Куманово
                   
18068 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

08 мај 13:00Промовирано

Audi a3 1.9 2007 god

Audi a3 1.9 2007 77kw 105ks Carineto i plateni site davacki Uvezeno...


5.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.750 €
Куманово

Автомобили

Вчера 14:29Промовирано

Dizel Viluskar Toyota 2 tona 3 m

Brend: TOYOTA (4070) Model: 02-8FD20 Nosivost: 2000 kg Visina na d...


31 мај 16:20Промовирано

Fiat Bravo - Benzin/Plin, Atestiran!!

Dosta dobro socuvana i garazirana !! (Registrirana)! Fiat Bravo 1999...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:10Hyundai i30 - ( 1.6 crdi 85kw ) 2014god.

Dosta dobro socuvana i registrirana so full oprema! Hyundai i30 1.6 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:10Clk 200 kompresor

Clk kompresor 200 Soliden za tie godini 071 686. 154


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:08  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS CHIA MOTOR 2.0 CDTI

✅FORD FOCUS CHIA 2007 GOD 2.0 TDCI ✅REGISRIRAN+Z .KARTON DO 27-01-20...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:58Opel Astra 1.8 benzin Plin

Astra 1.8 benzin plin Klima Elek.stakla Elek.retrovizori Alum.ba...


3.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:56ГРЕАЛКА КАЛОРИФЕР GREALKA KALORIFER Tesy 2400W

Продавам електрична греалка калорифер Tesy 2400 W - снага 2400 W - ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:37Frizider Фрижидер OBODIN 80 Litri

Продавам фрижидер OBODIN 80 литри Фрижидерот е со исправен компресор...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:35SKODA FAVORIT 1,3 - 43kW, 1994, НАЈДОБРО СОЧУВАН

Се продава Skoda Favorit 1.3, бензинец, модел 135, 43kW (58KS), 1994 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:34Renault Megane 1.5 dci, 106 KS, 2008

Продавам Renault Megane караван, 2008, со најдобриот мотор од Renault...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:34Куќа Kukja Kuca Kuka ul. Bajram Sabani Kumanovo

Се продава куќа со двор во Куманово на ул.Бајрам Шабани, со: - 41 м2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 16:34VES MASINA, МАШИНА за перење S 2007 Ei Ниш

Продавам веш машина тип S 2007, Ei Ниш - 5 кг алишта за перење - ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:34SE PRODAVA MERCEDES B 200 CDI

SE PRODAVA MERCEDES B 200 CDI REG DO 09 2023 SO 6 BRZINI PARKING SE...


4.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
4.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:33Бојлер Bojler DINAMO HIT 80

Продавам бојлер за бања - DINAMO HIT 80 литри Снага на греач - 2000 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:33MIKROBRANOVA PECKA "NEO", 700W, 15 литри

Продавам МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "BEKO" модел MWO-M8205 -Приклучна снага ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:33ЕЛЕКТРИКА - КАБЛИ И ОПРЕМА, ELEKTRIKA - KABLI I OPREMA

Продавам НОВИ електрични кабли и опрема со ограничена количина: -Про...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:33KAUC, КАУЧ

Продавам кауч - добро сочуван. Цена по договор. Телефон за инфо 075...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:32BAGAZNIK ZA KOLA, БАГАЖНИК ЗА КОЛА

Продавам оригинал АЛУМИНИУМСКИ багажник од фабрика "Фадип" - Бечеј, ...


2 €
или предлог цена
Вчера 16:32Кuka za kola, Кука за кола

Продавам фабричка КУКА ЗА КОЛА Може да се монтира на секаков тип на ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:32NOV Alanser Алансер Starter Стартер

Продавам НОВ Anlasser - Алансер - Стартер за Шкода, Голф и други вози...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:32ВЕЛОСИПЕД VELOSIPED точак tocak

Продавам велосипед брзинец со жолта боја тркало 26", во одлична сост...


1 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 16:32MONITOR DAEWOO 15"

Продавам монитор Daewoo 15" Цена по договор Телефон за контакт: 075...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:31Grande Punto 1.3 multijet

Се продава Fiat Grande Punto во одлична состојба 2006та година, 1.3 m...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:23Harley Davidson

Harley Davidson V-Rod God:2006/05 CC:1200 HP:120 Top sostojba Na...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:12  НОВ ОГЛАС

.... PRODAVA SE PLAC .....UL...120....ISPOD KASARINA...

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA KARPOS(RAJKOVA KUKA) NA ULICA 120 SKA ISPO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:10Volvo S90 Inscription D5 AWD Polestar

Voziloto Poseduva najvisoka Oprema, 239hp All wheel Drive 4x4 Kolat...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:07Se prodava audi A6 3.0 tdi Quattro 2014 automatik f1 ad blue

Se prodva audi a6 3.0 tdi Quattro 2014 god vo mk sobracajna automati...


7 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:05Lizard 200cc

Se prodava ATV 200cc top sostojba pali vozi do dokumenti i prenos sam...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 16:03  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE BLUE MOTION

SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE BLUE MOTION Modelska...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:03LEON

Dobro socuvan domakinski vozen redovno servisiran familijarno vozilo....


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:02VW PASSAT CC 2.0 TDI 140PS AUTOMAT DSG 2010god

VW PASSAT CC 2.0 TDI 103KW(140PS). -prv gazda vo Makedonija UVEZENA ...


11.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 15:47VW PASSAT CC 2.0 TDI 140PS AUTOMAT DSG 2010god

VW PASSAT CC 2.0 TDI 103KW(140PS). -prv gazda vo Makedonija UVEZENA ...


11.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 15:46Porche Cayene S 4.2 disel

Se prodava Porche Cayene S 4.2 disel vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:46Prodava Se Stan

Prodava se Trosoban Stan 73 kvadrata na Ul. Niksicku 6/1-21 Trgovski ...


52.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 15:37Aluminiumski bandazi toyota,honda,kia,hyundai i dr.japanski

Vencite osteteni(izgrebani),pravi ne vareni izvadeni od toyota auris,...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Вчера 15:37Se prodava kazan za rakija

Kazan za rakija 180 litri


500 €
или предлог цена
Вчера 15:35dvd

se prodava dvd max sacuvan sas tri zvucnika exstra sostojba moze da ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:34Klima za audi passat

Se prodava komplet klima za audi i passat.prakam i po kargo.klima rab...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:31Swiss avto Opel Astra

Odlicno vozilo,prva registracija vo MK 2020 godina.Gumi letni so alu ...


3.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 15:29Vivaks klima

3.5 kw


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Вчера 15:29Bridgestone swiss

Mnogu malce koristeni,


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Вчера 15:29Страна 4 од 452

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам