167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SKUTER 125cc

Skuterot e vo odlicna sostojba so mnogu mala kilometraza 078528258 ...


550 €
или предлог цена
29 јул 08:17HONDA CB 900B HORNET

Се продава HONDA CB 900B HORNET 2002 година на МК таблици. Телефон з...


1 МКД
или предлог цена
28 јул 15:25Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125,prva boja.karoseriski odlicen, makedoski tablic...


1.550 €
или предлог цена
28 јул 14:11Yamaha xj6 2012

Proizveden 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisiran vo Moto ...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
28 јул 14:11KAWASAKI KX450F 2015

VO ODLICNA SOSTOJBA! Tel:078 449 591


3.500 €
или предлог цена
24 јул 20:54YAMAHA XMAX 250I

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! TEL:078 449 591


2.000 €
или предлог цена
24 јул 20:47Honda crf f4

Se prodava honda 600 maksimum zacuvan bez zameni komplet servis pov...


По Договор
или предлог цена
24 јул 11:01Kawasaki 250

Se prodava kawasaki 250 2014 so xhekovi Moze da se pravi enduro So...


По Договор
или предлог цена
24 јул 11:01Honda cb1000rr 2008godina

Na mk tabli reg servisiran Bez zamena samo kes Povejke inf na 0753...


5.550 €
или предлог цена
22 јул 16:32PIAGGIO MP3 LT 300ie-SE VOZI SO B KATEGORIJA

Se prodava PIAGGIO MP3 LT 300ie.2011 god 16.5kw, 22ks so pominati 19 ...


3.700 €
или предлог цена
22 јул 12:39BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
20 јул 22:30Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 200cc. Motorot e pali vozi redovno servis...


1.299 €
или предлог цена
20 јул 14:18Yamaha R1 2014 godina

Se prodava Yamaha R1 2014 Registriran do april 2022 godina Cena po...


По Договор
или предлог цена
18 јул 13:11MV Agusta F3 650

MV Agusta F3 675 128ks Napraven servis pred 500 km Registriran Sa...


6.450 €
или предлог цена
18 јул 13:00TGB Blade 525cc 4x4

TGB Blade 525cc 4x4 kako novo stranski dok


1 €
или предлог цена
18 јул 11:51Kawasaki Ninja ZX10R

Kawasaki Ninja ZX10R 2012 Godina Motorot e Registriran Naprave...


11.000 €
или предлог цена
14 јул 11:17Coper MotoHit 125cc PRV GAZDA

Se prodava Coper Moto Hit 125cc od prv gazda. Servisiran redovno prom...


800 €
или предлог цена
14 јул 10:23Kawasaki ninja 250r

Se prodava Kawasaki ninja 250r 2008 Top sostojba mashina gumi lanec z...


2.600 €
или предлог цена
13 јул 18:13Suzuki

Suzuki600 gsxr odlicen mk tabli


2.500 €
или предлог цена
10 јул 21:54Piaggio Beverly 250cc odlicno socuvan

Motorot e registriran na Veleski tablici ima smeneto ulje i filter,no...


1.600 €
или предлог цена
10 јул 15:52Ducati Monster 696

Се продава Ducati Monster 696 2008 година Променето целосен сет (каи...


4.300 €
или предлог цена
01 јул 08:55Baram sediste za smc atv 50cc

Ponudete sediste za smc atv 50cc


По Договор
или предлог цена
29 јун 16:51Yamaha R1

Se prodava Yamaha R1 - 2004g spremen za sezona .. celosen servis napr...


3.900 €
или предлог цена
29 јун 10:56Migliori 50cc 4t

Prodavam nov motor so 1260km vo odlicna sostojba


42.000 МКД
или предлог цена
21 јун 19:45Derbi GPR125 2012

Се продава Derbi GPR125cc регистрирано,осигурано во одлична состојба....


2.000 €
или предлог цена
17 јун 15:17Kupuvam Vespa Piaggio

Site modeli na Vespa Piaggio.Pozelno e da poseduva dokumenti.Sostojba...


По Договор
или предлог цена
07 јун 09:01Hamaci 250cc

Pominato 7000km nova zadna guma


1.250 €
или предлог цена
01 јун 12:10Piaggio Beverly 125

Prodavam Beverly 125cc Pominati 21.000 km Redovno servisiran


1.290 €
или предлог цена
24 мај 01:17Dragster 800rr

Motorot e vo odlicna sostojba cena po dogovor poveke info na 0762...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:01075 999 008 jonway 125 cc 2007g

075 999 008 jonway 125 cc 2007g moze zamena


400 €
или предлог цена
02 мај 21:19Gilera Nexus 500ie

Gilera Nexus 500ie Kupen od MK so orginalni 20 000km 1 gazda Ima ...


3.400 €
или предлог цена
06 апр 20:03SE PRODAVA HONDA CBR125R 2009g

Honda CBR125R - 2009 година - Скоро 40.000 КМ - Донесен од Швајца...


1.750 €
или предлог цена
03 апр 14:23Hamaci 250

Hamci 250c motorot vo mn dobra sostojba za povise info javete se na 0...


1.100 €
или предлог цена
26 мар 17:34Kros

Se prodava kros vo mn dobra sostojba 410 kubika Br za kontakt 070 5...


1.500 €
или предлог цена
26 мар 17:31KAVASAKI CROSS

Se prodava Kavasaki Cross 450cc.Pali vozi ...Info 070 222 126


2.300 €
или предлог цена
12 мар 20:15GILERA NEXUS 2006

Se prodava Gilera Nexus 2006 god,registriran spremen za sezona


2.150 €
или предлог цена
12 мар 20:09KAVASAKI z750 s 2005 godina

Se prodava registriran spremen za sezona


2.650 €
или предлог цена
12 мар 20:04Se prodava Geely Coper / Chopper

Pali vozi. Poveke info na: +389 70362814


По Договор
или предлог цена
23 фев 20:22Prodavam Kawasaki 750 cc

Prodavam Kawasaki 750 cc motorot pari samo I'ma problem so kumplug ub...


280 €
или предлог цена
20 јан 00:08GILERA RUNNER VXR 200 ST l

Prodavam GILERA RUNNER VXR 200 ST vo super sostobja ! motorot e vo fa...


2.000 €
или предлог цена
04 јан 15:19Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам