449 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava taze nov kafez

Se prodava golem kafez-letalica, pogoden za cuvanje na razni vidov na...


6.000 МКД
или предлог цена
Крушево

Животни / Птици

31 јан 20:07Skafander Jakna Pantaloni

Kvalitetna brend zimska obleka, Skijacki pantaloni, skijacka Jakna, Z...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 10:04STEFANI Apartmani

Апармани категоризирани со 3(три) ѕвезди комплетно опремени,секој со ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

26 јан 09:19Викенд во Крушево

Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартма...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

19 јан 08:04соби во близина на жичарницата

Се издава двокреветна соба во близина на жичарницата. Кабелска ТВ, Wi...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Соби

17 јан 11:31TDF

Se prodava trosed, dvosed i fotelja


38.500 МКД
или предлог цена
15 јан 15:19Apartmani Bubamara - Krusevo, strog centar

Izdavam novi studia vo strog centar (20-30 m od gradski plostad). Sek...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

11 јан 13:34Понуда-Продолжен викенд во Крушево

Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартма...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

04 јан 07:43LED SIJALICI LAMPI LAMBI MENUVAAT BOJA SO DALECINSKO NAJNOV

LED SIJALICI ZA POZICIJA ILI KADE IMATE POTREBA...VODOOTPORNI I MENUV...


300 МКД
или предлог цена
30 дек 20:31Se prodava plac 6500m2

Se prodava plac vo blizina na industriska zona Opalenik(Krusevo)6500m...


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:35ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Се издава простор подобен за канцелариска работа, со корисна површина...


1 €
или предлог цена
30 дек 13:00Se prodava imt 539

Se prodava traktor IMT 539 2005 godina Registriran 136 sati Garaz...


7.600 €
или предлог цена
29 дек 12:40Апартмани за 3 и 4 лица

Студиата се со посебни влезови, опремени само за туристи. Секое студи...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

24 дек 07:58Isuzu Trooper 4x4, Dizel, Osteten, Havarisan, dajte ponuda..

Baram da kupam dzip Isuzu Trooper kako na slikata, dizel ili benzin, ...


1 €
или предлог цена
22 дек 14:27MERCEDES C200 2008 godina Odlicen

Se prodava mercedes c200 2008 godina uvezen od germanija registriran ...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Автомобили

18 дек 13:52Se prodava par par mali Aleksandri

Se prodava par mali Aleksandri, prstenuvani zdravi ptici so odlicna k...


180 €
или предлог цена
Крушево

Животни / Птици

14 дек 18:23Ski cevli Tecnica

Odlicno socuvani , golemina 26-26.5 , 304 mm


1.800 МКД
или предлог цена
13 дек 10:28Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii.Cena za krevet 50 eur.dupli za spa...


50 €
или предлог цена
09 дек 10:47Се продава куќа

Се продава вселив куќа наместена може и празна по договор, куќата пос...


27.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

06 дек 20:32Се издаваат соби

Се издаваат соби во Крушево до центарот на градот! Лице за контакт ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

06 дек 01:24apartman za turisti

se izdava apartman vo centarot na Krusevo, so poseben vlez, dve spaln...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

05 дек 16:24Opel Vectra 1.6 100ks

Kolata e vo ispravna sostojba moze da se proba 250 000km vozena...


900 МКД
или предлог цена
Крушево

Автомобили

02 дек 15:36ПРОДАВАМ КУЌА ВО КРУШЕВО

Се продава куќа во Крушево, во близина на детската градинка Гонча Туф...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

01 дек 21:09VOLKSWAGEN SHARAN 2000 1.9 TDI 078 450 703

Se prodava Saran 2000 1.9 tdi, registriran. 078 450 703 Krusevo


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

01 дек 19:57VW Touran 1.9 2006

071754178


По Договор
или предлог цена
Крушево

Автомобили

29 ное 17:27Se prodava pecka na paleti

Peckata e vo odlicna sostojba koristena e edna godina


30.000 МКД
или предлог цена
27 ное 13:00Polovni vrati i prozorci

Se prodava koristena garazna vrata kako na slikata, so dimenzii 2.50×...


По Договор
или предлог цена
22 ное 16:50Ibrici,gezvinja,vazni i dr.

izrabotuvam sekakvi predmeti od bakar i mesing


1 МКД
или предлог цена
11 ное 14:49Furgon Ladilnik Komora Ladnjaca

Se prodavaat dve komori za zamrznuvanje so 8 pregradi.. sekoja pregra...


3 €
или предлог цена
Крушево

Камиони

11 ное 10:30Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii.Cena za krevet 50 eur.dupli za spa...


50 €
или предлог цена
09 ное 23:21Konfekciski mashini

Prodavam Bansek, Iberdek, rupcarka, kopcarka, overlak, presa, industr...


1 €
или предлог цена
07 ное 18:33Sobi/Apartmani Krusevo

Се издава сместување во Крушево, спроти спомен куќата на Тоше Проески...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

07 ное 18:22Se prodava plac na Krushevsko ezero

Се продаваат 276 метри квадратни непосредно до крушевско езеро, со до...


1 €
или предлог цена
07 ное 18:22Hulahopki i dokolenki vo site golemini i boi

Se prodavaat razlicni vidovi hulahopki i dokolenki na golemo i malo, ...


1 МКД
или предлог цена
07 ное 18:22Се продава куќа во центар на Крушево

Се продава куќа во центар на Крушево, целосно реновирана, со инсталир...


51.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

06 ное 18:01Котли

Цена по договор Pisete poraka Jas Ke ve baram


1 €
или предлог цена
05 ное 22:34Поентлеси

Изработка на рачни ракотворби. Цена по договор. тел:077-755-122 Е...


1 €
или предлог цена
05 ное 22:34Se iznajmuva stan Krusevo...

Se iznajmuva stan Krusevo . 90 kvadrati ,klimatiziran , 2 spalni ,2 b...


1 €
или предлог цена
Крушево

Станови

04 ное 18:28КРУШЕВО во есен...убавина

Студиа со посебен влез, опремени за туристи. Секое студио има опремен...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

01 ное 11:24Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Edinecni za krevet cena ...


50 €
или предлог цена
31 окт 18:38Страна 5 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам