16835 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа до катастар

Се продава куќа на ул.Александар Македонски ( до катастар ) поволна и...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мар 14:10Промовирано

ELEKTRICNI SKUTERI CITY COCO

✅CITY COCO ✅63 000 DENARI ✅20AH ✅60V ✅1500W ✅Опсег со едно полнење о...


63.000 МКД
или предлог цена
08 фев 14:31Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

07 јун 10:09Промовирано

Kombiniran bansek

Prodavam kombiniran bansek lentasta pila abrihter kruzna pila i apara...


1.500 €
или предлог цена
Денес 17:36Koklici novi

Prodavam koklici novi izraboteni od suvo borovo drvo gi ima vo svetla...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:36SUZUKI GSXR K8

Prodavam vizir Double Bubble za suzuki gsxr 600-750 K-8


Денес 17:35Kia sportage 95-00

Prodavam motorce za brisaci komplet so masi i brisaci ispravno prajka...


50 €
или предлог цена
Денес 17:35Alternaor za kia sportage 95-02

Prodavam alternator za kia sportage 2.0 16v benzin Prajkam po kargo


120 €
или предлог цена
Денес 17:35Suzuki gsxr srad

Prodavam vizir Double Bubble za suzuki gsxr 600-750 srad 1996-1999


Денес 17:34Regler za YAMAHA

Prodavam regler za yamaha Odgovara na povejke modeli YZF R6 1999-2...


Денес 17:34Diskovi za suzuki gsxr 600-750 srad

Diskovite se vo extra sostojba oggovaraat na suzuki gsxr od 1996- 2003


Денес 17:34Kujni novi 1.6m

Prodavam kujni 1.6m umivalnik rabotna masa I 2 dvokrilni visaci


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:34Sandaci za pceli

Izrabotuvame sandaci za pceli odlicen kvalitet i eksta ceni Za pogo...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:34Peugeot pezo 307 2.0hdi NA DELOVI 989

pezo 307 2002god 66kw pezo 307 2003 sw 80kw NA DELOVI rabotno v...


11 €
или предлог цена
Денес 17:32Alfa Romeo 147 1.9 jtd

Alfa Romeo 147 1.9 jtd 116 ks Klimatronik ladi odlicno Tempomat Ce...


1.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:32Univega Alpina HT-530

-Univega Alpina Ht-530 -26" trkalo L ram -Zadno aparatce Deore sl...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
399 €
Прилеп

Велосипеди

Денес 17:31Dell UltraSharp 1909W

DISPLAY Panel Size: 19" Maximum Resolution: 1440 x 900 at 75Hz Contra...


30 €
или предлог цена
Денес 17:30ВИСОКИ МАСИ - КОЊОПИ

Се изнајмуваат високи маси за секакви свечености Една маса х 150 ден...


150 МКД
или предлог цена
Денес 17:30Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа (приземје)- градба 2006 година. Kуќата е ...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 17:30ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Денес 17:15SE PRODAVA PLAC ZA GRADBA I GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA!!!

Se prodava plac za gradba na stamben prostor, so povrsina od 112 m2 (...


10.000 €
или предлог цена
Денес 17:08СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЕГЕЈСКИТЕ ЗГРАДИ ВО ПРИЛЕП!!

Se iznajmuva 2soben stan vo Egejskite zgradi vo Prilep.Stanot e renov...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 17:08vw Passat 2.0 170KS SportLine

SERVISIRAN REGISTRIRAN TEXNICKI PERFEKTEN ZA MOTOROT DAVAM GARANCIJA...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:57LAND ROVER FREELANDER DELOVI

Delovi za land rover freelander 2.0 dizel


1 €
или предлог цена
Денес 16:36Филтер за воздух за Hamachi Caesar 200

Купувам нов филтер за воздух комплет со куќиште за Hamachi Caesar 200


Денес 16:30Се издава стан под наем

SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP 50M2 ЅВ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 16:30Баласт-трафо

Продавам нов баласт, одговара за VW Tuareg , Audi A4 од 2004- 2006 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:30RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERGY

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 122 000 km REGISTRIRAN ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:11STOLICI

Se prodavaat 24 novi ne koristeni stolici ,kvalitet prva klasa ... ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 16:11Velosiped

Celosno ispraven,novi nadvoresni gumi


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 16:00Honda CR-V zacuvana full oprema

Redovno odrzuvana najvisoko nivo na oprema Registrirana so zelen kar...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:57Trek velosiped 26 L

Velosipedot e vo top sostojba kako nov mnogu malku vozen, celata opre...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 15:47WV golf 4

Golfot e vo odlicna sostojba, kompletno e servisiran, uvezen e 2005 g...


2.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:47HONOR X6 4gb/64gb NOV NEKORISTEN!!!!!!!!

Telefonot e nov ne e koristen,otvoren samo za proverka,vazecka garanc...


6.300 МКД
или предлог цена
Денес 15:43Labarki-Bubasvabi-GEL-Лебарки-Бубашваби-Lebarka-Bubashvaba

Гелот уиспешно ги уништува лебараките во Вашиот дом. Истото ваѓи и за...


390 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 15:36Laptop ASUS Eee PC 1005H, Atom, 10.1", 2GbRAM, Internet funk

Model na laptopot: Asus Eee PC 1005HAB, Atom N270, 10.1", 1.6GHz, 2Gb...


1.990 МКД
или предлог цена
Денес 15:35Zastitna MASKA-360° Fully - Iphone 8 /Redmi Note Pro 9 i 10

Razni maski za zastita na mobilnot telefon. Imam i zastitni stakla za...


190 МКД
или предлог цена
- 46 % Попуст
350 МКД
Денес 15:35Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:30Laptop TOSHIBA -A-305-Core 2 Duo-NEISPRAVEN

Rasipan e laptopot - Najverovatno e procesorot. MONITOR - Ispraven. Z...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:30Memorija za Laptop -2x2Gb - DDR2-667MHz (PC2-5300)

Memorijata e potpolno ispravna. Izvadena od Toshiba laptop.


500 МКД
или предлог цена
Денес 15:30Prskalka za Maslinovo Maslo-Sprej-Прскалка-Спреј Шише-Масло

Росфај шише со спреј за прскање на маслиново масло на храната. Многу ...


499 МКД
или предлог цена
Денес 15:29Unimer - Multimetar - Meren Univerzale Instrument - AV-metar

Diplej preku celiot ekran. Korist obicni AA baterii. Skapite 9V bater...


2.990 МКД
или предлог цена
Денес 15:28Ripiter WiFi - Repeater - Repetitor - Extender - Рипитер-Реп

300 Mbps. Long range. Amplifier Booster Network.


890 МКД
или предлог цена
Денес 15:28Страна 1 од 421

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам