215 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава куќа во центарот на градот

Се изнајмува куќа со локација позади собрание. Стамбениот простор е м...


550 €
или предлог цена
27 мај 01:11Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
19 мај 21:21Kuka Stan

Се издава Куќа/Стан во населба леваци, 5мин од центарот на градот. Ко...


250 €
или предлог цена
19 мај 14:18Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
19 мај 14:06Se izdava luksuzno opremena kuka

Se izdava luksuzno opremena kuka vo centarot na gradot.


500 €
или предлог цена
14 мај 10:54Se prodava kuka vo stip

Se prodava kuka 120m2 so površina na zemljište od 1800 m2.Lokacija ul...


1 €
или предлог цена
13 мај 20:44Се Продава Куќа во нас. Дузлак – Штип

id: sh1043/виничка 12 штип македонија 95000€ description куќа во ...


95.000 €
или предлог цена
23 апр 13:00SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo naselba Duzlak vednas do skoloto Dimitar Vlahov na...


199.000 €
или предлог цена
21 апр 20:48Се продава куќа во населба *Леваци*

Во семејна куќа која е со површина од 620 метри квадратни, има четири...


По Договор
или предлог цена
19 апр 21:02Оваа Штипска убавица може да биде вашиот нов сон!

Продаваме стамбена куќа која е лоцирана во една од најатрактивните на...


189.000 €
или предлог цена
19 апр 13:00Se izdava vila, се издава вила,

Се издава вила на планина Плачковица Вилата има: 3 спални соби, д...


1 €
или предлог цена
18 апр 16:01Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
17 апр 11:21Топ куќа на топ локација во Штип

id: sh1042/плачковички ордеди штип македонија 130000€ description ...


130.000 €
или предлог цена
31 мар 11:27Se prodava kuka vo selo Dragoevo Stipsko

Se prodava luksuzna nova kuka vo selo Dragoevo- Stip.Kukata ima cist ...


61.000 €
или предлог цена
30 мар 20:46SE PRODAVA KUKA

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO KONTAKT TELEFON 078 473455, 0...


По Договор
или предлог цена
30 мар 16:34Se prodava kuka vo Stip

Шифра:PP1077 Се продава куќа во Ново Село во Штип.Куќата е лоцирана ...


50.000 €
или предлог цена
30 мар 10:39Se prodava kuka na odlicna lokacija vo Stip

Шифра:PP1090 Се продава куќа на одлична локација во Штип адреса Питу...


90.000 €
или предлог цена
28 мар 10:24Се продава куќа

Оваа куќа се наоѓа во предградие на градот Штип во с.Долани .Централн...


50.000 €
или предлог цена
25 мар 20:44Se prodava kuka na odlicna lokacija

Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип населба Леваци....


150.000 €
или предлог цена
23 мар 11:59se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
23 мар 09:17Se prodava kuka vo Stip

ШифраPP:1082 Се продава куќа на одлична локација во Штип на улица Пл...


135.000 €
или предлог цена
08 мар 13:33Се продава куќа

Се продава куќа без никакви вложувања во неа. Куќата е со алумински в...


58.899 €
или предлог цена
07 мар 09:40Se izdava poseben sprat od kukja

Se izdava poseben sprat od kukja blizu centarot-isarot. Spratot e cel...


По Договор
или предлог цена
03 мар 21:16Se prodava

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
03 мар 21:13Се продава куќа

Се продава а може и замена за стан со ваша доплата цена по договор


58.000 €
или предлог цена
17 фев 12:24Se prodava kuka

Шифра:PP1059 Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип.К...


35.000 €
или предлог цена
15 фев 11:25Izdvam speat od kuka

Izdavam sprat od kuka blizu centaro 078271020


5.000 МКД
или предлог цена
08 фев 11:20Се продава куќа позади урбаниста 90м2

id: sh1037/јоаким стојков 27 штип македонија 41000€ https://we4hom...


38.000 €
или предлог цена
08 фев 10:58Se iznajmuva For rent

•Kuka vo centarot na Stip》 •House in the centeer of Stip》


1 €
или предлог цена
07 фев 18:08Se izdava kuka

Se izdava kuka na ul. Kole nedelkovski br 1 vo naselba levaci informa...


По Договор
или предлог цена
07 фев 13:56Se prodava kuka

Se prodava kuka na radanski pat, na samiot pat.


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:32Куќа за изнајмување

Се изнајмува,куќа со локација,позади собрание. Стамбениот простор е м...


500 €
или предлог цена
29 јан 12:41PRODAVAM KUKJA SO GARAZA SHTALA LETNA KUJNA

KUKJA LETNA KUJNA GARAZA STALA DO ASFALTEN PAT SO PRIKLUCOK NA STRUJA...


1 €
или предлог цена
23 јан 09:08Se izdava sprat od kuka

Vednas do avtobuskata stanica , dve posebni sobi, kujna so trpezarija...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:16Se izdava potkrovje

Se izdava novo potkrovje, info na tel 078396444. Vednas do Avtobuska...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:11Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)

Се продава(Издава) посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја). ...


45.000 €
или предлог цена
21 јан 14:17se prodava kujka vednas vseliva

kujkata se naoga vo naselba sejnak 3 blizu skoloto Dimtar Vlahov poza...


120.000 €
или предлог цена
10 јан 18:42Итно се продава куќа во строг центар на Штип

Итно се продава куќа во строг центар на Штип, во близина на зграда Пр...


150.000 €
или предлог цена
03 јан 09:11Продавам Кука во село ЛАКАВИЦА

Продавам кука во село Лакавица со 3 ектара земја коплет.Сопствен вода...


По Договор
или предлог цена
31 дек 15:18Се продава куќа

Se prodava kuka kaj gradskiot pazar od 110 m2 vredi da se vidi ! Ima ...


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:00Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам