Тетово
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES SPRINTER DOKA - 2008

SPRINTER 309 GODINA 2008 KM 275000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2030 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 11:56Промовирано

Ford transit

Ford transit dizel godina 2002 registriran vo dobra sosjtojba info 07...


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 13:00MERCEDES SPRINTER DOKA - 2008

SPRINTER 309 GODINA 2008 KM 275000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2030 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 11:56VW CRAFTER KOMBI 2010

CRAFTER GODINA 2010 KLIMA KM 214000 PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 11:55CRAFTER 2.5 - 2009 7 SEDISTA

CRAFTER GODINA 2009 KM 189000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2050 NOSIV...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 11:54MERCEDES VITO 114CDI 2016 GODINA

Se prodava Mercedes Vito 114 CDI ,2016 godina,automatik uvezeno od Sv...


21 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

29 јун 19:34Ford transit turneo custom 2014 long2

Kombeto e so najvisoka oprema So 2 klimi Patnicko 8+1 Izvoreden za p...


2 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 јун 11:05VW TRANSPORTER T5 -2007

VW TRANSPORTER GODINA 2007 KLIMA KM 225000 NOSIVOST 800 KG REGIS...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

16 јун 09:31Citoren Jumper 2.5td

Kombeto e vo ispravna sostojba, ima karoseriski zabeleski. Motorot ...


2.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Комбиња

15 јун 20:04Sprinter 413 cdi

Shitet kombi 413 cdi Viti prodhimit : 2001 23 ulëse Mundet edhe ndri...


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Комбиња

12 јун 00:58Mercedes Benz 213 CDI

MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI MOTOR :95KW EURO Nosivost:950 KG+...


123 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Комбиња

07 јун 07:49Ford Tourneo - Conect - 2010 KLIMA

Ford Tourneo - Conect - 2010god - 1.8 Dizel - 90 ks - so 4 novi...


4.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

07 јун 07:45Volsvagen T5-2007

✅ Volkswagen ✅ T5 ✅ Dupellkabin me 6 ulse ✅ Viti 2007 ✅ Manuel 5...


789 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

05 јун 08:17Fiat Ducato 2.2 m-jet 101 ks 8m3 2007

Voziloto e vo mnogu dobra sotojba i ima pominato 192.000 km. Od opre...


6.550 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

28 мај 13:09MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4-5 2007-2010-2012

MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO5 VITIT:2007-2010-2012 KM: MOTO...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

04 мај 21:41mercedes sprinter 313 so klima

mercedes sprinter 313 tovarno nov uvoz od germania so klima dobri gu...


10.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 мај 09:07Ford Tourneo - Conect Tovarno - 2010 1.8 Dizel KLIMA

Ford Tourneo - Conect Tovarno - 2010 god - 1.8 Dizel - 90 ks - s...


4.799 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

03 мај 14:43VOLSVAGEN CADY

VOLSVAGEN CADY Milage:98.000 Reifen: 95 % Gearbox manuel


68 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

02 мај 19:27IVECO DAILY 65C18

Iveco Daily 65C18 Dizel 3.0 130 kw Godina na proizvodstvo 2007 N...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 апр 14:46Fiat Ducato

Se prodava fiat dukato godina na proizvodstvo 1999 so pominati 217000...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 апр 14:46Mercedes Sprinter 212

Se prodava Mercedes Sprinter 212 -98 Kombeto e 8 1 na soobracajna a ...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 апр 09:39Opel Movano 2014god CH uvoz

Se prodava Opel Movano 2014 godina 140.000km Euro5 avtomatik cenata...


19.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

16 апр 13:08Ford Transit

Se prodava ili zamena Ford Transit, 2003 god. So dve klima uredi.


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

14 апр 20:14VW CRAFTER

VW CRAFTER 2.0 2012 godina 80kw Voziloto e vo odlicna sostojba zacuv...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

11 апр 13:22Ford Transit 2.2 2010

Ford Transit 2.2 tdci, 2010 (Godina) donesen od germanija 217.XXX ...


5.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Комбиња

07 апр 15:03Ford Transit

Kombito e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 мар 14:34Fiat Ducato 2.3 m-jet 130 ks 13m3 2017

Voziloto e od PRV sopstvenik so pominati 70.000 km i e so kompletna o...


15.800 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

10 мар 14:21VW TRANSPORTER

VW TRANSPORTER T5 LONG 1.9tdi 2008 Redizajn , Registracia 1 god Nov...


7.800 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Комбиња

20 фев 21:31Kombe ford tranzit

Zatvoreno 1996 god Registrirano do 11/2022


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 фев 07:36Kombe ford tranzit

Zatvoreno 1996 god Registirano do 11/22


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 фев 20:39Ponudete kombu tovarno zamena so plocki

Ponudete kombi tovarno zamena so plocki Kerkoj Kombi tovarno ndrim ...


122 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

30 дек 08:50Ford transit

Ford Transit 2008 registracija do 12.10.2022 Moze zamena so kola


По Договор
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 дек 17:45Peugeot Expert 2.0hdi 88kw

☑️ Peugeot Expert 2.0hdi ☑️ Dizel ☑️ God:02.2010 ☑️ Km:141.xxx ☑️ Don...


6.100 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Комбиња

02 ное 16:05KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI (HITNO)

KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI Godina na proizvodstvo 2007 Dizel...


5.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

21 сеп 17:44мерцедес 312д

-мерцедес спринтер 312д 97 год. - со кровна клима,предна клима и па...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

01 јул 13:38Ford Tranzit Termokinkg

Voziloto e vo odlicna sostojba i e redovno servisirano. Ima pominato...


410.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 мај 14:16Ford Transit 2.2 TDCi 2009 god.

Се продава година, одлично сочуван и мотор и каросериски, со поминати...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

12 мај 15:08Ford Turneo

Kombeto e so full oprema,se gleda na samite sliki.Koj e zainteresiran...


2.300 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Комбиња

07 мај 16:10VW TRANSPORTER T5 1.9 DIZEL

VW Transporter T5 1.9 63 kw Dizel 2007 godina 209.800km Bez Klima ...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

05 апр 08:16Renault

Kombe


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 фев 16:39Sprinter cdi 313

Shitet kombi sprinter 313 cdi 2003 18 ulse. Reg mars 2021. Mundet ndr...


5.250 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Комбиња

27 дек 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам