218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Stip, vo naselba Babi na tri kata (suteren i dva k...


1 €
или предлог цена
01 мај 10:09Se prodava kuka, deloven prostor i garaza

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
28 апр 14:09Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica kosovska br 151..sprat i podkrovje.Poveke i...


30.000 €
или предлог цена
25 апр 16:18Se prodava kukja ili zamenuva

Se prodava kuka vo novo selo,odlicna lokacija,na 10min do centar. Na...


60.000 €
или предлог цена
20 апр 20:07Kukja / куќа 165 м 2

-Се продава куќа, спрат со поткровје, вкупно 8 соби, со дворно место ...


35.000 €
или предлог цена
19 апр 21:24Куќа со двор -центар

Стара куќа со дворно место во центар на Штип Можности и це...


50.000 €
или предлог цена
16 апр 13:00Куќа ( стара ) во центар на Штип

Куќа во центар со дворно место контакт 070264265


55.000 €
или предлог цена
13 апр 13:28Se prodava plac i kuka vo centarot

Se prodava kukja vo centarot na gradot. Raspolaga so 159 m2 stanbena...


1 €
или предлог цена
30 мар 12:55Se prodava stara kuka vo Stip

Шифра:PP1050 Се продава стара куќа во Ново Село Штип.Куќата е лоцира...


34.500 €
или предлог цена
29 мар 10:16Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа до собранието на град Штип,цена по договор!


1 €
или предлог цена
22 мар 14:51Се продава куќа во Центар на Штип

id: sh1020/личка 4, штип македонија 58000€ description https://we...


58.000 €
или предлог цена
16 мар 09:36******KUKA VO CENTAR

Kukata se naoga na pocetok na naselba Novo selo- centar ubava mirna l...


30.500 €
или предлог цена
11 мар 19:52Se prodava kuka vo Centar na Stip

Шифра:PP1044 Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип.К...


50.000 €
или предлог цена
08 мар 09:56Се продава или заменува куќа

Се продава куќа на убава локација во центарот на градот Штип, во добр...


1 €
или предлог цена
01 мар 10:13Се продава куќа - карабина

Се продава куќа карабина на улица Борис Крајгер, во близина на Б-чешм...


1 €
или предлог цена
19 фев 16:21Семејна куќа погодна и за деловен простор

Се наоѓа на најубава локација во Ново Село, со поглед на река Брегалн...


1 €
или предлог цена
12 фев 20:30Се продава имот на патот Штип-Радовиш

Се продава имот на патот Штип-Радовиш. Имотот располага со куќа од 20...


1 €
или предлог цена
08 фев 19:01Се издава Стан до оу Гоце Делчев

Се издава спрат од куќа, наместен 60м2, со посебен влез и посебен дво...


150 €
или предлог цена
05 фев 13:00Se prodava kuka so bazen

Se prodava kuka so bazen


65.000 €
или предлог цена
27 јан 20:31Kuka 120 kvatrata so 3000 kvadrata mesto

Se prodava kuka 120 kvatrata so 3000 kvadrata mesto Nas balkanska T...


1 €
или предлог цена
17 јан 14:25Куќа од 60м2 во Штип

Се продава куќа на ул. Радански пат бр.123 со површина од 60м2 и двор...


18.000 €
или предлог цена
14 јан 18:28Вила со стаклена градина наместена и опремена

Се продава Вила наместена со земјиште (пластеник) стаклена градина оп...


62.000 €
или предлог цена
11 јан 16:19Се продава куќа

Се продава семејна куќа во населба Деснаци цена 500 евра од метар к...


500 €
или предлог цена
17 дек 17:51Se prodava kuka na ulica cvetan dimov

Se prodava kuka na ulica cvetan dimov br:8 Kontakt telefon 076/658-96...


45.000 €
или предлог цена
15 дек 09:33Куќа во градба

Се продава куќа во градба, во населба Леваци-Штип, веднаш над Тера ма...


1 €
или предлог цена
13 дек 10:11Спрат од куќа на пиринска (наместен)

Се издава спрат од куќа на улица Пиринска број 28, веднаш спроти кошо...


160 €
или предлог цена
07 дек 13:00Kupuvam kuka vo Stip

Kupuvam kuka vo Stip, vila vo sutlak ili mesto za gradba 078754464


1 €
или предлог цена
10 ное 10:36Семејна Куќа

Семејна куќа на три спрата со две гаражи и дворно место


1 €
или предлог цена
23 окт 22:27Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
22 окт 12:11Se iznajmuva sprat od kukja vo centarot na Shtip

Se iznajmuva sprat od kukja vo centarot na Shtip pozadi opstinata s...


300 €
или предлог цена
02 окт 16:51Iznajmuvam sobi za studenti/studentki

Iznajmuvam sobi za studenti i studentki pozadi kampus 2. broj za kont...


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:25Се продава куќа

Се продава куќа 182 м2 на локација помеѓу Сењак 4 и Баби 5. Два спрат...


90.000 €
или предлог цена
19 сеп 23:03Sa prodava kuka

Kukata e 460 kvadrata so prizemje sprat i potkrovje i e so dva vleza....


34.000 €
или предлог цена
05 сеп 12:39Се продава стара куќа во центарот на градот од 56м2

Се продава стара куќа од 56 м2 во центарот на градот позади стариот з...


15.000 €
или предлог цена
03 сеп 00:22Se prodava kukja so golem dvor vo s.Cardaklija

Se prodava kukja so golem dvor vo selo Cardaklija Stipsko. Za cena i...


1 €
или предлог цена
08 авг 16:20Се продава куќа

Се продава куќа со дворно место на улица Првомајска бр.18 во Штип. Це...


По Договор
или предлог цена
02 авг 17:17Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
01 авг 16:15Se prodava vila so ovostarnik

se prodava vila so ovostarnik


30.000 €
или предлог цена
30 јул 13:59Куќа

Куќа со 180м2, два декара надворешна површина или 1900м2. Се наоѓа во...


По Договор
или предлог цена
29 јун 21:07Се издава спрат од куќа за 4 ученички или студентки

Се издава спрат од куќа (приземје) со две двокреветни соби, купатило ...


3.000 МКД
или предлог цена
13 јун 11:21Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам