Демир Хисар
                   
478 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za sienje

Prodavam SINGER masons za sienje ,ispravna.


100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

30 сеп 16:10Се издава или продава дуќан

Za povekje info na broj 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

28 сеп 20:04Плац од 1800 м2 со 400 м2 објекти

Се издава плац од 1800 м2 со 400 м2 покриени објекти. Се наоѓа на рег...


1 €
или предлог цена
28 сеп 19:02Procesori za laptop AMD S1G1 S1G2 S1G3 S1G4 socket

Socket S1 (S1g1) 638 TMDTL56HAX5CT AMD Turion 64 X2 Mobile technology...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:49Toshiba A205 maticna ploca

Ispravna maticna ploca za Toshiba a205, model kako na slikite. Moznos...


1.200 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:47Acer Aspire 3 A315-31

Acer Aspire 3 A315 na delovi. Rasipana maticna ploca. Site plastiki s...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:47Termo pecka 6

Se prodava termo pecka 6


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:46Masina za sienje BAGAT-nozna

Se prodava masina za sienje BAGAT - nozna


3.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:42suzuki swift 1.3 delovi

karoseriski delovi skoro se osvem motor i kvaki/bravi,imam delovi i z...


11.111 €
или предлог цена
11 сеп 07:26Se prodava man kiper 41-414

Se prodava man kiper 41-414 cetiriosovinec 2000 godina


33 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

19 авг 14:16Pasat b6

Se prodava passat b6 2006 g 77kw so navigacija ,kamera za rikvers, kl...


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 авг 12:23AUDI A4 2.0 170 KS 2008 S LINE

Vo odlicna sostojba servisirano komplet golem servis novi 4 zimski gu...


55 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 авг 23:46Bandazi / Бандажи aluminiumski

Prodavam Aluminiumski bandazi 15ki Cena 100euro. Za poveke info jav...


100 €
или предлог цена
26 јул 11:09Lenovo G570 Komplet plastiki

Lenovo G570 Komplet plastiki, gorni dolni, celosno zdravi.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Лаптоп компјутери

08 јул 21:43Nextbook NX008HD8G Ispravna maticna ploca

Maticna ploca za tablet NX008HD8G kako na slikata. Maticnata e isprav...


1.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

08 јул 21:40Борова Шума

Се продава борова шума, во Демир Хисар. Цена по договор. тел.: 0...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 јул 17:21Se prodava MAN

Se prodava informacii na 070269017 Dragi


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

28 јун 22:33Се продава нива - градежно земјиште

Се продава нива - градежно земјиште во Демир Хисар во населбата. 14...


2.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

20 јун 15:21Alternator 2.0HDi

Alternator Bosch od Citroen Xsara 2.0hdi odgovara na site 2.0hdi moto...


3.000 МКД
или предлог цена
09 јун 05:36Kukjno mesto

Se prodava mesto za kukja vo Belce od 1000 m² (so posebni dokumenti z...


3.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

06 јун 20:53Srebrena zapalka

Stara srebrena zapalka,edinstvena vo MK.


2.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Колекционерство

31 мај 20:26Prodavam razglas komplet

Razglasot e postar model no vo dobra sostojba.


400 €
или предлог цена
27 мај 17:51Vitrina

Odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

27 мај 12:49pcelni roevi

prodavam pcelni roevi na 5 ramki od koi 3 so pilo i 2 so hrana so mla...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

19 мај 14:06Divi Prasina

Barajte na ovaj broj 075 262-835 Goce Prasinata se naogaat vo Novo S...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Останато

07 мај 21:37Se prodava BMW 530 3.0 DIZEL

Se prodava Bmw 530 d kolata e vo odlicna sostojba,so napraven komple...


6.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 мај 19:02Mercedes actros mp2 kiper

Prodavam 2 mercedesi actros so kiper poluprikolki 1.plaviot 18 46 eu...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

26 мар 21:01Audi vo dobra sostojba

Prodavam Audi A4 vo dobra sostojba ima i zelen karton


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мар 13:20П504, НИВИ ВО ОКОЛИНАТА НА ДЕМИР ХИСАР

П504 Парцели во околината на Демир Хисар,обработливо земјиште од 1200...


99 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 мар 11:42Aluminski bandazi 15ki

4- aluminski bandazi 15ki so novi letni gumi sava intensa(195.65.15) ...


1 €
или предлог цена
29 фев 19:38vrsam usluga so svrdel

vrsime uslugi za busenje so profesionalen svrdel za sadnici F530 cena...


5 €
или предлог цена
25 јан 19:07Tapaciranje na Krovovi i Vrati od avtomobili

Tapaciranje na krovovi i vrati so specijalen materijal i specijalno l...


50 €
или предлог цена
22 јан 08:44KUMUR ZA SKARA

Продаваме ќумур за скара, наше лично производство. Продажбата може д...


1 МКД
или предлог цена
07 јан 17:15PRODAVAM LIVADSKO SENO REKOLTA 2019 EXTRA !!!

Prodavam livadsko seno rekolta 2018 imam okolu 800 bali vo koi ima 30...


90 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

05 јан 14:09Продавам Лада

Се продава Лада 112 во исправна состојба. Нови гуми. Бензин. Поминати...


600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 јан 11:46СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА МОНТИРАЊЕ И ДЕМОНТИРАЊЕ НА ГУМИ

Исправна за работа. Цена 350 €.


350 €
или предлог цена
17 дек 19:06Se prodavaat kafezi za kokoski marka Salmet

Se prodavaat kafezi za kokoski marka Salmet kompletni so poilki za vo...


1 €
или предлог цена
30 ное 18:29Сито за каменолом / Sito za kamenolom

Се продава словенско сито за сепарирање на дробен камен во исправна с...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Индустриски машини

27 ное 13:00Honda CM125T vo odlichna sostojba

Honda CM125T vo odlichna sostojba , za povekje informaci javetese na ...


600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мотори (над 50 cc)

23 ное 15:51BANDASI 15 KI

Bandasi za audi 4 golf 5 passat touran


6.000 МКД
или предлог цена
05 ное 10:59Страна 9 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам