Демир Хисар
                   
470 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Обработливо земјиште во село Жван, Демирхисарско

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

25 окт 14:21Se prodava zemjiste ( nivi ) vo selo Zvan - Demirhisar

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

25 окт 14:21Продавам сушара за печурки/susara za pecurki

Telefon za kontakt: 072/443-650


1 МКД
или предлог цена
24 окт 20:28Seat Toledo 1.9tdi 2001god 81kw

Motor i menuvac vo odlicna sostojba Bandasi 15ki vo odlicna sostojba...


1.234 €
или предлог цена
15 окт 18:25Delovi za golf 4 1.9 tdi 66kw

Se za golf 4 2001god 1.9 tdi 66kw


2.222 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 окт 18:25Force bezicna kilometraza

Se prodava bezicna kilometraza Force koristena samo ednas 3h doajga k...


800 МКД
или предлог цена
12 окт 23:21Kazancinja za tecnost za brisaci

Prodavam 2 kazancinja za tecnost 2te se zdravi odlicna sostojba info ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 окт 23:21Gumi 225/75/R16

Vo odlicna sostojba Sasho: 075342664


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 16:16Farovi za Fiat Punto 2004 god.

Original za Fiat punto 2004 god farovite se zdravi doneseni od German...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 16:16HANOMAG 33c

Vo ispravna sostojba vredi da se vidi... mozna e zamena. Tel. 0778...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 16:16Manitou

Vo ispravna sostojba vredi da se vidi. Mozi i zamena.. Tel: 0778445...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 16:16Fiat Kampanjola 1.9 Benzin-plin

Vo odlica sostojba. Sve funkcionira. Danco.. 070348793 Danco.. 07...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 16:16mercedes c220

mozi zamena za audi a3 so moja doplata


3.100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 сеп 20:39Mac za pila motorna

Macot e nov ne koristen


1.600 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:04255 55 18 edna guma raspar

Solidna sostojba


1.400 €
или предлог цена
22 сеп 14:02Mobilen telefon Nokia 3.4

Telefonot e nov ne otpakovan, zemen e od telekom ima 2 godini garanci...


7.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

18 сеп 13:16Пластифицирани Тапети

Самолепливи 70x77 70-должина 77-висина 2 парчиња - 1 м2 Лесни за п...


80 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:56Masina za sadenje pcenka

Se prodava masina za sadenje pcenka,graf,soncoglet Masinata e dobro ...


1 €
или предлог цена
09 сеп 21:23Pumpa za parno greenje

Industriski pumpi za parno vo ispravna sostojba Kontakt broj 071 383...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

09 сеп 18:48Renault Clio 1.4 2006 benzin i plin

Se prodava Renault Clio 2006 - 1.4 - 72KW vo odlicna sostojba. REGIS...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 сеп 11:36Trkala,bandasi za kultivator komplet

Komplet so tegovi i dve novi gumi ne se staveni


220 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

04 сеп 08:16Prikolka,kultivator,kolicka

Originalna prikolka za kultivator so kipanje,odlicna sostojba podpoln...


430 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

04 сеп 08:08сушара за печурки

Се продава сушара за печурки нова некористена со 3 1 колички и 100 си...


11.111.111 €
или предлог цена
01 сеп 21:12izolacija za cevki ekstra cena

izolacija za cevki nova ekstra cena 15 den metro imam 40metri F12 cef...


15 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

01 сеп 09:37KIA Magentis - Може и замена за помал автомобил

Се продава KIA MAGENTIS, 2003 година, бензин, 2000 кубици, со 185 000...


2.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

31 авг 17:49Sharplaninci

Se prodavaat 2 zenski i 1 masko mali sharplaninci 10 nedeli stari ...


100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Кучиња

30 авг 09:12Se prodavaat aluminumski vrati i prozorci

Tel broj: 078 243 995


1 €
или предлог цена
21 авг 14:35Huawei P smart Z

telefonot e vo odlicna sostojba, raboti bez nikakov problem i ima mal...


4.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

14 авг 11:01Prodavam opel frontera

Dzipot e vo odlicna sostojba ispravno e se na nego, zskoro novi gumi,...


1.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 авг 11:04Maks

Se prodava labrador(Maks) 14 meseci, primeni SITE vakcini, poseduva k...


6.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Кучиња

15 јул 21:35255/55/18 dunlop odlicni

odlicni gumi ne se mnogu vozeni


6.000 МКД
или предлог цена
10 јул 07:20Se prodava kuka pokraj reka Crna s.Zeleznec

Се продава куќа покрај река Црна с.Железнец. Куќата се состои од два...


9.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Викенд куќи

30 јун 14:56Клуб масичка

Се продава клуб масичка во одлична состојба со димензии 125x60cm виси...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Маси

27 јун 16:03Термо печка

Се продава термо печка 3.5kw


1 €
или предлог цена
27 јун 14:40Канцелариско биро и клуб масичка

Се продава канцелариско биро и клуб масичка во соодветна боја како би...


1 €
или предлог цена
27 јун 14:38MASKA ZA MERCEDES 2008god

UKRASNA MASKA


1 €
или предлог цена
07 јун 16:44Man delovi menjac kabina 18 440

Prodavam man 18 440 vo delovi so zariban motor i bez menjac 2007 godi...


11.111 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

27 мај 23:03CASE 721 utovarac

Godina proizvodstvo 1992 4100 rabotni sati brzo sojka 2.8 kubici korp...


111.111 €
или предлог цена
27 мај 23:03Loan Assessment Procedure

Dear Sir / Madam, We are currently providing Finance for projects/...


1.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Деловни контакти

25 мај 09:52Stan vo Demir Hisar

Станот е со имотен лист за сопственост, во одлична состојба. Понуди н...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Станови

16 мај 22:17Страна 6 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам