6926 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA J 1.6 BENZIN UVOZ OD CH

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN SO 115 KS UVOZ OD CH KUPENA OD PRV GAZDA SERVI...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:26Промовирано

Ford Fiesta 1.5 TDCi 2015 Diesel

☎️ 078 381 903 Cena: 7.699€ Ford Fiesta 1.5 TDCi 2015 Diesel / 70...


7.699 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

01 јун 19:07Промовирано

VW Golf 6 - 1.6 Benzin/Plin - 77KW

Perfektna tehnicka i opticka sostojba. 2 Zone Klimatronik Greaci na...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

28 мај 21:00Промовирано

Honda MTX 125 - dvotakten

Honda mtx 125 - dvotakten Originalna sostojba Servisiran; spremen z...


1.150 €
или предлог цена
Денес 23:27Keeway silwer blade 250

Swis dokumenti


1.450 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Мотори (над 50 cc)

Денес 22:45Comet r650

Full oprema 2008 R650 5berzini Nema dokumenti


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Денес 21:52Suzuki Burgman 650 2009 full

se prodava suzuki burgmann 650 exclusive full.2009 godina odlicno soc...


4.500 €
или предлог цена
Денес 21:52HP ENVY x 360 Convertible 13

Дали барате разновиден и моќен лаптоп кој може да се справи со вашите...


409 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
410 €
Денес 21:48OPEL CORSA

Se prodava Opel Corsa 1.2 benzin / plin so atest Duplo pedali so ates...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:43LIEBHER R 934 C-2008

LIEBHER 934 ✅Marka :LIEBHER R 934 C-H ✅Rab.Casovi:10.800 h ✅Godin...


123 €
или предлог цена
Денес 21:08MAN TGS 37.440-STETER 10M3

MAN TGS 37.440-STETER 10M3 Mileage:167.000 km Power:324 kW (441 P...


123 €
или предлог цена
Денес 21:07KIA SORENTO

Počituvani Prodavam Kia Sorento na koja sve funkcionira, sekoe kopče ...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 21:01Ford Cmax 2.0 tdci Samo Delovi /Vetem Pjes

Ford Cmax 2.0 tdci Samo Delovi /Vetem Pjes


5 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:59Audi A3 Samo Delovi Auto matik 19D/Vetem pjes

Audi A3 Samo Delovi Auto matik 19D/Vetem pjes


1 €
или предлог цена
Денес 20:59Mercedes A Clasa 140 Benzin Samo Delovi /Vetem Pjes

Mercedes A Clasa 140 Benzin Samo Delovi /Vetem Pjes


7 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:59Passat 2.0 DPF 2009 6 Berzini Samo Delovi/ Vetem Pjese

Passat 2.0 DPF 2009 6 Berzini Samo Delovi/ Vetem Pjese


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:58Bmw e46 318 benzin plin moze i zamena

Bmw e vo odlicna sostojba red servisi klima funkcionalna moze i zamen...


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:50Се продава нива во село Брвеница

Се продава плац во село Брвеница со вкупна површина од 1491 м2 широка...


15 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

Денес 20:48Rabotnik za avto perallna

Baram rabotnik za avto perallna vo dobra lokacija i mirna rabotna atm...


1 МКД
или предлог цена
Денес 20:39Vodna pumpa / Vodni pumpi

Prodazba na site vidovi vodni pumpi za motorni i tovarni vozila, i re...


1 €
или предлог цена
Денес 20:37BMW 525d M paket

BMW 525 d 218 konja 🇨🇭 Mpaket fabricno uvoz Svajcarija prva reg...


19.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 20:19Pomošni radnici vo kuhinja Hrvatska

Nudam rabota vo Hrvatska .pomošnik vo kuhinja i pomošnik kenler .spi...


1.300 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Нудам работа

Денес 20:17mercedes citan 111 cdi

mercedes citan 111 cdi pikap long nov uvoz od svajcarija regis. Na ...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:16montaza baraka

montazna baraka kancelarija so panel 13 cm 2.7mx2.7m cena 2250€


2.250 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.500 €
Денес 20:15Bmw x1 23 xd CH

Bmw x1 23d 🇨🇭 204 konja Uvoz svajcarija plateni site davacki do ...


12.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:14Golf 1.6 tdi

Golf 1.6 tdi bluemotion UNIKAT nov uvoz ekstra sacuvano registr...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:14KONKURS PER PUNSIM

070866662 072537868


1 €
или предлог цена
Денес 19:48Golf 4 1.4

Se prodava golf 4 so motor 1.4 16v registriran do 10mesec 2023. Bord ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:39Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 18:58Trosed Тросед

Se prodava trosed kako na slikata. Dimenzii na spushten trosed lezaj ...


110 €
или предлог цена
Денес 18:56Passat CC

Passat CC 2.0 TSI 200ks за амерички пазар, сочувана максимално со мно...


9.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 18:46Mercedes E-Class

◎ 𝗔𝗕𝗦 𝗦𝗢 𝗦𝗜𝗦𝗧𝗘𝗠 𝗭𝗔 𝗟𝗔𝗗𝗘𝗡𝗝𝗘 ◎ 𝗠𝗨𝗟𝗧𝗜𝗙𝗨𝗡𝗖�...


23.000 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

Денес 18:30  НОВ ОГЛАС

Chevrolet captiva

Se prodava: Chevrolet captiva 7 2.2d 4x4 135kw (185 ks) 2011 god. Z...


10.999 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Денес 18:19Bubica Magnetna 2023 Mini Model so mala baterija

Micro Bubica Magnetna 2023 NAJNOV Model so mali baterii.. Setot s...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:09Magnetna Bubica 2023 EXTRA MODEL

Orginalni fabricki micro magnetni Bubici 2022 model za prepisuvanje n...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:09TWINS house Se IZDAVA Stan od 62m2 vo Centar

Se Izdava stan od 62m2 na ul:B.TOSKA ili potocno vo blizina na TETOVC...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:27IVECO Euro-Cargo 150 E23

Vo odlicna sostojba, registriran i servisiran. Voziloto e kupeno vo...


8.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

Денес 17:20Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 17:17Se iznajmuva deloven prostor sproti Opština vo novata zgrada

🆕🆕🆕 SUPER ponuda vo agencija CHANAK ✨✨✨ SE IZDAVA deloven prostor...


1 €
или предлог цена
Денес 17:15  НОВ ОГЛАС

Polo 1.4

Polo 1.4 registrirano cela God Napraven servis 076 232 124 076 232...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:12Shitet/Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI

Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ps, na lance, god. 2006, pominati...


1 МКД
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

Денес 17:08VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 2006

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


5.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:52  НОВ ОГЛАС

Velosipedi mtb & city

Velosipedite se mnogu oçuvani i spremni za sezona 26 / 27.5 28 & 29 ...


69 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 16:50Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам