Демир Хисар
                   
435 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Gradezna Parcela.

Se prodava Gradezna Parcela. Ulica Goce Delcev Nad Gimnazijata. (...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Kia magentis

Kia magentis 2 0 benzin registrirana servis tip top novi gumi


2.100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:18Bmw 318

Bmw 318 dizel registrirano novi gumi servis sve pali vozi zvonete sam...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:18Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
Денес 12:16NISAN TERANO

* 071 663 486 * 2002 God * 3.0 D ponoviot motor na lanec * Redizajn M...


5.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 08:38Nisan X Trail 4x4

* 071 663 486 * 2006/7 God * 4x4 *2.2 Dizel * 6 brzini * Redizajn mo...


5.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 08:38NISAN X TRAIL

* 071 663 486 * 2006/7 God * Redizajn model * Panorama/Navigacija * 2...


5.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 08:38NISAN X TRAIL

* 071 663 486 * 4x4 * 2006/7 God * 2.2 dci * 6 Brzini * Navigacija/Pa...


5.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 08:38  НОВ ОГЛАС

TENKA REZERVNA 5x98

Prodavam socuvana tenka rezervna 5x98


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:19PRODAVAM NOKIA C1

Odlicno socuvana nokia c1 so edna sim karticki i slot za memoriska ka...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
Демир Хисар

Мобилни телефони

Денес 07:17STRAFOVI M12X1.5 ZA OPEL

Strafovi za aluminiumski bandasi za opel dolzina na navoj 3 cm,vkupno...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:17SPONI (JABUCICI) ZA RENAULT RENO

Novi sponi za na letva (desna i leva) novi i edna polovna odgovaraat...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Денес 07:17VEZEN,CELEN LIM ZA FIAT PUNTO 2003-2006

Poloven soliden vezen lim za punto clasik od 2003 do 2006 godina


1.000 МКД
или предлог цена
- 44 % Попуст
1.800 МКД
Денес 07:16PREDNI SPIRALI ZA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Polovna predna spirala izvadena od punto 1.2 benzin 2006 godina


1.200 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.000 МКД
Денес 07:15SERVO MOTORCE ZA PUNTO

Izvadeno od punto 1.2 benzin od 2005 godina. ISPRAVNO


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:15DISKOVI ZA FIAT PUNTO,UNO,PANDA,YUGO,LANCIA DELTA

Prodavam novi diskovi italianski za fiat uno,panda,lancia delta dijam...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 07:15SPONI (JABUCICI) ZA FIAT PUNTO

Novi sponi za punto od 99 do 12 godina marka Teknorot edna 400 denari


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Денес 07:14NOKIA 105

Prodavam socuvana nokia 105 kupena pred 4 meseci so garancija do 24.0...


1.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

Денес 07:14LOVATO RASPLINACA VAKUMSKA

Prodavam lovato rasplinjaca vakumska nova za vozila so karburator


2.100 МКД
или предлог цена
Денес 07:13KLIPOVI KLIPNJACI ZA OPEL 2.0 BENZIN

Odlicni izvadeni od opel omega 2.0 16 v x20 xev tip na motor 1000 den...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:13BANDAZI ZA GOLF 4 5x100 6,5J 16ki

Prodavam bandazi za golf 4 5x100 6,5J et40 16ki so letni gumi 205/55R...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:12AUDI A8 2.5 TDI QUATTRO

Registrirano do 6 mesec 2022 Motor, menjac perfektni Podetalni inf ...


2.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 20:30  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Se prodavaat plugovi cena po dogovor


5 €
или предлог цена
Вчера 17:47OTKUP NA KAMJONI, GRADEZNI I ZEMJODELSKI VOZILA I DR.NA KILO

Otkup na kilo na: kamijoni, gradezhni mashini, traktori, kombajni, ze...


15 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

Вчера 14:37otkup za zelezo na vozila

Otkup na kilo na: kamijoni, gradezhni mashini, traktori, kombajni, ze...


15 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

Вчера 14:36Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisa...


10.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

Вчера 14:36Mercedes A180 CDI

Extra sostojba novi gumi servisiran Reg so zelen karton do 07.2022 ...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 14:12VW GOLF 1.9TDI CARINET GERMANSKI MOD 2008G - TOURAN

VW GOLF 1.9 TDI 77KW UVEZEN OD GERMANIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGI...


4.999 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:59Vw Golf karavan 2008god 1.9Tdi 77kw carinet Germanski-Touran

Vw Golf karavan 1.9Tdi , 11/2008 godina na homologacija , uvezen od G...


4.950 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:58Opel Movano - Патничко 8+1

Комбето е во перфектна состојба. Регистрирано е до мај 2022 година. ...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Демир Хисар

Комбиња

Вчера 09:22se prodava kuka i nivi vo s. ZVAN

kukata e renovirana so ploca. gorniot sprat e sidan so blok. pozicija...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

Вчера 00:23Gumi so bandazi

Se prodavaat gumi so bandazi za Ford. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
02 дек 23:08Opel Astra H

Se prodava opel astra h 2010g 1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac Kom...


3.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 дек 23:08Bandazi

Bandazi za Ford Cena po dogovor. Info 072215383


1 €
или предлог цена
02 дек 23:08Biro

Kupeno e 3.500 den Se prodava za 2.000 den 2 meseci koristeno 0767...


2.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

02 дек 18:26SUVA ARONIJA

Сува аронија од македонско поднебје. Благ вкус и пријатна арома,погод...


300 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

02 дек 12:39СЕМЕ ОД КОПРИВА

ЗА НАРАЧКИ ПОГОЛЕМИ ДО 2КГ. - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА! Семето на к...


450 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

02 дек 12:39SEAT LEON 1.9 TDI BUSSNISLINE

Seat Leon uvezen od HOLANDIJA so plateni davacki do registracija. ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 дек 09:53AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 дек 09:53Opel Combo 1.3 cdti tovarno

Vo super sostojba. Za poveke inf 070237499


2.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 дек 16:30Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам