Тетово
                   
108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


400 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 07:09Велосипедот се менува за помал

Се менува велосипедот за сличен, но со помал рам, 15-17 инчи или Ѕ го...


1 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 22:54SPECIALIZED Crosstrail pro (29r - ram L)

SPECIALIZED Crosstrail pro 29r Ram L Oprema se gleda na slika ekst...


520 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 17:51Prodavam velosiped za deca

Prodavam kako nov velosiped mnogu malce e koristen Moze zamena (W...


2.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:44Rex 28 r

Zenski gradski velosiped 28 Oprema se gleda na slikite Bex nitu ed...


9.800 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:26Contoura parma city 28 r

Full Shimano Deore 3 × 9 brzini M golemina Velosipedot e skor...


300 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:26Wheeler 27.5

Oprema se gleda na slikite skoro nov bajk M golemina Info viber /...


420 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:25Stoke trekking series 28 r

Oprema i sostojba se gleda na slikite bukvalno kako nov 52 cm ramka M...


430 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:25Kalkhhof

Kalkhhof city bike 28 trkala Nexus oprema 1 × 7 brzini v brake koçnic...


9.300 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:25Rabeneick TS 7 28r 2021

M golemina Bukvalno kako nov bajk Oprema i sostojba se gleda na s...


590 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:25Velosiped Totem

Totem 28 r 3 × 7 brzini v brake koçnici amortizer Shimano sifteri e...


6.150 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:25MAX

Max Queene, nov velosiped nekoristen. Vo odlicna sostojba. Info : Dan...


8.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 05:31Dobro socuvan extra cena

Velosipedot e socuvan extra cena


3.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

03 јул 12:38Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


120 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

01 јул 21:07GIANT rapid Road Bike city

GIANT rapid 3 ROADBIKE TOP NOV 078229163 M golemina


350 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

01 јул 16:11Trek

Odlicen Trek Golemina na ram 51cm Ekstra lesen alumin Karbon volan Lo...


300 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

26 јун 18:32VELOSIPED Family

Velosiped so VGRADEN DRZAC za sediste malo dete(lesno za montaza/demo...


5.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

25 јун 23:05Velosipedi

Gradski zenski Mtb hibrid detski S M L golemini 20 / 24 / 26 / 27...


53 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

24 јун 23:35Scott Genius 940 M

Velosipedot e vo perfektna sostojba, mnogu malce vozen. Golemina na ...


1.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Велосипеди

24 јун 10:17Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


180 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

21 јун 18:23Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


250 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

21 јун 15:50Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

21 јун 09:21Koga miyata 28r

Koga miyata 28 Oprema i sostojba se gleda na slikite M goolemina...


360 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

18 јун 19:27Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


100 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

17 јун 18:25Focus aventura ² 6.6

E bike Focus


1.690 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

17 јун 17:54Velosipedi

E bike mtb city Ceni od 150 € pa nagore


69 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

17 јун 13:10City bike .swis model

Exrtra novo velosiped (city bike) Shimano oprema Swiss model


По Договор
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

15 јун 23:28Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


160 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

12 јун 10:09Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


160 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

11 јун 15:02Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

07 јун 14:49Velosiped

PRODAVAM VELOSIPED VO ODLICNA SOSTOJBA


150 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

06 јун 16:22Velosipedi

E bike mtb & city Spremni za sezona vo odliçna sostojba Za poveke...


60 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

03 јун 10:14Giant mtb 26 r

Giant hidrauliçni koćnici Deore menuvaçi Giant glic koçnici fabri...


330 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

03 јун 10:14Velosiped

Велосипедот е во добра состојба Tel. 076 497 902


150 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 јун 17:31Specialized 20 r

Ekstra sostojba Za poveke info Viber / whats up


250 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

29 мај 18:32Velosiped 27"

velosipedot se koristi edna godina site delovi se originalni velosi...


6.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

21 мај 19:49Koga miyata 28 r

Full shimano Deore glicerin 50 cm ramka ekstra sostojba


370 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

17 мај 14:01Velosiped tocak

Biciklet


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

17 мај 08:28prodavam detsko zensko tocace

kako novo,malku koristenp


2.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

15 мај 20:35Avenue of Danemark

Avenue of Danemark 🇩🇰 Airbase XM 58 cm Shimano Tiagra brzini 1 x...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Велосипеди

15 мај 14:17Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам