Тетово
                           
328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet shtepi

Shitet shtepi


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мај 03:51Shitet Shtepi ne Çarshi te eperme rruga 184 nr7

Shitet Shtepi ne Çarshi te eperme rruga 184 nr7 Shtepia shitet ne Ça...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 мар 00:22Shitet Shtepi ne Çarshi te eperme rruga 184 nr7

Shtepia shitet ne Çarshi te eperme 210m2,obor +52m2 vendparkim ne shf...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 мар 10:55Shtepia Shitet

Shtepia shitet 210m2,obor +52m2 vendparkim ne shfrytezim,Rruga 184,5d...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 мар 01:05КУЌА ОД 158М2 СО ДВОР ОД 426М2 И ДУЌАН ОД 27М2

Се продава куќа во Тетово на ул.„Гоце Делчев“, населба Поток.Во соста...


11 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 јан 15:43Vila Vuk

Se iznajmuva najmalku dva dena,vikendickata se iznajmuva so kompletna...


4.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:22Shtepi ne qender/Kuka na centar

Shitet shtepi afer qendres se Tetoves me sakteaisht perball shkolles ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 дек 11:38Semejna kukja na Potok

Kucata se naogja mirno i tivko mesto so pogled na celiot grad blizu d...


133.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 дек 16:35Страна 9 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам