Демир Хисар
                   
484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA Magentis - Може и замена за помал автомобил

Се продава KIA MAGENTIS, 2003 година, бензин, 2000 кубици, со 185 000...


2.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

31 авг 17:49Sharplaninci

Se prodavaat 2 zenski i 1 masko mali sharplaninci 10 nedeli stari ...


100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Кучиња

30 авг 09:12Se prodavaat aluminumski vrati i prozorci

Tel broj: 078 243 995


1 €
или предлог цена
21 авг 14:35Huawei P smart Z

telefonot e vo odlicna sostojba, raboti bez nikakov problem i ima mal...


4.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

14 авг 11:01Prodavam opel frontera

Dzipot e vo odlicna sostojba ispravno e se na nego, zskoro novi gumi,...


1.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 авг 11:04Maks

Se prodava labrador(Maks) 14 meseci, primeni SITE vakcini, poseduva k...


6.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Кучиња

15 јул 21:35255/55/18 dunlop odlicni

odlicni gumi ne se mnogu vozeni


6.000 МКД
или предлог цена
10 јул 07:20Se prodava kuka pokraj reka Crna s.Zeleznec

Се продава куќа покрај река Црна с.Железнец. Куќата се состои од два...


9.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Викенд куќи

30 јун 14:56Клуб масичка

Се продава клуб масичка во одлична состојба со димензии 125x60cm виси...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Маси

27 јун 16:03Термо печка

Се продава термо печка 3.5kw


1 €
или предлог цена
27 јун 14:40Канцелариско биро и клуб масичка

Се продава канцелариско биро и клуб масичка во соодветна боја како би...


1 €
или предлог цена
27 јун 14:38MASKA ZA MERCEDES 2008god

UKRASNA MASKA


1 €
или предлог цена
07 јун 16:44Man delovi menjac kabina 18 440

Prodavam man 18 440 vo delovi so zariban motor i bez menjac 2007 godi...


11.111 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

27 мај 23:03CASE 721 utovarac

Godina proizvodstvo 1992 4100 rabotni sati brzo sojka 2.8 kubici korp...


111.111 €
или предлог цена
27 мај 23:03Loan Assessment Procedure

Dear Sir / Madam, We are currently providing Finance for projects/...


1.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Деловни контакти

25 мај 09:52Stan vo Demir Hisar

Станот е со имотен лист за сопственост, во одлична состојба. Понуди н...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Станови

16 мај 22:17Golf 5plus na delovi

Se do posledno stravce


1.234 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

11 мај 22:10Kukja vo Demir Hisar

Se prodava kukja vo Demir Hisar.cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

03 мај 15:45Se prodava opel vektra

Se prodava opel vektra 1.7 dizel, registrirana do 27/12/2021 lice za ...


1.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 апр 10:34Cauri za Subaru

Porachani se po greshka, odgovaraat za povejke modeli na Subaru. 2 pa...


40 €
или предлог цена
24 апр 16:20Star nakit

Nakit of nosija, cenata e fiksna .


12.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

14 апр 20:28REZRVARI ALUMINIUMSKI

Prodavam Rezervari Aluminiumski za kamioni za nafta so dimenzija: 700...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

13 апр 13:50Tastatura za acer

Acer Aspire E1-571


11 апр 00:16Passat 1.9 tdi ZAMENA

Se prodava i menuva passat Novi letni gumi Neregistriran 078 3...


699 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 апр 17:22Gumi za dzip 4x4

Polovni gumi 245 65 17 za dzip I gumi 225 70 15c za kombe


999 МКД
или предлог цена
09 апр 17:22Karcher hd1000 ZAMENA

Se prodava profesionalna masina za perenje vozila KAKO NOVA Komplet ...


649 €
или предлог цена
09 апр 17:22mtb velosiped centurion 3x10

odlicen,super oprema super lesen,prednica vozdusna rock shock reacon ...


780 €
или предлог цена
Демир Хисар

Велосипеди

31 мар 22:15italjanski bandazi

Bandazi 18 5x112 Audi, Seat, Pasat, Sharan, Touran, Golf


250 €
или предлог цена
22 мар 13:27motorna pila

pilata e nova orginal STILL uvezena od swiss gol.18 ...


280 €
или предлог цена
18 мар 15:55Kancelariski i kujnski stolici

Novi kancelariski stolici i masi kako i kujnski stolovi 30EUR - par...


30 €
или предлог цена
16 мар 13:02Polovni Profi motorni pili

Polovni profesionalni motorni pili uvezeni od Swiss modeli: Shtil 1...


300 €
или предлог цена
16 мар 12:47VW Fox od Swiss

Kolata e uvezena od Swiss i e vo isklucitelno dobra sostojba. platen...


3.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мар 12:09Zelezni celicni stolbovi nosaci profili

Zelezni celicni stolbovi nosaci profili


30 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

21 фев 19:48KAMIN

9000den fiksno odlicno socuvan na slikite e valkan inaku odlicna sost...


9.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:06KAMIN ALFA

Socuvan cena 8000den fiksno Poveke info na tel


8.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:06HP Compaq 15 -G

HP Compaq 15 -G na Delovi. Site delovi se vo ispravna sostojba, plast...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

31 јан 23:40Procesori za laptop G1 i G2 Socket i-3 i-5 i-7

Socket G2 (rPGA988B) SR0HQ Intel Mobile Celeron Dual-Core B820 1,8/2...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

31 јан 23:39Renault laguna 2004

Renault laguna 2004 1.9 88kw reg klima dvozonska srvisirana smeneto r...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 јан 17:44Renault laguna 2004

Renault laguna 2004 1.9 88kw reg klima dvozonska srvisirana smeneto r...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 јан 17:40Lenovo G570 na delovi

se prodavaat delovi za lenovo g570


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

22 јан 20:49Страна 7 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам