164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha R1 perfektna sostojba

Se prodava Yamaha R1 registriran cela godina bez nikakakvi dopolnitel...


5.500 €
или предлог цена
Денес 02:20НОВ ОГЛАС
Промовирано

YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Honda cb1000rr 2008godina

Na mk tabli reg servisiran Bez zamena samo kes Povejke inf na 0753...


5.550 €
или предлог цена
Денес 12:28PIAGGIO LIBERY 125 UVEZEN OD SVAJCARIJA

PIAGGIO LIBERTY 125 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI ...


1.300 €
или предлог цена
Денес 08:26YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭

YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,PLATENI SITE DA...


1.550 €
или предлог цена
Денес 08:26Yamaha R1 perfektna sostojba

Se prodava Yamaha R1 registriran cela godina bez nikakakvi dopolnitel...


5.500 €
или предлог цена
Денес 02:20  НОВ ОГЛАС

GILERA NEXUS 125

Se prodava Gilera Nexus 2010 godina Odlicna sostojba max socuvana nap...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 23:12  НОВ ОГЛАС

SUZUKI GSXR 600 2008

SUZUKI GSXR600 2008 REG. DO 20.06.2023 NOVI GUMI BRIGESTONE BATTLAX...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 13:29  НОВ ОГЛАС

KAWASAKI ZX10R ABS 2012

KAWASAKI ZX10R ABS 2012 - 22.000km - METZELER MK3 GUMI - Translogi...


10.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.400 €
Вчера 13:24Suzuki TL1000S

Info na telefon.....bez vlog pali vozi Moze zamena za skuter od 250/...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:42Yamaha yzf 250

Yamaha yz250f....2012god....Top sup sostojba ,bez vlozuvanja....Mozna...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:54Se prodava skuter 125cc

Prodavam skuter 125 kubika kupen 2009 godina so pominati 12 000 km.Od...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
Вчера 09:53Ducati Monster 696

Се продава Ducati Monster 696 2008 година Променето целосен сет (каи...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 08:55Hamachi Atv 250cc

Se prodava cetiricikal nov so pominati 350km kontakt 077590549


2.500 €
или предлог цена
30 јун 19:30Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет си...


1.700 €
или предлог цена
30 јун 18:53Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се комплет...


1.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
30 јун 18:52Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
30 јун 18:52Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
30 јун 18:50Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.600 €
30 јун 18:50Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.650 €
или предлог цена
30 јун 18:50Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 €
30 јун 18:50Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125,prva boja.karoseriski odlicen, makedoski tablic...


1.550 €
или предлог цена
30 јун 17:47Yamaha xj6 2012

Proizveden 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisiran vo Moto ...


5.600 €
или предлог цена
30 јун 17:47Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 200cc. Motorot e pali vozi redovno servis...


1.299 €
или предлог цена
30 јун 14:13Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
30 јун 11:37Piaggio Beverly 250cc odlicno socuvan

Motorot e registriran na Veleski tablici ima smeneto ulje i filter,no...


1.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.650 €
30 јун 11:06Baram sediste za smc atv 50cc

Ponudete sediste za smc atv 50cc


По Договор
или предлог цена
29 јун 16:51MALAGUTI PIAGGIO MADISON 250IE

Vo odlicna sostojba Reg cela godina!


1.950 €
или предлог цена
29 јун 16:08Yamaha R1

Se prodava Yamaha R1 - 2004g spremen za sezona .. celosen servis napr...


3.900 €
или предлог цена
29 јун 10:56**PIAGGIO BEVERLY CARNABY 200cc**

Skuterot e kako nov bez ostetuvanja 200cc**VODENO LADENJE** **MAX...


1.550 €
или предлог цена
28 јун 18:39Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.750 €
или предлог цена
28 јун 12:56Yamaha R1 2014 godina

Se prodava Yamaha R1 2014 Registriran do april 2022 godina Cena po...


По Договор
или предлог цена
28 јун 09:34YAMAHA FZ 6N FAZER (NOV UVOZ GERMANIJA)

YAMAHA FZ 6 2007/06 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA (MASHINA VO PERFEKTNA S...


2.998 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.350 €
28 јун 07:28PIAGGIO FLY 125 UVEZENI OD SVAJCARIJA

PIAGGIO FLY 125 2010 SKUTERI UVEZENI OD SVAJCARIJA 🇨🇭 🇨🇭 PLATEN...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
27 јун 14:14GILERA NEXUS 500IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! BEZPLATEN TRANSPORT VO MAKEDONIJA!!!


2.550 €
или предлог цена
27 јун 12:38PIAGGIO BEVERLY 300IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.350 €
или предлог цена
27 јун 12:38PIAGGIO MP3 300ie yourban

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! BEZPLATEN TRANSPORT VO MAKEDONIJA!!!


3.350 €
или предлог цена
27 јун 12:38Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.450 €
25 јун 14:33Kymco Downtown 300i 2011god.

Фиксна цена 2650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет си...


2.650 €
или предлог цена
25 јун 14:33PIAGGIO MP3 LT 300ie-SE VOZI SO B KATEGORIJA

Se prodava PIAGGIO MP3 LT 300ie.2011 god 16.5kw, 22ks so pominati 19 ...


3.700 €
или предлог цена
24 јун 10:02Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3.600 €
или предлог цена
23 јун 09:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам