9807 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 апр 15:28Промовирано

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
02 јун 10:04Промовирано

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


11.900 €
или предлог цена
Денес 13:19BMW X5 X-DRAIV 3.0 D FACELIFT 2012 G.UVOZ OD SVAJCARIJA CH

BMW X5 X-DRAIV 3.0 D FACELIFT 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭...


18.000 €
или предлог цена
Денес 13:19CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 REG...


11.900 €
или предлог цена
Денес 13:19SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.400 €
или предлог цена
Денес 13:19FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:19HYUNDAI iX35 2.0CRDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

HYUNDAI iX35 2.0 CRDI 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 .....


12.200 €
или предлог цена
Денес 13:19MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA �...


7.250 €
или предлог цена
Денес 13:19SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.000 €
или предлог цена
Денес 13:19ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:15Грнчарски преси

Се продаваат 4 грнчарски преси кои работат со метални калапи. За сак...


1 €
или предлог цена
Денес 13:14  НОВ ОГЛАС

Toyota Aygo

Se prodava Toyota Aygo 1.0,2007 godina,benzin,registrirana do mart 20...


3.200 €
или предлог цена
Денес 13:03КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA PLAC VO OTOVICA VELES

Se prodava plac od 1550 m2 vo naselbata Otovica,Veles blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00ПАРЦЕЛА ВО СОПОТ ВЕЛЕШКО

Се продава парцела во Сопот Велешко покрај автопат во близина на пата...


3 €
или предлог цена
Денес 13:00pojacala i zvucnici . Vo odlicna sostojba

pojacala i zvucnici . Vo odlicna sostojba


160 €
или предлог цена
Денес 13:00DETSKI VELOSIPED

VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA > GUMITE SE NOVI


3.500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 13:00AUDI A5

2.7 Motor Smeneto ulje vo motor i menjach+ site filtri Registracija d...


9.800 €
или предлог цена
Денес 13:00FIAT PUNTO 1.4 AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SVAJCARIJA

FIAT PUNTO 1.4 BENZIN 57 KW AVTOMATSKI MENUVAC 2012 GODINA UVOZ O...


5.900 €
или предлог цена
Денес 13:00se izdava dukjan vo strog centar

se izdava dukjan vo strog centar sproti sudot 19 kvadrati tel za kon...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 12:52Peugeot 107 1.0 50kw klima reg.04-24

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana skoro cela godina +zelen ka...


3.400 €
или предлог цена
Денес 12:50BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD

BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD CEN...


2.000 €
или предлог цена
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Imt 539 2003 registriran cela godina Mnogu dobro socuvan

Se prodava Imt 539 2003 godina registiran, cuvan i koristen za domas...


1 €
или предлог цена
Денес 12:43Golf 7 bluemotion 2014 uvezen od Avstrija

Se prodava Golf 7 1.6 2014god bluemotion Golfot e donesen od Avstri...


1 €
или предлог цена
Денес 12:42FORD FUSION 1.4 TDCI-FACELIFT

Se prodava FORD FUSION 08 mesec 2007god 1.4 TDCI, 50kw,68ks so pomina...


3.990 €
или предлог цена
Денес 12:30Citroen DS4 1.6e-HDI SPORT-AVTOMAT-F1

Se prodava Citroen DS4 1.6hdi.09.2011god 82kw,111ks so pominati realn...


9.300 €
или предлог цена
Денес 12:30BMW E46 320D 1999GOD VO SUPER SOSTOJBA REGISTRIRAN

CENA : 2200€ ZAMENA DRUGA CENA KONTAKT : 077626766 BMW E46 320...


2.200 €
или предлог цена
Денес 12:28  НОВ ОГЛАС

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 2008

Motor,menjac i prednica top Reg do 25.05.24 so zelen karton Klima i...


2.849 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.850 €
Денес 12:17Se izdava namesten stan vo VELES

Se izdava kompletno namesten stan vo veles so dve spalni dnevna trpez...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 12:11Vw Polo 1.4 Tdi 75 ks. 2006 god. Kako novo.

Vw Polo 1.4 Tdi 55 kw / 75 ks. 2006 god. So ful oprema: Abs , AirBag ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:10Prodavame placevi na Vardar,Sopot,idealni za vikend kukji

За живеалиштето Плац Локација Велес Se prodavaat idealni place...


20.000 €
или предлог цена
Денес 11:59FORD FOCUS

-Клима -ABS -Електрика на предни прозори -Централно заклучување ...


2.000 €
или предлог цена
Денес 11:55ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:45OPEL.ZAFIRA.1.9.DIZEL.KOSMO..MODEL.2008.REG..7..CITAJ OGLASA

Motor menjac interier karoserija vo prefektna sostojba gumi novi 7.se...


3.400 €
или предлог цена
Денес 11:40CITROEN.C4.1.6.HDI.66.KW.REG.2005.REG.ODLICEN VELES

Motor menjac interier karoserija odlicni gumi novi i registriran....2...


2.800 €
или предлог цена
Денес 11:40  НОВ ОГЛАС

Piaggio Beverly 350

Telefon za kontakt: 070666231 Se prodava Piaggio Beverly 350 - 201...


4.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Денес 11:34NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT STICK CONTROLER.....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:34PRODAVAM NOVA REZERVNA GUMA 225/55/R16

SE PRODAVA NOVA REZERVNA GUMA OD VW GOLF 4 225/55/R16 Kontakt:071-338...


Денес 11:34Mikrometar f100-125/f125-150mm

Се продаваат два микрометри FWP, Полска. Миктрометрите се многу малк...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:14Kravi

Se prodava krava Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:13Baram rabota kako vozach na kamion so E kategoria

Baram rabota kako vozach na kamion so E kategoria na relacia Makedoni...


1 €
или предлог цена
Денес 11:13Страна 3 од 246

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам