449 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

***Kapital***Ekskluzivno zemjiste vo Krusevo 20.884 mkv

Шифра 40 073 Ексклузивна понуда Земјиште во Крушево со историска...


148.000 €
или предлог цена
24 апр 11:31Сместување во Крушево

Студиа со посебен влез, опремени за туристи. Секое студио има опремен...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

22 апр 12:46kazan казан kazani za rakija

изработувам казани за ракија


1 €
или предлог цена
22 апр 10:43Stolarski masini - krojac dupcalka presa za vrati

Poradi zatvranje na stolarska rabotilnica za sobni vrati , se prodava...


16.000 €
или предлог цена
19 апр 16:48ASUS Eee PC 1000H

!!!!!!!128GB SSD Nov!!!!!!! Baterija drzi 10min Originalen polnac


3.500 МКД
или предлог цена
16 апр 20:36Sobi Apartmani Studia vo Strogiot Centar Na Gradot

Se izdavaat dvokrevetni studia vo centarot na gradot na samo 50 metri...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Соби

15 апр 13:00СЕ ПРОДАВА - КРУШЕВО КУЌА И ОБЈЕКТ ДО ПРВА ПЛОЧА

Се продава готова куќа во Крушево заедно со објект за куќа стигнат до...


40.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

13 апр 23:25Вила Ди Тоше Крушево

Вила Ди Тоше е сместена во центарот на прекрасното Крушево, на атракт...


10 €
или предлог цена
Крушево

Соби

11 апр 20:45Се издава деловен простор во Крушево на одлична локација

Одличен деловен простор на убаво место, со паркинг просор, сопствено ...


100 €
или предлог цена
Крушево

Дуќани

11 апр 09:34Се продава мармалад од шипки

Продавам мармалад од шипки правен како за своја душа. Шипките се збир...


350 МКД
или предлог цена
10 апр 16:29@@@APARTMAN FLORA@@@

Renoviran trosoben apartman od 75m2 so prekrasen pogled na Krusevo. D...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Апартмани

09 апр 10:59Vila Marija Krusevo

Se izdavaat sobi vo Krusevo vednas pod hotel Panorama. Sobite se opre...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Останато

08 апр 22:14Mercedes Sprinter 413 XXL

Se prodava Mercedes Sprinter 413 XXL 2002 godina so 23 sedista , vo o...


1 €
или предлог цена
Крушево

Комбиња

08 апр 21:19FIAT SCUDO

Se prodava FIAT SCUDO GODINA: 2011 MOTOR 1.6 multiyet 90... REGIS...


1 €
или предлог цена
Крушево

Комбиња

05 апр 20:10Se prodava oprema za market

Raftovi,poloci, frizider, zamrznuvac, fiskalna kasa, pult kasa, vaga,...


22.222 €
или предлог цена
04 апр 03:40SE PRODAVA ZASTAVA 850 (fico)

https://youtube.com/shorts/eL-hiqh6TPw?fe ature=share ПИШЕТЕ ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

31 мар 16:52Каубојки

Се продаваат кожни каубојки Заинтересирани пишете ми порака Јас ке ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Машки обувки

31 мар 16:52Tkaeni pateki

Tkaeni pateki


1 €
или предлог цена
Крушево

Мебел / Тепих

31 мар 16:52mesto

se prodava mesto 341 kvadrati so gradezen materijal kamen.na mestoto ...


1 €
или предлог цена
31 мар 16:52Se prodava ford tranzit 2.5d

Se prodava kombe ford tranzit 2.5d Proizvedena 2001 god, redovno ser...


2.600 €
или предлог цена
Крушево

Комбиња

30 мар 16:49ALU BANDASI-VW.. SEAT..AUDI..SKODA...

SE PRODAVAAT ALUMINIUMSKI BANDASI ODGOVARAAT NA POVEKE TIPOVI NA VOZ...


30 мар 12:17КРУШЕВО во МАРТ-сместување

Студиа со посебен влез, опремени за туристи. Секое студио има опремен...


10 МКД
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

29 мар 09:27Audi A3 Sportback 2.0 140ks

Info na 078968607 Audi A3 Sportback 2.0 140ks BMM motor 8 ventili ...


6.700 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

28 мар 11:37Mikrobranova pecka

Vo odlicna sostojba, malce koristen...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мар 15:42DeLonghi

Aparat za kafe, vo solidna sostojba.


7.500 МКД
или предлог цена
27 мар 15:42Profesionalen kafemat

Kafematot e vo odlicna sostojba, perfektno raboti, donesen e od CH


550 €
или предлог цена
27 мар 15:41Elektricen trimer

Elektricen trimer, vo dobra sostojba


110 €
или предлог цена
27 мар 15:41Husqvarna auto mower 305

Robot za kosenje treva, donesena od CH. Vo perfektna sostojba.


49.000 МКД
или предлог цена
27 мар 15:40Sharp proektor

Sharp proektor, solidna sostojba


150 €
или предлог цена
27 мар 15:40Sirrus Specialized

27 brzini, uvoz CH


420 €
или предлог цена
Крушево

Велосипеди

27 мар 15:40Ergemetre E 15

Soben velosiped vo odlicna sostojba, Uvoz CH


27 мар 15:40Masazer za tello Bellamat

Masazerot e vo dobra sostojba, donesen od CH


7.000 МКД
или предлог цена
27 мар 15:40Автомобил Opel Astra

Се продава опел астра во одлична возна состоја редовно одржуван и сер...


800 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

27 мар 13:00IVECO CURSOR 420ks

Se prodava Iveco Cursor 420ks Vo soobrakajna e registriran kako speci...


1.111 €
или предлог цена
Крушево

Камиони

24 мар 13:00Racno tkaen Kilim Pirotski Kilim I drugo

Racno tkaen kilim, pirotski Kilim, Sifoni za Soda-Voda Kontakt 075 2...


1 €
или предлог цена
Крушево

Мебел / Тепих

23 мар 19:45SIFONI ZA SODA -VODA

Se prodavaat SIFONI za SODA-VODA od 2 I 1 litar povolno Naum Une Bo...


1 €
или предлог цена
19 мар 13:01Pokacen holesterol

Lek za pokacen holesterol vo krvta,zgolemeni trigliceridi.


1 €
или предлог цена
Крушево

Останато

18 мар 11:58Radijator

Maslen radijator so turbo ventilator,11 rebra, na trkala ,ne koristen.


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:58Vila Radika

Vilata e slobodna od 12.01.2023 🏡 Info-078-248-003 ☎️


1 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

16 мар 19:17Se prodava BMW

BMW 320d, - motor i menjac vo odlicna sostojba, -so novi letni gum...


2.222.222 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

15 мар 20:52Страна 3 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам