Тетово
                           
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuca vo blizina na Mema

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+2+PK so lokaci...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 фев 17:32Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor

Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor. -Podrum 6...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 фев 09:38Se prodava kuca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+2+PK so lokaci...


259.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 фев 19:16Kuca vo Copcevo Sokace

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1+PK so lokacij...


159.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 фев 18:28Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 2 kuci so katnost P+2 so lokacija...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 фев 12:44Se prodava kuka so plac od 758m2

Se prodava kuka so plac od 758m2 super lokacija Za Poveke info: 07...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 фев 12:33Shitet Shtepi

Ka mundesi edhe per ndrrim me banes + pagese tuajen Shtepia eshte me...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 фев 17:53Se prodava kuca vo Mala Recica

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+1 so lokacij...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 фев 17:00Nova samostojna kuća na 2 kata

>> Nova samostojna kuća na 2 kata << Kućata e kompletno opremena so ...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 фев 13:00Se prodava kuca vo Gorno Teqe vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+2 so lokacij...


199.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 фев 16:31Se prodava kuka so plac od 610m2

Se prodava kukja so vkupen plac od 610m2. Cena po Kvadrat 350e. ...


213.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 фев 15:34Kat od kuća vo Čapčoo Sokače so poseben vlez!

Se prodava POVOLNO kat od kuća vo Čapčoo sokače so poseben vlez. Kato...


49.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 фев 13:00Shitet shtepi ne çarshin eperme

Shtepia ka hapsire te mjaftueshme per banim, ka nevoje per renovim dh...


73.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 фев 23:59Kuća vo Gorna Čaršija!

Kuća vo Gorna Čaršija na mnogu mirna lokacija vo blizina na mlinot. ...


88.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 фев 13:00Kukja od 308m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na kasarnata vo Tetovo. Kukjata ima vk...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 фев 08:58Kompletno renovirana samostojna kuća na 2 kata!

>> Kompletno renovirana samostojna kuća na 2 kata << Kućata e komple...


374.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 13:40Top ponuda vo agencija "CHANAK" - 2 kući so lokal!

2 kući so lokal na mirna lokacija vo blizina na market Oaza vo Pr. Ba...


150.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 13:00Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot!

Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot! RASPOR...


33.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 13:00Kukja vo Brvenica

Se prodava kukja novogradba vo Brvenica so 500m2 dvor, cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Куќи / Вили

23 јан 20:49Nova kukja so fenomenalen pogled

Se prodava nova kukja opremena komplet kako shto e na slikite, vo bli...


199.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 14:25Kukja vo Capce Sokace od 203m2

Se prodava kukja vo odlicna sostojba vo Capce Sokace. Kukjata im...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 13:36Se prodava kuka so plac od 264m2

Se prodava plac so stara kuca za rusenje. Kukjata ima : Priz + Kat...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 12:30odlična kuca so mnogu golem dvor vo Centar

odlicna ponuda vo Agencija "CHANAK" se prodava kuca so golem dvor,...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 02:04eksluzivna ponuda,stanben kompleks "VILLAS" 22

EKSKLUZIVNA PONUDA,samo vo agencija za nedviznosti "CHANAK" >>>stanb...


170.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 02:03odlicna familijarna kuca za pogolema familija

PREMIUM PONUDA,vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! Odlicna familij...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:45ubava Familijarna kuca vo blizina na KASARNA

PREMIUM PONUDA, vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! Odlicna famili...


285.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:41stara Kuca so dvor 400m2

INTERESNA PONUDA, vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! *PLAC: 446m2 ...


127.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:41Stara kuća so prekrasen dvor!

Stara kuća so prekrasen dvor! RASPORED: - dnevna soba - kujna -...


32.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:41Kuća vo strogiot centar na gradot po mnogu povolna cena!

🥇 Odlična ponuda 🥇 vo agencija Chanak . Se prodava evtina kuća na...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:40Stara kuća so prekrasen dvor!

Stara kuća so prekrasen dvor! RASPORED: - dnevna soba - kujna -...


32.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:40mnogu Eftina Kuca vo dobra sostojba

Se prodava mnogu eftina kuca vo dobra sostojba na ubava i mirna lokac...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:39Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače so poseben vlez. Katot ima po...


57.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 јан 20:38Kuca na dobra lokacija, blizu dr. Macura

Se prodava kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura od ponova gradba. Raspo...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 20:03Kuca vo centar, kaj Sat xhamija

Se prodava kuca vo centar, blizu Sat malo, na glavna ulica. Kucata ra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:45Kuca na super lokacija

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo centar, na 100 m od plostadot....


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:35Kuca blizu Opstina

Na prodazba e kuca vo blizina na opstina, vo centralno gradsko podrac...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:24Se prodava kuka so plac 135m2

Prodadena! kukja so dvor vo Copce sokace vo dobra sostojba . Pr...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 јан 15:32Se prodava kuka vo gorna carsija Tetovo

Vredi da se vidi na lice mesto. Kontakt broj >>> 071 253 039 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 јан 11:26Stara kukja so dvorno mesto od 402m2 vo Tetovo

Se prodava stara kukja so dvorno mesto vo blizina na osnovnoto učiliš...


140.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 јан 09:11Kukja od 279m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo Tetovo vo blizina na Punto Verde. Kukjata ima ...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 дек 12:15Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам