Тетово
                           
319 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja so dva lokala vo naselba Saat Maalo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Saat Maalo vo T...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 апр 20:06Se prodava kukja so lokav vo naselba Potok vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Potok vo Tetovo...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 апр 19:33Se prodava kukja so lokal vo Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Centar vo Tetovo. ____...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 апр 19:09Se prodava kukja so lokal vo Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Centar. ______________...


249.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

14 апр 18:38Odlicen plac so stara kuka od 242m2

Se prodava plac so stara kuca vo blizina na hari kompani. Moze vednas...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 апр 17:28Se prodava kuca vo Ajducko maalo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+2 so lokacij...


349.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 апр 17:28Se prodava renovirana kukja vo naselba Tetovancka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 апр 18:32Se prodava stara kukja vo naselba Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Potok. _______...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 апр 16:48Se prodava kukja vo Tetovchanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


235.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 апр 14:52Samostojna prostorna kukja so golem dvor

Prodažba na samostojna kukja so golem dvor 📏POVRŠINA: ► Plac 430 ...


249.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 апр 13:00Se prodava kukja od 212m2 - ZDRAVESKI

Се продава куќа од 212м2 во Тетово. Куќата го има следниот распоред:...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 апр 11:11Kukja vo top sostojba na Dva Bresta

SE PRODAVA: -Kukja vo top sostojba, poluopremena so mebel i tehni...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 апр 14:35Se prodava kuka so plac od 509m2

Se prodava kukja so dvor vo Cenat vo dobra sostojba, vednash vsevliva...


280.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 апр 14:35nova kuca na 3 kata so deloven prostor

se prodava nova kuca,na 3 kata so deloven prostor vo naselba KOLTUK-T...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 апр 14:14Prodažba na nov stanbeno - deloven objekt vo centar

Extra ponuda vo agencija Chanak 🏆🏆🏆 Prodažba na nov stanbeno - de...


173.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 апр 13:00Nova kukja vo van vardarska

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Van Vardarska. ...


199.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 апр 19:13stanben kompleks MK Residence

Stanben kompleks "MK Residence" na samo 2 km od centar na Tetovo, gra...


170.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 апр 15:21Extra povolna kuća vo blizina na Vero Jumbo

Extra povolna kuća vo blizina na Vero Jumbo 📏POVRŠINA: ► Plac ...


114.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 апр 13:00Nova kukja so lokal vo centar

Se prodava nova kukja so Dvor plus pomala lokal vo centar vo blizina ...


399.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:50odlicna kukja vo centar

Se prodava odlicna kukja vo centar ,vo neposredna blizina na bolnica....


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:49Se prodava nova kukja pozadi mema

Se prodava kukja pozadi mema. kukjata e nova samo bez fazada od pred...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:49Edna od najubavite kuki vo Tetovo so bazen

de*luxe ponuda.de*luxe ponuda.de*luxe ponuda KUCA NOVOGRADBA 2020 ...


499.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:49Kukja vo blizina na kasarna

Se prodava renovirana kukja so garazha vo blizina na kasarna, lepenka...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 мар 13:57odlicna kuca so ubav dvor

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Cetinska. ____...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 мар 13:56Kompleks na novi kuci na ekstra lokacija

Se prodavaat ekstra kompleks na kuci vo Tetovo Von grad vo neposredna...


163.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 мар 13:55Nova kukja vo blizina na gradski stadion

Se prodava kukja novogradba. Kukjata e opremena so mebel. Kukjata...


209.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 мар 13:55se prodava kuca u przova bavca

se prodava stara kuca na parcela od 550 m.kvadrati koja se naoga vo t...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мар 10:58Nova kukja vo Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec. ____...


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 мар 13:17Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski

🏡Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski.⁣ ⁣ 🧮Vo kvad...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 14:57Се продава куќа во Палатица

Се продава куќа во Палатица. 242 м2 индивидуална семејна куќа, 500 м...


7.505.000 МКД
или предлог цена
Желино / Тетово

Куќи / Вили

21 мар 09:09Se Prodava kuka vo blizina na Kasarna

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 мар 18:31Kukja na 3 sprata so golem dvor

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


349.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 мар 17:37Se Prodava Renovirana kuka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Mihajlo Rajcevi...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 мар 17:01Luksuzna kukja vo Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja Mala Recica. ___...


226.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 мар 19:13Se prodava stara kukja so 441m2 plac

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac so stara kukja za rushenje ...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 мар 19:13Kukja na Potok vo gorniot del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del)....


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 мар 19:13Se Prodava kuka vo Drenovec

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na nova kuca so katnost P+1+PK so lo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 мар 17:46Kompletno renovirana samostojna kuća na 2 kata

>> Kompletno renovirana samostojna kuća na 2 kata << Kućata e komple...


374.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 мар 15:28Prodažba na kompletno opremena samostojna kuća vo s.Brvenica

Prodažba na kompletno opremena samostojna kuća vo s. Brvenica 📏PO...


70.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Куќи / Вили

08 мар 15:26Eftina kuća na mirna lokacija vo centar

Eftina kuća na mirna lokacija vo centar 📏POVRŠINA: ► 167 m2 pl...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 мар 15:24Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам