Тетово
                   
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man 14.250 /2007

Prodavam Man Cisterna 7,5 toni proizvedeno 2006 god km:250000 Pog...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

05 јун 23:34Промовирано

Nissan

Nissan so C kategoria


5.000 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

07 јан 12:39Nissan

Nissan godina 1999. Se C kategiria Nosivost 5 ton


5.000 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

06 јан 23:24Rampa za Kamion

Prodavam Aluminska Rampa za kamion koja se otfara na dva dela. Koga s...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

23 дек 08:33Mercedes 1936

.


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

27 ное 08:28VOLKSWAGEN T4 KAMIONET 2.4 DIZEL

Kombeto e vo super sostojba. Reg do 05.2021. Dupllak. Za 6 lica. Za p...


4.400 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Камиони

25 ное 13:05Mercedes 1622 cisterna

Se prodava mercedes 1622 cisterna za gorivoo,registrirana servis novi...


18.000 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

13 ное 09:45Man TGA 18.440

Se prodava za delovi motor , menjac , diferencial i drugi povise info...


3 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

18 окт 13:49Man TGA

Se prodava za delovi motor , menjac , diferencial i drugi povise info...


30.000 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

18 окт 13:41Kamion Atego 922

Atego 922 Godina 2007 Euro 4 430000 km Rampa br za kontakt 071...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

09 сеп 18:23SCANIA

124.470 vo dobra sostojba 2001 godina


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

09 авг 21:57Atego 822

Atego 822 godina 2007 top sostojba spremen za rabota samo na telefon ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

09 авг 13:00Atego 822

Atego 822 godina 2007 registrirano cella godina za poveqe informacia ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

26 јул 07:22IVECO DAILY 2.5

Godina 1996 Registracija MK Dizel


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

24 мар 21:19Kamion man kipper

Se prodava kamion man 98 god kipper vo top forma registriran za povek...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

20 ное 22:04Interculer iveco

Interculer iveco turbo dayli god 2007


111 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

18 окт 21:43MAN TGA 18.400

MAN TGA 18.400 2006 god. ADR oprema. Registriran do 10.2020 god.


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

13 јун 18:38REZEVARI

NEKOLKU KAMIONSKI REZERVARI ZA GORIVO 1000L 600L 500L cena 1...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

13 мај 02:11Mercedes benz

Kamion mercedes benz Proi.1995 Prikolka schmitz Proi.2003 Rampa z...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

11 фев 10:06Mercedes

Mercedes so kran,bez registracija


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

11 окт 23:32Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам