Демир Хисар
                   
470 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плугови

Се продават плугови тешки за поголем трактор


200 €
или предлог цена
09 јан 20:06КУЌНО МЕСТО

Се продава куќно место над гимназијата со средена комплет документаци...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

07 јан 09:54Samsung zamrznuvac delovi

Se prodavaat skoro ovi delovi za samsung zamrznuvac kombiniran -komp...


1 €
или предлог цена
07 јан 09:542.0hdi remenica za radilica

Se prodava remenica za radilica za pk kais. Odgovara za site motori 2...


2.000 МКД
или предлог цена
07 јан 09:54Греен кабел (греач)

Се продава греен кабел 30w/m должина 20m и 25w/m 50m Цена 800ден/м


800 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Индустриски машини

07 јан 09:53Senzor za opel astra h

Polovni ispravni senzori


1.300 МКД
или предлог цена
23 дек 14:57Comorel Pumpa Astra h

Vo ispravna sostojba


100 €
или предлог цена
23 дек 14:57Органски мед

Продавам високо квалитетен органски мед од пчеларник кој се наоѓа во ...


500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

01 дек 23:03Lenovo G555 na Delovi

Lenovo G555 na Delovi. Neispravna maticna ploca. Site plastiki se zdr...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

05 ное 19:59Kotel za Parno za Alfa 90

...


6.500 МКД
или предлог цена
27 окт 08:57Acer E1-531 DC02001FO10 Flet Flex

Se prodava Acer E1-531 DC02001FO10 Flet Flex , cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

19 окт 18:15ACER E1 531 - Komplet na delovi

ACER E1 531 Komplet na delovi


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

19 окт 18:15Dell Inspiron N5010 na delovi

Dell Inspiron N5010 na delovi. Site delovi se ispravni.Nema maticna p...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

19 окт 18:14Dell Inspirion N1564 na delovi

Dell Inspirion N1564 na delovi. Site delovi se ispravni.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

19 окт 18:13Rezervni delovi iveko

Federi za iveko 35.13 inf na tel 075 408 947


180 €
или предлог цена
Демир Хисар

Комбиња

17 окт 21:03Se prodava ili menuva

Opel antara 2012 reg do 08 21 pom 75000 km .10500 evr.


10.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 окт 20:30Toshiba C655D - Komplet na delovi

Toshiba C655D Komplet na delovi


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

09 окт 22:29Ekran za laptop 8,9" B089AW01 V.1

Ekran za laptop LED 8.9" ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

09 окт 22:29Toshiba L300 - 11M - Komplet plastiki

Toshiba L300 - 11M Komplet plastiki


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

07 окт 10:12Acer Aspire 7750G na delovi

Acer Aspire 7750G na delovi. Odlicno zacuvana tastatura, Nema ekran. ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

07 окт 10:12HP Probook 4710s - Komplet na delovi

HP Probook 4710s Komplet na delovi


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

07 окт 10:11Asus K53U Komplet

Asus K53U Komplet


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

07 окт 10:11MSI CR 620 - Komplet na delovi

MSI CR 620 Komplet na delovi


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

07 окт 10:11Toshiba L50 na Delovi

Toshiba L50-B-2ck na delovi, ispravna maticna ploca i zdravi plastiki...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

07 окт 10:10Toshiba L305D - Dolen del plastiki

Toshiba L305D Dolen del plastiki


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

07 окт 10:02Hp G2 250 na delovi

Laptopot se prodava na delovi. Rasipana maticna ploca. Site plastiki ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 10:01Siemens Fujitsu AH512 na delovi

laptopot e so neispravna maticna ploca. Site delovi, plastiki i ostan...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 10:00Точак

Точак


4.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

06 окт 18:42Rancilio kafemati

Se prodavaat novi poluavtomatski Rancilio kafemati. Klasa 5--- 2gr (...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кафе и какао

04 окт 12:23Masina za sienje

Prodavam SINGER masons za sienje ,ispravna.


100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

30 сеп 16:10Се издава или продава дуќан

Za povekje info na broj 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

28 сеп 20:04Плац од 1800 м2 со 400 м2 објекти

Се издава плац од 1800 м2 со 400 м2 покриени објекти. Се наоѓа на рег...


1 €
или предлог цена
28 сеп 19:02Procesori za laptop AMD S1G1 S1G2 S1G3 S1G4 socket

Socket S1 (S1g1) 638 TMDTL56HAX5CT AMD Turion 64 X2 Mobile technology...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:49Toshiba A205 maticna ploca

Ispravna maticna ploca za Toshiba a205, model kako na slikite. Moznos...


1.200 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:47Acer Aspire 3 A315-31

Acer Aspire 3 A315 na delovi. Rasipana maticna ploca. Site plastiki s...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:47Termo pecka 6

Se prodava termo pecka 6


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:46Masina za sienje BAGAT-nozna

Se prodava masina za sienje BAGAT - nozna


3.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:42suzuki swift 1.3 delovi

karoseriski delovi skoro se osvem motor i kvaki/bravi,imam delovi i z...


11.111 €
или предлог цена
11 сеп 07:26Se prodava man kiper 41-414

Se prodava man kiper 41-414 cetiriosovinec 2000 godina


33 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

19 авг 14:16Pasat b6

Se prodava passat b6 2006 g 77kw so navigacija ,kamera za rikvers, kl...


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 авг 12:23Страна 8 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам