Валандово
                   
366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трактор тома винкович

Тракторот е во одлична состојба со нови гуми и е пали вози


1.000 €
или предлог цена
25 авг 18:20Трактор тома винкович 730

Se prodava trktor vo odlicna sostojba i tpaktorot e pali vozi i e so ...


1.950 €
или предлог цена
25 авг 18:20Се продава кабина

Се продава кабина за трактор Број за контакт Спасо 070909656


200 €
или предлог цена
25 авг 18:20Се продава кобила

Кобилата влече којнса кола,да наоруваш,за самар е одлична Број за ко...


500 €
или предлог цена
Валандово

Животни / Останато

25 авг 18:20Се продава молзачка нова

Молзачка за крави и е нова воопшто не е користена Број за контакт:С...


400 €
или предлог цена
25 авг 18:20Работа за жени и парови во странство со МК пасош

Работа во Словачка, во градот Тренчин. Потребни се жени и парови до 4...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Нудам работа

20 авг 16:48Работа во странство со МК пасош

Потребни се 3 мажи до 55 годишна возраст за работа во Словачка, град ...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Нудам работа

20 авг 16:40VW PASSAT 1.9TDI 2006G HINGLINE MAKSIMALNO CUVAN NOV UVOZ

_______PRODADEN________ VW PASSAT 1.9TDI 105KS 2006god NAJDOBRIOT I...


878.787.887 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 авг 20:02Се продава тракторска приколица

Приколката е во одличма состојба или замена шо ке понудите Број за к...


700 €
или предлог цена
10 авг 19:34Peugeot 206 sedan

Prv sopstvenik


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 јул 20:30Kukja 80m2 vo centarot na Valandovo

Kukja 80 m2 stara, no nekolku pati renovirana, so fasada 2019, alumin...


30.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

03 јул 16:43se prodava nasina za seckanje..ne koristena

se produva masina za seckanje..nekoristena kon075 304 593


02 јул 16:24Mercedes 1824

HITNOOO Informacii 071 271 213


По Договор
или предлог цена
Валандово

Камиони

27 јун 13:03Mercedes Atego 2528

2001 god. 16tona nosivost.. moze i bez sanduk.. cela god registracij...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Камиони

27 јун 13:03Fiat Grande Punto 1.9 Multijet 8V Sport Optik

Километража: 182000 км, 96 kW (131 KS), Еуро 4, прва регистрација 02/...


2.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 јун 13:09Продaжбa нa стручнa литерaтурa

Стручни медицински книги Микробиологијa - ценa 400 ден. Орофaцијaл...


1 МКД
или предлог цена
16 јун 13:52HITNO!!! Prodavam BMW E46 320 D !!!

Se prodava BMW E46 320 D 1998 godina od oprema ima: -sportski izduv ...


2.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 јун 09:12Се продаваат ќерамиди

Се продава југословенска ќерамида во одлична состојба, ...


11 МКД
или предлог цена
09 јун 15:55Се продваат стругалка и штрафалица

Се продава штрфалица и стругалка или пак се заменува за компресор за ...


5.000 МКД
или предлог цена
09 јун 15:55Се Продава PS3 чипуван со 32 игри

PS3 slim cipuvan so 2 racki i 32 igri za polovna cena gi ima sledniv...


09 јун 15:54VW GOLF 5 1.9TDI GTI OPTIK 2008G BUKVALNO NOV UVOZ GERMANIJA

________PRODADENA________ VW GOLF 5 1.9TDI GTI OPTIK 2008g BUKVALNO ...


878.787.887 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 јун 08:16**SE PRODAVA PEUGEOT EXPERT HDI 8+1 VO TOP SOSTOJBA**

Se prodava Peugeot Expert HDI 8+1 vo odlicna sostojba bez nikakvi vlo...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

02 јун 09:46Golf 5 1.9tdi Full Oprema

Se prodava Golf 5 -1.9tdi,105ks,77Kw vo top sostojba,17 aluminski ban...


4.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 јун 21:11Ford Mondeo 2.0 benzin

Колата не е запалена подолго време, не е регистрирана, задното стакло...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 мај 15:58IZRABOTKA NA VESTACKI KAMEN

Izrabotuvam se vo vrska so vestacki Kamen.Zidovi, ogradi, fontani i.t...


1 €
или предлог цена
21 мај 09:56Izrabotka na unikaten vestacki Kamen

Izrabotuvam vestacki Kamen po vasa zelba. Zidovi coklinja ogradi pod...


1 €
или предлог цена
21 мај 09:56Podni oblogi

Podna obloga pogodna za Terasi Bazeni Letnikovci i.t.n


1.100 МКД
или предлог цена
21 мај 09:55Изработка на семинарски/проектни/CV/презентации

Изработуваме семинарски/проектни/CV/презентации/матурски проектни. С...


700 МКД
или предлог цена
Валандово

Останато

18 мај 14:00Prodazba na kuka

Se prodava kuka 59 m2 i dvorno mesto295 m2 vo s.Pirava ,Valandovo. ...


9.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

10 мај 16:24Niva vo selo Rabrovo- Banica (Valandovo)

Se prodava niva od 3 dekari vednas do izvorot Banica vo selo Rabrovo ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

09 мај 22:58VW GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 2008g EURO 5 NOV UVOZ GERMANIJA

________PRODADENA_______ VW GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 2008 GOD EURO 5...


878.878.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 мај 11:33Polovni delovi za Golf 4, Alhambra, Galaksi, Vito, Sprinter

Polovni delovi za Golf 4 Alhambra Galaksi Vito Sprinter Astra ...


1 €
или предлог цена
03 мај 22:48Audi A4 QUATTRO 3.0

Se prodava AUDI A4 QUATTRO vo odlicna sostojba.. 3.0 TDI 245ps SO ...


8.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

20 апр 20:30Се продава млин за сточна храна

Јавете се за повеќе инфо.


1 €
или предлог цена
Валандово

Останато

19 апр 14:36Се продава патничка опрема за технички преглед CARTEC

Јавете се за повеќе инфо.


1 €
или предлог цена
Валандово

Останато

19 апр 14:34Termopecka 6kw vo Star Dojran

Se prodava termopecka 6ka, full ispravna cena povolna. Servisirana no...


2.500 МКД
или предлог цена
15 апр 13:53Vivax klima 3.5kw vo Star Dojran

Se prodava mn malku koristena klima Vivax vo Star Dojran od vikend st...


15.000 МКД
или предлог цена
10 апр 09:49Seat Leon 1.9

Seat leon 2007/06 godina Uvoz od germanija od prv sopstvenik 229 00...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 апр 08:08Opel Astra 1.7cdti 92kW

Avtomobilot e bez nikakva zabeleska.


3.899 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 апр 23:11VW GOLF 5 1.9TDI 2006god HIGHLINE MAKSIMALNO CUVAN UVOZ GERM

_______PRODADENA_______ VW GOLF 5 1.9TDI 2006god ________HIGHLINE ...


878.878.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

31 мар 15:26Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам