9446 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda Civic 2.2 ctdi-Mozna zamena

Honda Civic 2006 godina dizel registrirana do 12.08.2022. Od oprema i...


4.300 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.800 €
Денес 10:07Промовирано

ИЗДАВАМ ЕДНОСОБЕН СТАН

Издавам еднособен стан. Станот е на 2-ри спрат од вкупно 10 спрата. З...


8.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

23 мај 09:37Промовирано

Продава или издава деловен простор со магацин 1200 м2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2. Ло...


1 €
или предлог цена
04 мај 13:14Промовирано

POKRETNA - PODVIZNA - MOBILNA RAMPA - KANAL

PRODAVAM POKRETNA RAMPA ZA UTOVAR I ISTOVAR NA VOZILA, ZA MEHANIKA I ...


2.000 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 21:07PRIKOLKA ZA TRAKTOR - BEOGRADSKA - PRIKOLICA TRAKTORSKA

PRODAVAM POLOVNA ISPRAVNA REGISTRIRANA PRIKOLKA BEOGRADSKA KIPERKA. P...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 21:07PRIKOLKA ZA TOMO VINKOVIC - KIPER - BEOGRADSKA PRIKOLKA I DR

SE PRODAVA POLOVNA PRIKOLKA KIPERKA ZA TOMO VINKOVIC SO VOZDUSNI KOCN...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:06GROMOBRANSKA TRAKA - LENTA - POCINKOVANA TRAKA 4 SM X 4 MM

PRODAVAM NOVA GROMOBRANSKA TRAKA 4 SM X 4 MM. CENA 120 DEN KG. ZABICI...


120 МКД
или предлог цена
Вчера 21:06  НОВ ОГЛАС

NIVELMANSKA LETVA - NIVEL LETVA LEICA - GEOMETAR

PRODAVAM MALKU KORISTENA ISPRAVNA GERMANSKA NIVEL LETVA LEICA. TAA ST...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

SEF - KASA - BEZBEDNOSNA KASA

PRODAVAM POLOVEN SO KLUCEVI SEF - KASA. TOJ STO E NA SLIKITE. CENA 35...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:59BEOGRADSKA PRIKOLKA TRAKTORSKA KIPER

PRODAVAM SO DOKUMENTI TRAKTORSKA PRIKOLKA - BEOGRDSKA SO COLOVNI BAND...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 20:59SEF - KASA - BEZBEDNOSNA KASA

PRODAVAM POLOVEN ISPRAVEN SEF KASA SO DIMENZII 50 X 50 X 50 SM. JUGOS...


300 €
или предлог цена
Вчера 20:59BOCA CO2 7.5 L. I 13.5 L. I 27 L. KISLOROD MANOMETAR ZA CO2

PRODAVAM BOCI, RAZNI GOLEMINI; BOCA CO2 - 13.5 LITRI POLNA NE E VO S...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:58  НОВ ОГЛАС

CISTERNA CISTERNI KANISTRI 1 t. ZA VODA I DR.

PRODAVAM NOVI CISTERNI OD 1 t. EDNAS UPOTREBENI. OD ALKOHOL SE. MOZE ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53  НОВ ОГЛАС

FREZA GLODALA I DR.

SE PRODAVAAT SITE OVIE GLODALA - NOZEVI ZA FREZA. TIE STO SE NA SLIKI...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49  НОВ ОГЛАС

Ogledalo 90x60

Se prodava novo ogledalo (zlatna boja) so dimenzii 90x60 spakuvano vo...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49ЛЕГЕНДИ И ПРЕДАНИЈА

Легенди и преданија на Југословенските народи, во издание на НИП ,,Но...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49  НОВ ОГЛАС

KORPI ZAKACALKI ZA ZELENCUK

PRODAVAM POLOVNI KORPI ZA ZELENCUK I DR. - ZAKACALKI KOI MOZAT DA SE ...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 20:47  НОВ ОГЛАС

PRIKOLKA - PLATFORMA SO DVE OSOVINI

PRODAVAM PRIKOLKA - PLATFORMA SO DVE OSOVINI. TAA STO E NA SLIKITE. C...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:44  НОВ ОГЛАС

PRIKOLKA SO POLNI GUMI BEZ SANDAK I PLATFORMA

PRODAVAM POLOVNA ISPRAVNA PRIKOLKA SO ROTACIJA NAPRED, BEZ SANDAK - P...


650 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 20:42  НОВ ОГЛАС

PONI EKSPRES PUCH EXPRES

PRODAVAM PONI EKSPRES - VELOSIPED SO POMOSEN MOTOR SO DOKUMENTI. 1978...


200 €
или предлог цена
Вчера 20:38  НОВ ОГЛАС

FICO - ZASTAVA 750

PRODAVAM ISPRAVNO FICO VO VOZNA SOSTOJBA. PALI - VOZI. FICOTO NEMA AK...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:35  НОВ ОГЛАС

MASINA FREZA ZA SECENJE KRUGOVI DVOPERKA

PRODAVAM POLOVNA ELEKTRICNA ISPRAVNA MASINA ZA SECENJE KRUGOVI. MASIN...


800 €
или предлог цена
Вчера 20:30  НОВ ОГЛАС

POTEGLICA - KUKA - BANDAZ - 17.5 COLOVEN - JUGO

SE PRODAVA POTEGLICA - BANDAZ OD KOMBAJN COLOVNI BANDAZI 17.5 ZA TRAK...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 20:26  НОВ ОГЛАС

KRSAC PIKAMER SPIC SEKAC LOPATKA CEKAN ZA KRSENJE

PRODAVAM SPICOVI, SEKACI, LOPATKA ZA PIKAMERI - KRSACI. ALATKITE SE T...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:24  НОВ ОГЛАС

FURGON SO VRATI SANDAK KUFER 620 X 250 X 250

PRODAVAM ALAMINSKI FURGON SO VRATI 620 X 250 X 250. FURGONOT E VO ODL...


1.400 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 20:22  НОВ ОГЛАС

MLIN CEKICAR CIRKULAR MONOFAZEN

PRODAVAM POLOVEN ISPRAVEN MLIN CEKICAR. MELE I CELI KLAVCINJA. PLUS I...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:18  НОВ ОГЛАС

MONOFAZEN MLIN CEKICAR LIFAM - MELENJE I RONENJE PCENKA

PRODAVAM POLOVEN SRPSKI MLIN CEKICAR - LIFAM 300 KG 1 h. MELE I RONI....


350 €
или предлог цена
Вчера 20:13  НОВ ОГЛАС

NEPOVRATEN VENTIL ZA VODA - MESINGEN 5/4 3/4 1 COL

PRODAVAM NOVI NEPOVRATNI VENTILI ZA VODA OD 1/2, 3/4, 1 COL I OD 5/4....


600 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 20:10  НОВ ОГЛАС

ZAKACALKI ZA ALISTA I TUTUN - CREVO ZA NAVODNUVANJE

PRODAVAM ZAKACALKI ZA TUTUN I ALISTA, 100 DEN. METRO. NOVI CREVA ZA N...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 20:05  НОВ ОГЛАС

DRVENA BANDERA 9 METRI

PRODAVAM POLOVNA ZDRAVA DRVENA BANDERA OD 9 METRI. BANDERATA E TAA ST...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:02  НОВ ОГЛАС

MASINA RUND ZA VITKANJE CEVKI I DR. ZELEZA - ELEKTRICNA

PRODAVAM ELEKTRICNA MASINA ZA VITKANJE SEKAKVI ZELEZA. MASINATA E TAA...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 19:59  НОВ ОГЛАС

MASINA VIBRATOR ZA STOLBOVI - STUBCINJA - IVICNJACI I DR.

PRODAVAM VIBRATOR - SASIJA ZA SEKAKVI BETONSKI ELEMENTI VO KALAPI. VI...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 19:53  НОВ ОГЛАС

Peugeot 407 hdi - Full

Peugeot 407 2.0hdi - Фул опрема Регистрирана до 08.02.2023 Колата ја...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.950 €
Вчера 19:47VW POLO 1.4 TDI 51 KW 70 KS 2005

PRODAVAM VW POLO 1.4 TDI 51 KW 70 KS, 2005 GODINA. REGISTRIRANO NA MK...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 19:46  НОВ ОГЛАС

Iphone XS 4/64 GB 86% Battery

Се продава Iphone XS 4/64 модел со 86% оригинална батерија. Екстра со...


17.000 €
или предлог цена
Вчера 19:42Gumi 225 65 17 Yokohama Letni

Se prodavaat gumi 225 65 17 Yokohama letni super gumi cetiri isti. sh...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:24ML 320 CDI 2007 4MATIC REGISTRIRAN

ML 320 CDI 2007 4MATIC ✅Registriran do 11 Mesec ✅4 Novi Gumi ✅A...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 19:24  НОВ ОГЛАС

BBS Bandasi 5x120 16 BMW so gumi

Se prodavaat aluminski bandasi 5x120 16 BBS original kako novi.. izva...


Вчера 19:21Gumi 235 50 18 Letni

Se prodavaat cetiri gumi 235 50 18 letni super gumi. Dve gumi Dunlop ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19Se izdava stan

Se izdava celosno opremen stan 50m2,na ubava lokacija na ul. 8-mi Mar...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 19:13  НОВ ОГЛАС

Mercedes c200 cdi redizajn 2004god

Zvonete na ovoj broj 071 380 229 nikola Full oprema servisiran kaj z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

Vlecna slep sluzba pomos na pat tow service 24/7

Prevoz na motorni vozila mehanizacija i dr


2 €
или предлог цена
Вчера 18:56Slep sluzba pomos na pat 24/7

Vlecna slep sluzba pomos na pat 24/7


1 €
или предлог цена
Вчера 18:56Страна 5 од 237

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам