Тетово
                           
328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Eftina kuća na mirna lokacija vo centar

Eftina kuća na mirna lokacija vo centar 📏POVRŠINA: ► 167 m2 pl...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 мар 15:24Продавам Куќа кај Шарената Џамија и Паркот во Тетово

Продавам куќа кај Шарената џамија, паркот и гимназијата во Тетово , ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 фев 17:51Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor

Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor. -Podrum 6...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 фев 09:38Se prodava kuca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+2+PK so lokaci...


259.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 фев 19:16Shitet Shtepi

Ka mundesi edhe per ndrrim me banes + pagese tuajen Shtepia eshte me...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 фев 17:53Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot!

Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot! RASPOR...


25.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 13:00Kukja vo Brvenica

Se prodava kukja novogradba vo Brvenica so 500m2 dvor, cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Куќи / Вили

23 јан 20:49Nova kukja so fenomenalen pogled

Se prodava nova kukja opremena komplet kako shto e na slikite, vo bli...


199.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 14:25Stara kuća so prekrasen dvor!

Stara kuća so prekrasen dvor! RASPORED: - dnevna soba - kujna -...


32.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:41Stara kuća so prekrasen dvor!

Stara kuća so prekrasen dvor! RASPORED: - dnevna soba - kujna -...


32.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:40Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače so poseben vlez. Katot ima po...


57.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 јан 20:38Kuca na dobra lokacija, blizu dr. Macura

Se prodava kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura od ponova gradba. Raspo...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 20:03Kuca vo centar, kaj Sat xhamija

Se prodava kuca vo centar, blizu Sat malo, na glavna ulica. Kucata ra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:45Kuca na super lokacija

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo centar, na 100 m od plostadot....


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:35Kuca blizu Opstina

Na prodazba e kuca vo blizina na opstina, vo centralno gradsko podrac...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:24Se prodava kuka so plac 135m2

Prodadena! kukja so dvor vo Copce sokace vo dobra sostojba . Pr...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 јан 15:32Kukja od 279m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo Tetovo vo blizina na Punto Verde. Kukjata ima ...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 дек 12:15Kukja vo Tetovo od 210m2 - ZDRAVESKI

Се продава куќа во Тетово. Куќата има вкупна внатрешна површина од 2...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 дек 09:54Samostojna - semejna kukja od 405m2 vo Tetovo - ZDRAVESKI

Се продава самостојна-семејна куќа од 405м2 во Тетово. Куќата распол...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 дек 09:54Se prodava kuka vo zhilche so ogromen dvorno

Se prodava kukja vo zilce so vkupen plac od 800m2. -Sopstven bun...


30.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:53Kuka so lokal vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja/deloven prostor vo Centar....


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:53Komplet namestena nova kukja vo Skopje

Se prodava nova kukja komplet namestena so mebel vo Skopje, Gjorce Pe...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:52Se prodava kukja vo selo Tearce

Se prodava kukja vo selo Tearce. Kuḱata ima vkupna vnatrešna povr...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

16 дек 10:44Kukja od 120m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 120m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so podrum –...


56.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 дек 08:43kuca *PALATA* so dva posebni vleza

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! golema sem...


395.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 ное 11:38Ponuda za prodazhba na kuka i nedvizhnosti vo selo Beloviste

Se prodava kuka so 97m2 stanbena povrshina i pridruzhna parzela od 45...


105.000 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Куќи / Вили

24 ное 12:00Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Boro Vulikj ⁣

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo na ulica Boro Vuliḱ.⁣ ⁣ Vo kvadrat...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 ное 09:10Kukja od 104m2 vo Tetovo

Se prodava kukјa od 104m2 vo Tetovo. Kukјata raspolaga so prizemje...


42.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 09:42Nova kukja vo naselba Potok

Se prodava odlicna kukja vo naselba Potok ,vo neposredna blizina na M...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 ное 16:21Се продава плац од 1804 м2 со куќа во Деребој, Тетово

Се продава плац од 1804 м2 со куќа во населба Деребој, Тетово. Плацо...


355.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 ное 12:28Kukja od 405m2 vo Tetovo

Se prodava samostojna-semejna kukјa od 405m2 vo Tetovo. Kukјata rasp...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 ное 09:30Викенд Куќа "Јован"

Викендицата е со 3 спални соби за 8 особи, 1 Кпатило на спрат , а во ...


10 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 ное 17:53se prodava kuca vo ajducko malo

se prodava kuca vo ajducko malo so najgolemo dvorno mesto .Kucata e s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 ное 16:57Kukja so golem dvor na ubava lokacija

Se prodava kukja na 1 sprat so golem dvor vo blizina na plostad. P...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 окт 12:43Куќа со одделен деловен простор

Се продава куќа на два ката и поткровје во основа од 123м2 и посебен ...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 12:08odlicna kuca na odlicno mesto so golem dvor

SE PRODAVA!!! odlicna kuca vo dobra sostojba,na 2 kata i potkrovje....


139.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni

Prodadena! Odlicna nova kukja komplet opremena so mebel, plus parno ...


159.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Nova kukјa pozadi EVN

Se prodava NOVA kukja pozadi "EVN" Kukjata e so Podrum + Prizemje ...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово

Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово. Парцелата има 198 м2...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 окт 09:40Se prodava kukja vo Tetovo-EVTINO

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, renovirana. Vkupno plac: 200m2 ...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 окт 21:01Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам