Валандово
                   
369 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupola za furna nova

Se prodava kupola za furna nova i ne koristena. Kupolata e profesiona...


330 €
или предлог цена
24 јун 09:02Промовирано

Klima Quadro 5,5

Klimata e mnogu malku koristena i e vo extra sostojba, moze da se vid...


По Договор
или предлог цена
17 ное 14:56Wv pasat vo extra sostojba bez popravki kako nov

Servis komplet nepraven ima faktura stoe smenoto so 2 god garancija ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 ное 09:14Vw golf 4 14 benzin vo odlicna sostojba

Odlicen


1.222 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

16 ное 23:19Wv golf 19sdi odlicen reg cela god

Reg do 11 11 2021 servis komplt novi bez klima gumi tel za kontak 07...


1.999 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 ное 17:38Audi a6 19tdi 131 + cip 170ka fabrika

Bez mana bez zameni


4.444 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 ное 17:38Seat toledo 19tdi 99god staklo 4 novi gumi

Servis komplet napraven reg do 3 6 2021


1.888 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

10 ное 14:45Se prosava seat leon 1.9 tdi 81kw 110ks

Vo ekstra sostojba domakinski cuvena napraven kompleten servis pred 5...


3.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 ное 18:26SE PRODAVA kukja vo Valandovo

Se prodava kukja vo Valandovo. Cena po dogovor. Broj za kontakt 075 9...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

20 окт 10:40TOMA VINKOVIC EKSTRA 78 GOD SO DOKUMENTI INTO!!!!

Ima so nego dvobrazden dobro socuvan plug,i prasac. Site 4 gumi se v...


По Договор
или предлог цена
09 окт 13:52Niva/Odrina Pirava/Valandovo

Vo atarot na Pirava, Valandovsko (Zelezen most), se prodava niva so o...


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

29 сеп 12:43Sanduk 6.20

Se prodava aluminimski sanduk 6.20 TEL. 075 555 560


По Договор
или предлог цена
Валандово

Камиони

27 сеп 19:38DIZNI INJEKTORI ZA OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110.125 KS. DENSO

Dizni INJEKTORI za opel astra j 2010god. 100% ispravni


260 €
или предлог цена
13 сеп 19:10AUDI A6 3.0TDI quattro 2006god

________PRODADENA_______ AUDI A6 3.0TDI 224ks quattro 2006god UVOZ C...


808.883.005 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 сеп 01:47IMT 533 odlicen bez mana mk dok

IMT 533 so edna lamela bez nikakov problem nov akomulator pali na kl...


2.600 €
или предлог цена
01 сеп 15:48Prodavam Laptop HP vo odlicna sostojba ITNO.

Laptopot e vo odlicna sostojba samo sto nema baterija. Specifikacii ...


15.000 МКД
или предлог цена
30 јул 19:05GOLF 7 1.6TDI

GOLF 7 1.6TDI 110KS Comfortline H ABS KLIMATRONIK, ELEKTRICHNA PARKI...


11.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 јул 13:00Fontana

Prodavam i izrabotuvam fontani. Dimenzii Dolz.110cm,Sir.80cm,Vis.90c...


1 €
или предлог цена
21 јул 10:21fontana za vasiot dvor

fontana koja tezi samo70kgr taka da mozete da ja stavite kaj sakate v...


1 €
или предлог цена
21 јул 10:21Fiat brava

Prodavam predna i zadna sofersajbna od Fiat brava 1.6 16v. I drugo ...


1 €
или предлог цена
21 јул 10:21Deloven prostor vo centarot na valandovo 250m2

Prostorot e nov ne koristen 250m2 ko biduva za se cena po dogovor tel...


1 €
или предлог цена
30 јун 22:36Izrabotka na fontani

Izrabotuvam fontani za vo dvor koi se golemi ama ne se teski isto tak...


1 €
или предлог цена
Валандово

Градина / Украси

12 јун 09:15Нови чизми за планинарење!!!

Не користени словенски чизми!!! Планинска!! 076447988


4.000 МКД
или предлог цена
Валандово

Останато

06 јун 18:54Fontana

Fontana od stampan beton. Dimenzii/sir.110 vis. 80 dlab. 60. Cena b...


1 €
или предлог цена
06 јун 17:12PEUGEOT 407 1.6HDI 2006g DOMAKINSKI CUVANO UVOZ CH

::::::::::PRODADENO:::::::::: PEUGEOT 407 1.6 HDI 2006g NAJDOBRIOT ...


899.898.988 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 јун 17:29Купувам нива од 1 до 2 декари

Купувам нива (земјоделско земјиште) од 1 до 2 декари во подрачјето на...


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

25 мај 18:29КУКА 100 м2 ВО с.ПИРАВА

Продавам кука


20 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

17 мај 15:58prodavam apartman vo star Dojran

se prodava apartman - garsonjera vo star Dojran vo samiot centar poza...


17.000 €
или предлог цена
Валандово

Станови

12 мај 19:28Masina MioStandard-osjeg

Masinata e nameneta za poveke operacii brihter cirkulator za melen...


1 €
или предлог цена
11 мај 14:17Xbox 360 Slim

Malku koristen 250gb hdd 2 racki(bezicna i obicna) 14 originalni i...


5.500 МКД
или предлог цена
04 мај 00:27Mega shmits

070 682 191 mustafa


2.500 €
или предлог цена
Валандово

Приколки

21 апр 00:19Тома Винкович 730

Се продава трактор Тома Винкович 370.Пали на клуч, има светла. Вре...


2.200 €
или предлог цена
18 мар 18:55Куќа карабина

Продавам куќа карабина, со вкупна површина од 258 м2.на 2 полуспрата...


49.999 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

03 мар 21:47Peugeot 206 2.0 HDI

Kolata e vo ispravna sostojba Napraven redoven servis So full oprem...


1.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 фев 13:00Magare Konj

Magarinja i Kojni..javete se


1 €
или предлог цена
Валандово

Останато

11 фев 10:50opel vectra c

opel vectra c sport linija(opc) v6 3.0l 185hp. kolata e vo top forma ...


6.300 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 фев 10:10lancija

44kw 2000god kolata e mnogu stegnata ima napraveno servis ekonomicna...


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 фев 18:36Golf 3

Se prodava golf3 vo vozna sostojba kolata ne e registrirana Kolata e...


800 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јан 08:56Niva vo s. Marvinci

Se prodava niva vo centarot na selo Marvinci. Cena po dogovor. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

15 јан 09:35VW POLO

Polo 1.4 benzin Tell 070 254 836 Tell 070 254 836 Tell 070 254 836


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

11 јан 17:20Polo 1.4

Polo 1.4 benzin 97 godina Tell 070/254-836 Tell 070/254-836 Tell ...


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

11 јан 17:13Страна 7 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам