Демир Хисар
                   
467 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3 GOLEMI PARCELI POKRAJ CRNA REKA

Ливадата се наоѓа во месноста Милчино на местото таканаречено Колтук ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

10 јан 16:53Alfa plam

Se prodava alfa plam sporet koristen edna sezona za informacii na tel...


10.000 МКД
или предлог цена
10 јан 10:55Med

Se prodava cist planinski med na malo i golemo od podracje na Demir H...


400 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

10 јан 01:54branici za peugeot 107 pezo 107

preden i zaden branik za peugeot 107 pezo 107


50 €
или предлог цена
08 јан 02:37Se prodava BOCVA ZA VINO

Za podetalni informacii okolu bocvata javete se na 070789919 -Hristina


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

06 јан 09:18SUVA ARONIJA

Сува аронија од македонско поднебје. Благ вкус и пријатна арома,погод...


300 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

28 дек 11:20DELOVI ZA OPEL ZAFIA A 2.2DTI

delovi za zafira 2.2dti 2003 ima se osven motor


123 €
или предлог цена
23 дек 09:04Prodavam lanci za kola

Prodavam lanci za kola novi 15/16


5.499 МКД
или предлог цена
11 дек 21:36Volki Racetiger Sl 165

2019/2020 model


18.500 МКД
или предлог цена
10 дек 12:58Rossignol Exalt 70 ..30

Solidno zachuvani


5.000 МКД
или предлог цена
10 дек 12:55Rossignol zr 172 cm

Solidno zachuvani


8.000 МКД
или предлог цена
10 дек 12:54Noz za cistenje sneg

Poveke inf 070237499. Mozna zamena za kola


1.600 €
или предлог цена
08 дек 13:52Se prodava BMW 320 d

Se prodava bmw 320 d m paket ful oprema 2001 150 ks kolata ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 дек 19:22Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
04 дек 12:16otkup za zelezo na vozila

Otkup na kilo na: kamijoni, gradezhni mashini, traktori, kombajni, ze...


15 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

03 дек 14:36STRAFOVI M12x1.5

Polovni strafovi m12x1.5. Imam 4 parcina. Eden 60 denari ili site kom...


60 МКД
или предлог цена
28 ное 14:09STRAFOVI M12x1.25 ZA FIAT PUNTO

Polovni strafovi za fiat punto m12x1.25. Imam 15 strafa. 60 denari ed...


60 МКД
или предлог цена
28 ное 14:03STRAFOVI M12x1.5

Polovni strafovi m12x1.5 imam 10 strafovi eden strav 60 denari,site 1...


60 МКД
или предлог цена
28 ное 13:59EXTRA socuvano Pezo Partner Tepee 1.6 hdi

Redovno servisirano I odrzuvano, so full oprema, vklucuvajki parking ...


4.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 ное 22:24DVE STOLICI

VO odlicna sostojba 500 denari za edna


1.000 МКД
или предлог цена
16 ное 19:442 ZIMSKI GUMI 215/55/16.SOLIDNI

2 ZIMSKI GUMI 215/55/16.SOLIDNI


3.500 МКД
или предлог цена
13 ное 18:42BANDASI

5*100*15


12.000 МКД
или предлог цена
13 ное 18:32BANDASI

5*112*15


8.000 МКД
или предлог цена
13 ное 18:28BANDASI

BANDASI 5*112*15


8.000 МКД
или предлог цена
13 ное 18:24GUMI 235 60 16

235/60/16


6.000 МКД
или предлог цена
13 ное 12:30ZADNA SPIRALA ZA RENO RENAULT CLIO

Polovna zadna spirala za clio,mi ostana samo edna


1.000 МКД
или предлог цена
10 ное 20:00Грлачи,трапачи,копачици

Se prodavaat grlaci so kopaci Ne se mnogu raboteni Cena 22000 den ...


20.000 МКД
или предлог цена
04 ное 07:13Mercedes benz B200

Oprema: Klima Bord kom. El.stakla El.retrovizori Sistem za prol...


5.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 окт 17:17se prodava niva

se prodava niva blizu Demir Hisar 4800 m3 br 078 235 193


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

25 окт 15:20Letva za rover

Se prodava letva za rover 45. 414 416 Ispravna


3.000 МКД
или предлог цена
25 окт 15:20Обработливо земјиште во село Жван, Демирхисарско

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

25 окт 14:21Se prodava zemjiste ( nivi ) vo selo Zvan - Demirhisar

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

25 окт 14:21Продавам сушара за печурки/susara za pecurki

Telefon za kontakt: 072/443-650


1 МКД
или предлог цена
24 окт 20:28Seat Toledo 1.9tdi 2001god 81kw

Motor i menuvac vo odlicna sostojba Bandasi 15ki vo odlicna sostojba...


1.234 €
или предлог цена
15 окт 18:25Delovi za golf 4 1.9 tdi 66kw

Se za golf 4 2001god 1.9 tdi 66kw


2.222 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 окт 18:25Force bezicna kilometraza

Se prodava bezicna kilometraza Force koristena samo ednas 3h doajga k...


800 МКД
или предлог цена
12 окт 23:21Kazancinja za tecnost za brisaci

Prodavam 2 kazancinja za tecnost 2te se zdravi odlicna sostojba info ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 окт 23:21Gumi 225/75/R16

Vo odlicna sostojba Sasho: 075342664


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 16:16Farovi za Fiat Punto 2004 god.

Original za Fiat punto 2004 god farovite se zdravi doneseni od German...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 16:16HANOMAG 33c

Vo ispravna sostojba vredi da se vidi... mozna e zamena. Tel. 0778...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 16:16Страна 5 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам