Демир Хисар
                   
421 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Letva za punto

Letva za fiat punto ispravna


1 €
или предлог цена
23 мар 09:56Fiat punto bravo za delovi komplet

Se za fiat punto 1.9 D i fiat bravo 1.4 benzin


1 €
или предлог цена
23 мар 09:55Letva za vw seat

Ispravna letva trw za seat leon cordoba so elektricna pumpa


1 €
или предлог цена
23 мар 09:55RENO 1.9 DCI KARTER I DEKLA

Dekla i karter ispravni


1 €
или предлог цена
23 мар 09:55Fiat punto ll 1.9 D 2001-delovi

Punto 1.9 obicen dizel Motor i menuvac odlicni


1 €
или предлог цена
23 мар 09:54DEKLA ZA PEUGEOT CITROEN 1.4 - 1.5 - 1.9 D

Za povejke informacii javete se. 078/276-270


1 €
или предлог цена
23 мар 09:54Dekla za reno 1.4 16v

Ispravna dekla za reno megane 1.4 16v


1 €
или предлог цена
23 мар 09:54Yamaha YAS-32

...


500 €
или предлог цена
20 мар 11:27Racna masina za nizenje tutun

Vo ispravna sostojba NOVA ne rabotena. Tel:070511047


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

17 мар 17:15SPONI (JABUCICI) ZA RENAULT RENO

Novi sponi za na letva (desna i leva) NOVI odgovaraat za clio II, 19,...


500 МКД
или предлог цена
15 мар 21:26SPONI (JABUCICI) ZA FIAT PUNTO

Novi sponi za punto od 99 do 12 godina marka Teknorot edna 400 denari...


600 МКД
или предлог цена
15 мар 21:26Ореви јатки

Продавам ореви јатки. Цена по договор Живко 078215991


По Договор
или предлог цена
15 мар 21:05Prodavam nivi Demir hisarsko

Niva 1800m2 do asvalten pat Niva2500m2do selski pat blisku do crna re...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

15 мар 19:19Kanterica

Se prodava kanterica za lepenje na kant so nanesen lepak. kantericata...


150 €
или предлог цена
12 мар 15:10Се продава петтдосед и фотеља

Се продаваат петтосед и фотеља цена по договор добро зачуван... 075 8...


1 €
или предлог цена
11 мар 12:27suzuki swift 1.3 delovi

karoseriski delovi skoro se osvem motor i kvaki/bravi,imam delovi i z...


11.111 €
или предлог цена
10 мар 09:40Градежно земјиште во Демир Хисар

- Парцела број 260/2 и 263 - Се наоѓа на влез во Демир Хисар на реги...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

10 мар 06:54Bager neuson 9503 WD

Prodavam bager tockas 10500 toni Nov uvoz so 4200 casa so brza spojka...


37.900 €
или предлог цена
08 мар 21:47komplet

se prodava prikolica ne kipa,bez dokument se naoga vo s.Pribilci - ...


1.000 €
или предлог цена
08 мар 09:28Bmw 318d

Bmw 318d 86 kw 2002 g Ispravno Servisirano Reg. do 11.2023 4 novi...


3.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 мар 15:29Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii.Cena za krevet 50 eur.dupli za spa...


50 €
или предлог цена
04 мар 17:04СЕМЕ ОД КОПРИВА

ЗА НАРАЧКИ ПОГОЛЕМИ ДО 2КГ. - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА! Семето на к...


450 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

03 мар 14:00Parcela 14000 m2

Se prodava parcela so povrsina od 14000m2 so pristapen pat do ...


9 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

01 мар 11:23Sedista i Tapaciri za Fiat Stilo

Ostanati se samo zadnite sedista,ne se krpeni vo odlicna sostojba se


1 МКД
или предлог цена
28 фев 16:47Demirhisarski 100% priroden med

100% priroden šumski med Tel.075 339 788 Ljupco


600 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

25 фев 22:44Zimski gumi BF goodrich 195.65.R15

Se prodavaat zimski gumi vozeni 3000 km Bf goodrich cena 8000 den. ...


8.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

25 фев 17:28Seno

Se prodava seno okolu 150 bali cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
24 фев 19:54Се продава плодна нива во село Света

Се продава плодна нива од 2.350 м2 во село Света, по цена од 0,5 евра...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

21 фев 10:37Diskovi za Jaguar XF 2.7 2008 komplet predni i zadni

Prodavam FERODO diskovi za Jaguar xf 2.7 2008, komplet predni i zadni...


200 €
или предлог цена
21 фев 07:54Plantazi so Slivi / Плантажи со слива / Нива / Ниви

Се продаваат плантажи со родно дрво, слива, од сортата Стенли,кои се ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

21 фев 07:54Prodavam kuka so dvorno mesto vselliva

Prodavam kuka na ubava intimna lokacija so dvorno mesto vselliva... S...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

20 фев 06:49Pcenka vo zrno i kocan

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
19 фев 08:29Куќарка за куче

Се продава куќарка за куче како на сликите


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Кучиња

18 фев 20:09Ниви во с. Сопотница, Демир Хисар

Се продаваат две ниви: 1276м2 и 1752м2. Нивите се наоѓаат во близина ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

13 фев 13:54Zimski gumi BF goodrich 195.65.R15

Se prodavaat 4 zimski gumi mnogu malce vozeni 195 65 R15 Info: 0776...


9.000 МКД
или предлог цена
11 фев 17:35Man kiper 41 440

Prodavam kiper Man 41 440 miler nadgradba 20 m3 2009 god 390 000 km r...


1.111.111 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

09 фев 22:26Gumi 225/75/R16

Vo odlicna sostojba Sasho: 075342664


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

08 фев 16:48AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 фев 08:24Градежно земјиште во Демир Хисар

Парцела број 260/2 и 263 Се наоѓа на влез во Демир Хисар на регионале...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

08 фев 08:23Se prodava HUAWEI P30 lite

Huawei P30 lite ekstra zacuvan, FULL BOX- so originalna kutija I poln...


333 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

04 фев 10:53Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам