9586 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW CC

VW CC 2.0 tdi 103KW/140HP vo besprekorna sostojba, servisiran vo nare...


14.950 €
или предлог цена
Денес 00:21НОВ ОГЛАС
Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

13 мар 23:40Промовирано

Bandazi so gumi za Alfa Romeo 147

Се продаваат 4 бандажи 16" извадени од Alfa Romeo 147 со гуми Hankoon...


Вчера 13:00Промовирано

YAMAHA FZ 6N FAZER (NOV UVOZ GERMANIJA)

YAMAHA FZ 6 2007/06 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA (MASHINA VO PERFEKTNA S...


2.998 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.350 €
Вчера 07:28195x65x15

Se prodava bandaz so guma od Audi a3 . Ne e koristen bandazot so guma...


Вчера 07:15Vlecna sluzba JOVICA Veles 24/7

Rabotime 24/7 vlecna sluzba Jovica vulkanizer VELES ... po najpovolni...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 07:09Slep sluzba Jovica Veles 24/7

Rabotime 24/7 niz cela Makedonija najevtino .. Slep sluzba Jovica v...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 07:08Отпорен на вода и удари OUKITEL WP 5

Телефонот е скоро нов без никаква забелешка и е со одлична батерија о...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:54Се продава дуќан 50 м^2. Цена по договор!

Се продава дуќан во тргвоски центар Велес. Дуќанот е 55 м^2, комплетн...


40.900 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 02:14СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 02:06Kupuvam Stranski Golf 4 Passat b5-5.5 Audi

Baram da kupam vozilo vw audi Golf 4 Passat b5 b5.5 Audi a4 b6 Z...


800 €
или предлог цена
Вчера 01:14Se prodava Renault laguna 2 / reno

Se prodava reno laguna redovno servisirana 4 novi gumi, mozna e zamen...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 00:49MERCEDES.CLK.270.CDI.2004 TOP.MOZE ZAMENA

Motor menjac.racka.6.brzini..motor menjac interier karoserija gumi vo...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 00:45FIAT PUNTO

FIAT PUNTO 1 1 BENZIN PLIN DIZNA SISTEM SO ATES VO SOBRAKAJNA REGISTR...


900 €
или предлог цена
27 јун 23:35СЕ БАРА СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

Се бара стан за изнајмување во Велес, за подолг временски период. По ...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

27 јун 23:23MAZDA 3 1.6 D FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.350 €
или предлог цена
27 јун 23:05BANDSI 16" ZA MERCEDES

BANDASI 16 IZVADENI OD MERCEDES PASUVAAT I NA DRUGI VOZILA 5X112 PER...


160 €
или предлог цена
27 јун 23:03MERCEDES C 220 CDI ELEGANCE PERFEKTEN

MERCEDES C CLASSA 220CDI 125KW 2007GODINA FULL OPREMA NAVIGACIJA EUR...


8.000 €
или предлог цена
27 јун 23:02BMW X3 2.0d X DRIVE 2010GODINA EURO5

BMW X3 2.0 DIZEL X DRIVE 130KW 177KS 2010GODINA EURO 5 FULL OPREMA 4...


8.400 €
или предлог цена
27 јун 23:02AUDI A6 3.0TDI 2012GODINA S-LINE

AUDI A6 3.0 TDI 204KS S LINE FULL OPREMA 2kluca SERVISIRANA KOMPLET ...


По Договор
или предлог цена
27 јун 23:02VW POLO 1.6TDI 2009GODINA

VW POLO 1.6TDI 2009GODINA 55KW PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA KLIMAT...


5.600 €
или предлог цена
27 јун 23:02PEUGEOT 308 1.6HDI 2010GODINA

PEUGEOT 308 1.6HDI 80KW 109KS 2010GODINA FULL OPREMA PLATENI DAVACK...


4.300 €
или предлог цена
27 јун 23:01VW GOLF V 2.0TDI 2004GODINA

VW GOLF V 2.0 TDI 103KW 140KS 2004GODINA FULL OPREMA SERVISIRAN NOV ...


3.900 €
или предлог цена
27 јун 23:01Alfa romeo 147 1.9jtdm 150ks 2005god

Reg cela godina 7m 2023god Full oprema se si raboti 1.9jtdm 150ks 2...


2.900 €
или предлог цена
27 јун 22:48Mercedes c200 cdi redizajn 2004god

Zvonete na ovoj broj 071 380 229 nikola Full oprema servisiran kaj z...


По Договор
или предлог цена
27 јун 22:43Novo Platno za tenda 3x3m

Novo platno za tenda Vodootporno


2.400 МКД
или предлог цена
27 јун 22:40Novi bazeni BESTWAY 366x100

Novi bazeni komplet set


17.500 МКД
или предлог цена
27 јун 22:21Honda cb1000rr 2008godina

Na mk tabli reg servisiran Bez zamena samo kes Povejke inf na 0753...


5.550 €
или предлог цена
27 јун 21:38SEKAKOV VID NA DELOVI ZA ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA

Se prodavaat sekakov vid na delovi za zemjodelska mehanizacija! TRAKT...


По Договор
или предлог цена
27 јун 21:36Bandasi za bmw x5

Se prodavat 19 bandasi so novi zimski gumi malku prostor od cena


650 €
или предлог цена
27 јун 21:25Ford transit

Se prodava ford 2.5 motor reg cela god poveke info na tel


По Договор
или предлог цена
Велес

Комбиња

27 јун 21:25Honda Civic

Kolata e vo odlucna sostojba panorama krov kremov enterier redovno se...


5.300 €
или предлог цена
27 јун 21:18Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 200cc. Motorot e pali vozi redovno servis...


1.299 €
или предлог цена
27 јун 21:18Xiaomi RedMi Note 10 Pro Full Pack

Xiaomi RedMi Note 10 Pro pojaka verzija so 6 2 Gb Ram vnatreshna memo...


12.500 МКД
или предлог цена
27 јун 21:06Vw Buba Beetle 1.9 tdi 101ks PD za Delovi

Prodavam Buba za Dekovi 1.9 tdi pd 101ks Se od motor podvozje karose...


1 €
или предлог цена
27 јун 21:02Воздушна завеса OLEFINI

Се продава воздушна завеса OLEFINI со опција за греење 6кв со 1м изду...


3 €
или предлог цена
27 јун 20:58Се продаваат оризници

Се продаваат оризници во месноста Долно Оризари-Порцеланка веднаш до ...


По Договор
или предлог цена
27 јун 20:58BMW DELOVI TANDEM X5 E53 E70

DELOVI ZA BMW Servis Tandem ⭐F01 F10 F30 ⭐E90 LCI E91 LCI E90 E91 ...


70 €
или предлог цена
27 јун 20:22BMW DELOVI TANDEM SERIA 1 E87

DELOVI ZA BMW Servis Tandem ⭐F01 F10 F30 ⭐E90 LCI E91 LCI E90 E91 ...


87 €
или предлог цена
27 јун 20:22BMW DELOVI TANDEM SERIA 3 E90 E91

DELOVI ZA BMW Servis Tandem ⭐F01 F10 F30 ⭐E90 LCI E91 LCI E90 E91 ...


90 €
или предлог цена
27 јун 20:22BMW DELOVI TANDEM

DELOVI ZA BMW Servis Tandem ⭐F01 F10 F30 ⭐E90 LCI E91 LCI E90 E91 ...


666 €
или предлог цена
27 јун 20:19BMW DELOVI TANDEM F SERIA F01 F10 F30

DELOVI ZA BMW Servis Tandem ⭐F01 F10 F30 ⭐E90 LCI E91 LCI E90 E91 ...


10 €
или предлог цена
27 јун 20:19Prodavam Peugeot 307

Prodavam Peugeot 307 1.6 hdi.Reg do okt.2022.Napraven mal servis pred...


3.190 €
или предлог цена
27 јун 20:08Страна 8 од 240

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам