214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 20:01Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


35.000 €
или предлог цена
Вчера 12:09Kuka so prekrasna mestopolozba

Kvalitetno nova izgradena kuka idealna mestopolozba na samo 3 km od c...


125.000 €
или предлог цена
Вчера 11:29Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа во центарот на Штип, веднаш позади градската библиоте...


По Договор
или предлог цена
04 јул 22:41Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
04 јул 18:02SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
04 јул 14:33Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
04 јул 12:56Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
04 јул 12:40Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
04 јул 11:09se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


24.000 €
или предлог цена
03 јул 22:12Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


35.000 €
или предлог цена
03 јул 18:01Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
02 јул 19:28Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има про...


21.000 €
или предлог цена
01 јул 18:21se prodava sprat od kuca

sprat od куќа 100 kvadrata (kompletno renoviran) i prizemje 35 kvadra...


1 €
или предлог цена
01 јул 11:15Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
01 јул 05:56Se prodava Kuka vo centarot na Stip

Се продава Куќа, Деловен простор и Гаража, во централното градско под...


1 €
или предлог цена
30 јун 10:12Продавам куќа или заменувам за стан

Се продава куќа со дворна површина од 400м2 на многу мирно и тивко ме...


42.000 €
или предлог цена
28 јун 17:01комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
28 јун 12:25SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
28 јун 09:31Kukja 2 katnica

Se prodava kukja 2 katnica so povrsina 280m2 namestena samo za serioz...


70.000 €
или предлог цена
27 јун 23:34Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
27 јун 07:40Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
27 јун 07:39Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
26 јун 17:54Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
25 јун 23:49Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


1 €
или предлог цена
24 јун 23:37Се издава спрат/Se izdava sprat od kukja vo centarot na Stip

Se izdava namesten sprat od kujka(prizemje), pogoden za studenti/ucen...


1 €
или предлог цена
23 јун 21:20Kupuvam KUKjA

Kupuvam KUKjA so golem dvor (najmalku 1000 kvadrati). Mozna e zamena ...


1 €
или предлог цена
23 јун 13:03Se prodava kuka vo levacite

se prodava kuka lepenka na 2 sprata so vkupna povrsina za ziveenje 7...


38.000 €
или предлог цена
22 јун 15:26KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
22 јун 00:54Kukata Se prodava 079353027

Kukata Se navaga vo centar super lokacija srednijot sprat renoviran ...


1.111.111 €
или предлог цена
21 јун 20:31Продавам стара куќа во село лесковица

Стара куќа во средишниот дел на селото лесковица Ценат е по договор.


По Договор
или предлог цена
20 јун 11:51Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Кпнтакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
19 јун 10:01куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


70.000 €
или предлог цена
17 јун 20:18Kuka na super lokacia

Kukjata se naoga vo centarot na Star Karaorman vednas do glavniot pat...


85.000 €
или предлог цена
15 јун 21:09Semejna kuka

Se prodava kuka cena po dog


По Договор
или предлог цена
13 јун 08:16Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
10 јун 09:11Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
07 јун 20:41Куќа од 140 м2 во Штип

Итно се продава куќа на ул. Радански пат 117. Површина 140м2 (плус по...


34.000 €
или предлог цена
06 јун 13:53Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
05 јун 09:38Куќа во населба Ново Село

Се продава куќа во Штип, во населбата Ново Село. Приватизирана со чи...


36.500 €
или предлог цена
03 јун 10:55Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам