813 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava golemo Zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo (9,2dek)

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.900 €
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

22 јун 08:06Промовирано

Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово

Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремен...


300 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 фев 16:31Jacmen i Pcenica

Prodavam: Jacmen-20 tona Pcenica-20 tona Rz -25tona 070-374-426...


По Договор
или предлог цена
Берово

Останато

11 фев 22:36Prodavam zastava Omce vo perfekt sostojba

Prodavam Omce Zastava vo perfekt sostojba. Pali Vozi So aluminiumski ...


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

10 фев 19:44Prodavam traktor IMT 560 bez kabina ferguson

Prodavam traktor IMT 560 bez kabina i bez dokumenti. Bez ispravno koc...


2.500 €
или предлог цена
10 фев 19:44Audi A6 3.0 TDI V6 224 HP

Максимално сочувано ,без дополнителни трошоци, сите сервиси навреме н...


7.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 фев 18:27Дигитален фотоапарат SANG

Фото апарат SANG со 5 megapixels, со оргинал футрола и мемориска карт...


400 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Дигитални фотоапарати

09 фев 19:22Nikon Coolpix 12 megapixels

Фото апарат Nikon Coolpix 12 megapixels, wide 5xzoom, iso 3200, 2,7 i...


700 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Дигитални фотоапарати

09 фев 19:17Elektromotor so reduktor

Se prodava elektro motor so reduktor. Kompletno zdrav. 078873173


11.111 МКД
или предлог цена
09 фев 14:09GOODYEAR 225/50-17

Dve gumi 225/50 17 Info 078873173/viber


1.000 МКД
или предлог цена
09 фев 14:09Radio Fiat Bravo topp

Radio to e kako novo nema nitu edna grebnatinka. Info 078873173


09 фев 14:09Se prodavaat ikoni

Se prodavaat ikoni . Lice za kontakt Stefco : 077 673 998


100 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Уметнички слики

09 фев 13:24Повеќе видови на приклучни машини

Се продаваат повеќе приклучни машини и тоа: - плугови двобраздни 300...


По Договор
или предлог цена
09 фев 09:47Iphone 8 plus

Продавам Iphone 8 plus екстра сочуван, без гребнатинки. Со него има ...


12.500 МКД
или предлог цена
09 фев 09:27ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ОЏАК

СЕ ПРОДАВААТ ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ОЏАК КАКО ТРАЈНО РЕШЕНИЕ НА СЛАБ ПРОТОК Н...


1 €
или предлог цена
07 фев 18:54Plac vo Berovo

Prodavam plac vo Berovo za kukja 1000 m2


1 €
или предлог цена
06 фев 19:52Plac vo Berovo na Berovsko Ezero

Placot e do parkingot na VIP hotel i e prva linija do ezero,posle neg...


20 €
или предлог цена
06 фев 16:40Vebasto Eberspacher

Se prodavo vebasto EBERSPACHER vo dobra sostojba.


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

05 фев 16:43Golf 5 1.9 tdi 2006 GOAL

...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 фев 16:43Аудио касети, Видео касети, DVD-R 8cm дискови

Аудио касети-Мaxell-цена 40 денари Видео касети-Sony-цена 80 денари ...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Останато

04 фев 23:38Се продава Апкан машина за виткање на лим

Апкан за виткање на лим со должина од 1м. Машината е во одлична сост...


300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Занаетчиска дејност

31 јан 15:37Плугови тробразни, Комбиниран репер и трапачи

Исправни и функционални, Цена по договор 078258347


1 €
или предлог цена
28 јан 19:05Трактор фергусон 539

- Се продава трактор фергусон 539 со документи, поприлично зачуван мо...


4.000 €
или предлог цена
27 јан 08:19Polovni prozori

Prodavam polovni prozori. PODETALNO NA SLIKA BR.1


По Договор
или предлог цена
25 јан 13:00Se prodava kotel za parno Prity

Se prodava kotel za parno Prity na drva. Odzak f180, ispraven. Konta...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 08:52Kawasaki 250 4t

Se prodava kawasaki 250 4t 2013 godina.


2.700 €
или предлог цена
23 јан 15:06Sprat za izdavanje

Се издава спрат/соба za vikendi, praznici, odmori од куќа "Roza" во г...


50 €
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

19 јан 13:20Stihl 038

Prodava stihl 038 dobro socuvana za povece informacii javete se 07885...


По Договор
или предлог цена
16 јан 14:25Banseci Masini za pilana

Se prodavaat 2 banseci vo odlicna sostojba. Cena po dogovor. Kontac...


1 €
или предлог цена
16 јан 13:41ПЛАЦ СО БОРОВИ ВО,, РИДИНИТЕ'' МИТРАШИНЦИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО-(ПЛАЦ) СО БОРОВИ ВО МЕСТО ВИКАНО-,, РИДИНИТЕ'' ВО С...


2.200 €
или предлог цена
15 јан 00:47Ersi skuter 150cc 3500km!!

Skuterot e vo odlicna sostojba!!


730 €
или предлог цена
13 јан 15:56Se prodava Ambar

Se prodavaat tri ambari olicno socuvani.Dva se pogolemi i sobirraat p...


20.000 МКД
или предлог цена
13 јан 15:56Krone 165 -Kosacka

Kosackata e vo dobra sostojba pogodna i za nermani povrasini


500 €
или предлог цена
13 јан 15:56Cisterna 3 tona

Se prodava cisterna 3 tonska so mali ostetuvajna


900 €
или предлог цена
13 јан 15:56Bandazi so gumi 205/55 R 16

Se prodavat komplet 4 aluminiumski bandazi so gumi Dunlop 205/55 R ...


12 јан 20:29Се изнајмува вила - Равна река Пехчево

Се изнајмува вила на Равна река Пехчево, број за контакт: 075 304 63...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

12 јан 13:00Renault Megane -

Се продава Рено меган во добра состојба. Контакт телефон: 075 304 631


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 јан 13:00SE PRODAVA KUKA

Prodavam kuka so povrsina 111 m2 i dvorno mesto 181 m2. Za poveke in...


30.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 јан 01:26Polovni prozori

Поволно продавам половни, метални прозори, застаклени и заштитени с...


По Договор
или предлог цена
10 јан 12:20Kabina za imt 533-539

Super kabina za traktor imt 533-539.Za podetalni informacii na tel.07...


200 €
или предлог цена
09 јан 16:29Sok od crvena ribizla

Prodavam sokovi od ribizla I mesano sumsko ovosje pakuvani vo 1l sta...


300 МКД
или предлог цена
Берово

Пијалаци

07 јан 19:00Страна 8 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам