Демир Хисар
                   
441 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava BOCVA ZA VINO

Za podetalni informacii okolu bocvata javete se na 070789919 -Hristina


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

06 јан 09:18Renault 19

Se prodava renault 19 рено 19 pominata registracija padnat zaden trap...


320 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 јан 15:24KUPUVAM VOZILO DO 1000 EVRA BENZIN-PLIN

Kupuvam malo gradsko vozilo benzin plin do 1000 za vozac pocetnik mat...


1.000 €
или предлог цена
01 јан 17:24Воздушни Пушки за Paintball пејнтбол

Воздушни пушки на боја за играње Paintball. Пејнтбол Pejntbol Се п...


1.500 €
или предлог цена
31 дек 00:42SE PRODAVA MLIN SO KAMEN

Се продава млин за сточна храна и пиперки Произведен Трстеник Србија...


47.000 МКД
или предлог цена
30 дек 08:48СЕМЕ ОД КОПРИВА

ЗА НАРАЧКИ ПОГОЛЕМИ ДО 2КГ. - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА! Семето на к...


450 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

28 дек 11:21SUVA ARONIJA

Сува аронија од македонско поднебје. Благ вкус и пријатна арома,погод...


300 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

28 дек 11:205x112 odlicni so novi gumi

5x112 prekrasen model odlicna sostojba i na gumi i na bandasi na masi...


380 €
или предлог цена
27 дек 22:36Itno i povolno 90 m2 deloven prostor za samo 29999 evra

Na samiot vlez vo Demir Hisar, ulica Bitolska bb , nasproti zdravstve...


29.999 €
или предлог цена
25 дек 17:13DELOVI ZA OPEL ZAFIA A 2.2DTI

delovi za zafira 2.2dti 2003 ima se osven motor


123 €
или предлог цена
23 дек 09:04BETONIERA MIXER DAVINO

BETONIERA MIXER DAVINO MQ 1,3


9.000 €
или предлог цена
22 дек 21:12HITACHI 38

HITACHI 38 GOD 2014 SATI 2.700


26.000 €
или предлог цена
22 дек 21:07VOLVO ECR 50

VOLVO ECR 50 GOD 2017 SATI 1.000


32.000 €
или предлог цена
22 дек 21:05KATO YANMAR AS-12

KATO YANMAR AS-12 MINI UTOVARAC NA GUMI GOD 2020 NOV SO GARANCIJA 1...


15.500 €
или предлог цена
22 дек 20:48KATO YANMAR HD 09

KATO YANMAR HD-09 MINI BAGER GOD 2020 SO 2 KORPI 25CM 50 CM


15.500 €
или предлог цена
22 дек 20:48VALJAK DYNAPAC

VALJAK DYNAPAC VALJAKOT E BEZ HIDRAULICNA PUMPA MOTOR OK


2.100 €
или предлог цена
22 дек 20:47METLA ZA MINI UTOVARAC

METLA ZA MINI UTOVARAC ZA 3/3,5 TON MARKA BOB KAT KOMATSU...


1.000 €
или предлог цена
22 дек 20:47GENERTOR 200KW

GENERATOR 200 KW GOD 2010 SATI 3


10.000 €
или предлог цена
22 дек 20:46Opel Astra H GTC 1.9 150hp

Opel Astra 1.9cdti -2006 110kw-150ks Registrirana cela godina Full...


3.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 дек 17:42Куќа Карабина се продава поволно

Куќа во с. Белче Демир Хисар Цена по договор


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

20 дек 11:59KLIPOVI KLIPNJACI ZA OPEL 2.0 BENZIN

Odlicni izvadeni od opel omega 2.0 16 v x20 xev tip na motor 1000 den...


1.000 МКД
или предлог цена
18 дек 12:55SERVO MOTORCE ZA PUNTO

Izvadeno od punto 1.2 benzin od 2005 godina. ISPRAVNO


3.500 МКД
или предлог цена
18 дек 12:54PREDNI SPIRALI ZA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Polovna predna spirala izvadena od punto 1.2 benzin 2006 godina


1.200 МКД
или предлог цена
18 дек 12:54SPONI (JABUCICI) ZA RENAULT RENO

Novi sponi za na letva (desna i leva) novi i edna polovna odgovaraat...


400 МКД
или предлог цена
18 дек 12:54STRAFOVI M12X1.5 ZA OPEL

Strafovi za aluminiumski bandasi za opel dolzina na navoj 3 cm,vkupno...


2.000 МКД
или предлог цена
18 дек 12:54Se prodava Gradezna Parcela.

Se prodava Gradezna Parcela. Ulica Goce Delcev Nad Gimnazijata. (...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

17 дек 13:00Vlecna Sluzba 24h/7 SLEP SLUZBA

Prevoz na sekakov vid na tovar niz cela MK


123 €
или предлог цена
Демир Хисар

Шлеп служба

15 дек 10:20Prodavam lanci za kola

Prodavam lanci za kola novi 15/16


5.499 МКД
или предлог цена
11 дек 21:36Volki Racetiger Sl 165

2019/2020 model


18.500 МКД
или предлог цена
10 дек 12:58Rossignol Exalt 70 ..30

Solidno zachuvani


5.000 МКД
или предлог цена
10 дек 12:55Rossignol zr 172 cm

Solidno zachuvani


8.000 МКД
или предлог цена
10 дек 12:54Noz za cistenje sneg

Poveke inf 070237499. Mozna zamena za kola


1.600 €
или предлог цена
08 дек 13:52Frizder za odrzuvanje NEO

Frizdero e dobro zacuvan i vo ispravna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
08 дек 10:50Frizder za odrzuvanje NEO

Frizderot e dobro socuvan i vo ispravna sosotojba


4.500 МКД
или предлог цена
08 дек 10:46MOTOKULTIVATOR IMT 506

Motokultivatorot e ispraven zacuvan funkcionalen so prikolka pris...


750 €
или предлог цена
06 дек 23:18Se prodava BMW 320 d

Se prodava bmw 320 d m paket ful oprema 2001 150 ks kolata ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 дек 19:22Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
04 дек 12:16otkup za zelezo na vozila

Otkup na kilo na: kamijoni, gradezhni mashini, traktori, kombajni, ze...


15 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

03 дек 14:36Magacin 230m2 vo Zivinarska farma Belce

Se prodava objekt od 230 m2 vo Zivinarskata farma Belce.Za poveke inf...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

30 ное 15:14Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce

Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 1500m2 vo poranesna Kravars...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

30 ное 15:14Страна 3 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам