Демир Хисар
                   
484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat kafezi za kokoski marka Salmet

Se prodavaat kafezi za kokoski marka Salmet kompletni so poilki za vo...


1 €
или предлог цена
30 ное 18:29Transformator - Trafostanica Rade Koncar 630 KVA

Se prodava Transformator - Trafostanica Rade Koncar 630 KVA cena po d...


1 €
или предлог цена
30 ное 18:29Сито за каменолом / Sito za kamenolom

Се продава словенско сито за сепарирање на дробен камен во исправна с...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Индустриски машини

27 ное 13:00Drva za ogrev

ogrevno drvo evla


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

25 ное 20:49Honda CM125T vo odlichna sostojba

Honda CM125T vo odlichna sostojba , za povekje informaci javetese na ...


600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мотори (над 50 cc)

23 ное 15:51BANDASI 15 KI

Bandasi za audi 4 golf 5 passat touran


6.000 МКД
или предлог цена
05 ное 10:59Iveco turbo zeta

Se prodava iveco turbo zeta 1992 god. Servo volan vozdosni kocnici n...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

21 окт 09:20Mercedes E 220 Avantgarde

Kolata e vo top sostojba 2003 god. Poveke infomacii na tel


5.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 окт 15:38Zagar

Итно Се продаваат повеќе загари Алпинци и Екстра Посавец,за Зајак и з...


100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Кучиња

23 сеп 14:33Sporet Plamen Glas 850

se prodava sporet plamen Glas 850 vo odlicna sostojba,koristen samo d...


18.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 18:37ПРОДАВАМ СУВ ЛИСТ ОД КОПРИВА

Листот на копривата е богат е со хлорофил, а може да се рече и дека е...


120 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

17 сеп 11:59VOLAN ZA BMW

Kozen volan za BMW bez airbag 2003 do 2007 Volanot e kako nov.


100 €
или предлог цена
06 сеп 12:27Ekran za laptop 10" HannStar LED 30

Ekran za laptop 30 pin LED HannStar HSD100IFW1 Matte 1024*600 LED 30p...


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:56Letva za harmonika

Prodavam letva za harmonika. Odlicen kvitet..poveke info. 075 405...


100 €
или предлог цена
27 авг 16:25Asus K50 na delovi

Gi ima komplet site delovi. Rasipana maticna ploca. Moze da se prati ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

22 авг 08:42Turbo za golf 3 td

турбото е во исправна состојба без никаква луфта со гаранција. Живко...


6.000 МКД
или предлог цена
21 авг 15:37Selling Bitmain Antminer Z11,Bitmain Antminer S17 PRO - 53TH

Wholesale Bitmain bitcoin Antminer S9 X3 A9 D3 L3+/ RTX 2080ti,20...


1.500 €
или предлог цена
17 авг 14:48masina za nizenje tutun

Skorno nova, mnogu malce koristena so 10 kaseti.


12.000 МКД
или предлог цена
08 авг 12:08Lenovo Thinkpad SL500 an Delovi

Lenovo ThinkPad SL500 na delovi, ispravna maticna ploca, skrsen drzac...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

15 јул 22:06Sony VAIO VGN - NS130E na Delovi

Sony VAIO VGN-NS130E na delovi. Site plastiki se zdravi, neispravna m...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

15 јул 09:00Printer Samsung 1660/1665 na delovi

Printer Samsung 1660/1665 na delovi. Rasipana pecka.


1 МКД
или предлог цена
15 јул 09:00Kanistri Rezervar 1000 litri

Prodavam 3 kanisteri vo mnogu dobra sostojba skoro novi, upotrebuvani...


4.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

29 јун 01:47Zica za Violina / Жици за Violina.

Prodavam G-zica i A-zica za violina.. NOVI!!


100 МКД
или предлог цена
25 јун 11:19Prodavam odlicen plac

Prodavam plac od 800m2 vo selo Sloestica.Placot ima voda struja,i se ...


4.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

19 јун 09:56Cirkular za secenje profili

Cirkular za secenje profili so 3 fazen motor 1.5kw. Maxlimalna golemi...


18.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Индустриски машини

16 јун 20:31IVECO DEILI 2.5

Proizvedeno 1995 godina Ispravno i vo vozna sostojba Se vozi so ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Комбиња

11 јун 13:00Suzuki 125 2t

Motorot e napraven remont pali vozi proba vo sekoe vreme za negovata ...


800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мотори (над 50 cc)

15 мај 08:30Lada samara 1.3 cisto benzin ot prv gazda novi gumi alumin

PRODADENAAAAA


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 мај 22:55Kravi

Se prodavaat 28 kravi, edna junica, eden junec i 13 telinja. Cena po ...


По Договор
или предлог цена
04 мај 11:02Se prodava Peugeot 407 vo odlicna sostojba , cena povolna.

Se prodava Peugeot 407 , 3.0 Sport , vo super sostojba . Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 апр 21:08PLATFORMA ZA PRIKOLKA

Prodavam drvena platforma so dimenzii 3.00x1.80 Pogodna za Traktorska...


65 €
или предлог цена
Демир Хисар

Приколки

09 апр 14:31Декоративни дрвени коли

Етно коли за декорација на дворови и слично. Колите се во екстра сост...


1 МКД
или предлог цена
08 апр 10:49Ekran za laptopt 15.4" LCD LTN154X3-L06

Ekran za laptopt 15.4" LCD LTN154X3-L06 30pin vo ispravna sostojba.


500 МКД
или предлог цена
04 апр 08:38SHENNIU Traktor

Se prodava SHENNIU traktor.


1.200 €
или предлог цена
03 апр 18:16SHENNIU Трактор

Продавам трактор SHENNIU


1.200 €
или предлог цена
03 апр 18:06Asus X59SR na delovi

Asus X59SR na delovi. Neispravna maticna ploca, site plastiki zdravi.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

29 мар 13:33Поправам / форматирам компјутери

Вршам форматирање на компјутери, од каква било причина (вируси, итн)....


22 мар 20:36General Gramber AT 215/65/16

4 gumi vozeni se 4-5 meseci ZVONETE NA OVAJ BROJ!!! 070 327 511 0...


14.000 МКД
или предлог цена
14 мар 14:07Rotobaler

Rotobaler


1 €
или предлог цена
14 мар 13:00Prodavam Peugeot

Prodavam Peugeot 307 HDI 2000 74 kw 2003/2004 god.. registrirano do ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 мар 21:17Страна 10 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам