Демир Хисар
                   
421 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Daewoo

Daewoo nubira 071 235 743 mozi zamena


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 15:55Lg v50 thinQ

Lg v50 thinQ solidno socuvan zamena samo za motor vespa ili vo kes 42...


420 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

Денес 14:32LAND ROVER DISCOVERY III -2.7HSE 4X4 DEFENDER DZIP TERENEC*

KUPEN E NOV OD AVTOSALON 28.02/2008 god. PRVA BOJA* ODLICEN MOTOR OR...


13.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
14.000 €
Демир Хисар

Автомобили

Денес 11:22INKUBATOR - AVTOMATSKI INKUBATORI 25 - 180 JAJCA

-NOVI MODELI NA INKUBATORI - 36, 56, 100, 200 i 256 jajca - 12V / 220...


80 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Птици

Денес 08:37Novi stolovi 6 komplet

Se prodava komplet od 6 novi nekoristeni stolovi


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 23:56IPad Pro 10.5 inch

120 hz, 256gb, bliz, 4 zvucnici, kabel bez polnac, more da se polni s...


430 €
или предлог цена
Демир Хисар

Таблети

Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

СТОП за 'РЧЕЊЕ и НОЌНА АПНЕА (stop za RCENJE i APNEA))

Стегачот од неопрен е одлично решение за сите што имаат проблем со но...


290 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34Lada Niva 1.7 benzin plin

Lada Niva 1.7 benzin plin Vo odlicna sostojba sve e vo funkcija Isp...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 16:24Gribla/Cesli za borovinki/Грибла/Чешли за боровинки

Грибла/чешли за собирање на боровинки, рачно изработени, одличен квал...


700 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Овошје и зеленчук

07 јун 18:22Vw Fox 1.2 Carinet - Germanski - Polo , Fabia ,Ibiza ,Corsa

Vw Fox 1,2 Benzin 11/2006god , Uvezen od Germanija , Carinet plateno ...


3.350 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 јун 14:10Stan vo Sopotnica-Demir Hisar

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2. Korisna povrsina -53m2 i dve tera...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Демир Хисар

Станови

07 јун 12:53Бандажи со гуми,195.65.15,

Бандажи со гуми, летни,195.65.15.


200 €
или предлог цена
07 јун 11:01CZ 999 scorpion

se prodava isklucivo na lice so dozvola ispukano samo 2 kursumi


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Лов / Пукање / Останато

07 јун 10:02Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisa...


10.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 јун 13:45Se prodava kuka vo Novo Selo

Се продава куќа во Ново Село - Демир Хисар Куќа - 69м2 Плевна - 56м...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Викенд куќи

06 јун 10:34Opel Vektra 1.9CDTI 120ks SUPER VOZILO

*Opel Vektra 1.9CDTI 120ks* -dvozonska klima, odlicna. -elektrika s...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 јун 10:07SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4,PLIN

Se prodava opel astra 1.4,benzin plin,,bez a-tes,reg,do 10 mesec,,zdr...


820 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 јун 08:18DISKOVI ZA UNO,PANDA,LANCIA DELTA,YUGO

Novi diskovi za uno,panda lancia delta yugo PILENGA Made in Itali (i...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:12NOKIA 3310 DUAL SIM

Odlicno socivana nokia 3310 dual sim kako nova bez grebanici i znaci ...


1.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

05 јун 15:11STOPOVI ZA MATIZ

Prodavam stopovi za matiz zatemnati. Se prodavaat komplet dvata 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:11BANDAZI,BANDASI 13KI 4x100 RIAL

Odlicni bandasi 13ki 4x100 rial made in germani 5,5j 13ki et 38 ne se...


8.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:11Kumur

Dabov kumur za skara Vrven kvalitet!!!!


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

05 јун 12:14Се продава машина за сладолед

Се продава машина за сладолед,за повеќе информации на мобилен.


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

04 јун 14:23Се продаваат лежалки

Се продаваат 2 лежалки за убав двор. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

04 јун 14:23Се продава Преса

Се продава преса за помфрит. За повеќе информации на мобилен


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

04 јун 14:23Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
04 јун 14:23Се продава ладилник (витрина)

Се продава половен ладилник.


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

04 јун 14:23Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

04 јун 14:22Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

04 јун 14:22Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
04 јун 14:22Magacin 230m2 vo Zivinarska farma Belce

Se prodava objekt od 230 m2 vo Zivinarskata farma Belce.Za poveke inf...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

04 јун 13:17Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce

Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 5000m2 vo poranesna Kravars...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

04 јун 13:17Transformator - Trafostanica Rade Koncar 630 KVA

Se prodava Transformator - Trafostanica Rade Koncar 630 KVA cena po d...


1 €
или предлог цена
04 јун 13:17sealka za pcenka

vo ispravna sostojba, se funkcionira povekje informacii na 078 301 ...


450 €
или предлог цена
04 јун 12:08Se prodava

Se prodava


5 €
или предлог цена
04 јун 09:15Se prodava

Se prodava


333 МКД
или предлог цена
04 јун 09:15Kombinirana sprava

Se prodava kombinirana fitnes sprava, celosno ispravna , malku korist...


03 јун 20:53Itno i povolno 90 m2 deloven prostor za samo 29999 evra

Na samiot vlez vo Demir Hisar, ulica Bitolska bb , nasproti zdravstve...


29.999 €
или предлог цена
03 јун 17:52Kartel za nizenje tutun

Masina za nizenje tutun 070 392 558


400 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

02 јун 19:08Belgiski ovcar malinoa

Se prodava zenka stara 18 meseci Mnogu pametna i mirna Dresirana


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Кучиња

02 јун 18:46Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам