurliman

Se prodava traktor Hirliman vo odlucna sostojba Cena 8500 evra. Kon...


8.500 €
или предлог цена
26 фев 18:18Kamion

Se prodava kamion vo odlicna sostojba cena po dogivor.Moze zamena za ...


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

26 фев 18:17se izdava vila na berovsko ezero

Se izdava vila na Berovsko ezero. So dva apartmani so posebni vlezovi...


1 €
или предлог цена
Берово

Апартмани

26 фев 17:57Sok od borovinka I cena ribizla

Prodavam sok od borovinka I crna ribizla pakuvani vo stakleno sisinja...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Пијалаци

22 фев 20:32Се продаваат ореви (јатки)

Продажба на ореви (јатки) Ореви од берба 2021 Праќаме по карго Це...


400 МКД
или предлог цена
22 фев 17:52tam,tamce

kompletno servisirano so novi gumi moze da se vidi i proba vo sekoe v...


2.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

22 фев 05:29socuvano audi a4

komplet servisirano moze da se vidi i proba MOZE ZAMENA PONUDETE


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 фев 05:29Homag Cnc

Se prodava cnc Homag vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
20 фев 08:11Prodavam android smart tv favotit

PRODAVAM KORISTEN TV FAVORIT SMART FULL HD(FAVORIT 40DN4JM3T2A-44FHD...


10.999 МКД
или предлог цена
19 фев 20:40245/40-17 letni gumi

2x 245/40-17 Goodyear gumi Ne mnogu vozeni


1 €
или предлог цена
17 фев 12:4616ki Bndazi so zimski gumi

Se prodavaat 16ki 5x112 Bandazi so zimski gumi 205/55-16 Premiorri G...


17 фев 12:46Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово

Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремен...


300 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 фев 16:31Jacmen i Pcenica

Prodavam: Jacmen-20 tona Pcenica-20 tona Rz -25tona 070-374-426...


По Договор
или предлог цена
Берово

Останато

11 фев 22:36Prodavam zastava Omce vo perfekt sostojba

Prodavam Omce Zastava vo perfekt sostojba. Pali Vozi So aluminiumski ...


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

10 фев 19:44Prodavam traktor IMT 560 bez kabina ferguson

Prodavam traktor IMT 560 bez kabina i bez dokumenti. Bez ispravno koc...


2.500 €
или предлог цена
10 фев 19:44Audi A6 3.0 TDI V6 224 HP

Максимално сочувано ,без дополнителни трошоци, сите сервиси навреме н...


7.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 фев 18:27Страна 7 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам