214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA KUKA 260m2 ul. Karl Marks

Se peodava kuka 260m2 Na ulica Karl Marks Info na 078-533-400 Info n...


1 €
или предлог цена
18 мар 05:58Се продава куќа во Баби

Се продава куќа во населба Баби, двоспратна куќа, 220 метри квадратни...


1 €
или предлог цена
29 фев 22:51Vila-Kuka vo vikend naselbata Sutlak-Stip so bazen

Vila-Kuka,vednas vseliva za ziveenje.Elektricna instalacija.Sopstvena...


70.000 €
или предлог цена
13 фев 10:17Se prodava kuka ili vila blizu stip

Asvalt do samata ,granici so reka zletovica,ima struja I voda Pogodn...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:07Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Балканска 49. 3 Соби , Ходник , Кујна (70м2)+ ...


По Договор
или предлог цена
30 јан 19:44Се продава двоспратна куќа (нас. Баби)

Се продава двоспратна куќа во Штип, нас. Баби. Станбена површина 2х10...


По Договор
или предлог цена
29 јан 22:12Stara Kukja Vo Centarot ba Stip

Prodavam Kukja Vo centarot na Grad Stip,vo blizina na Medicinski faku...


11.111.111 €
или предлог цена
29 јан 07:04KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka ili stan vo blizina na ucilisteto Goce Delcev , pazarot...


1 €
или предлог цена
28 јан 20:04Продавам куќа во центарот на градот

Продавам куќа во центарот на градот (близу полицијата) куќа 260 м2 на...


1 €
или предлог цена
11 јан 17:45Se izdava kuka vo Stip

Se izdava kuka vo Stip vo blizina na elkos kukata e kompletno nameste...


300 €
или предлог цена
21 дек 21:48Prodavam kuka

Prodavam kuka vo neposredna blizina na tus na ul 5-ti Kongres cena po...


1 €
или предлог цена
02 дек 10:11SE PRODAVA kuka vo Stip 500M2

Se prodava kuka vo Stip Nova gradba 2015 godina 200m2 vnatresna...


55.000 €
или предлог цена
07 ное 13:00Se prodava semejna kuka

Se prodava semejna kuka na dobra lokacija vo naselba avtokomanda vo...


1 €
или предлог цена
09 окт 09:16Kuka vo centar na Stip

Se prodava kuka na odlicna lokacija pozadi gimnazijata vo Stip. Dvor...


1 €
или предлог цена
02 окт 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ- ШТИП

Се продава куќа во мирна населба Леваци, Штип. Куќата е на два спрат...


1 €
или предлог цена
11 сеп 05:46Се продава куќа

Се продава куќа во населба баби улица лески 96 со посебен влез со под...


1 €
или предлог цена
28 авг 15:53Kuka

dada


111 €
или предлог цена
14 авг 11:43VIKEND KUKJA SUITLAK

PRODAVAM VIKEND KUKJA SO LOJZE! ODLICNA LOKACIJA, POGODNA ZA ZIVENJE...


1 €
или предлог цена
04 авг 15:49Се продава стара куќа во центарот на Штип

Куќата е на одлична локација, во центарот на Штип (Стар Конак) со цел...


1 €
или предлог цена
19 јул 10:14Se prodava vednas vseliva kuka

Се продава веднаш вселива куќа во населба Баби. ПВЦ прозори со алу р...


80.000 €
или предлог цена
13 јул 09:04Нова градба не е зивеено во неа.

Куќа на 2 спрата по 50 кв. со тераса откако е изградена не е живеено ...


25.000 €
или предлог цена
02 јул 12:07SE PRODAVA Kuca vo Novo Selo

Se prodava kuкa vo Novo Selo na mnogu dobra lokacija,kaj Javorot!!! ...


1 €
или предлог цена
30 јун 11:38Се продава куќа и дуќан!

Се продаваат куќа и дуќан лоцирани во строгиот центар на градот (Штип...


1 €
или предлог цена
27 јун 13:00Stanben prostor

Prodavam stanben prostor (karabina) , nad Tera marketot vo naselba Le...


60.000 €
или предлог цена
09 јун 22:37Se prodava kuka

Se prodava kuka vo dobra sostojba moze zamena za stan cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
28 апр 15:55Kupuvam kuka vo Stip do 10 000 evra

Kupuvam kuka vo Stip do 10 000 evra


10.000 €
или предлог цена
16 апр 16:26Се продава куќа во населба Баби

Се продава куќа на у. Ќирил Пејчиновиќ бр. 19. Површина од 152м2 и по...


62.000 €
или предлог цена
25 мар 13:39Куќа

Куќата е во одинлична состојба се наоѓа во с.Саса М.Каменица, куќата ...


30.000 €
или предлог цена
22 мар 18:34Se prodava kuka vo naselba Levaci-prekrasna lokacija

Se prodava kuka na 2 sprata vo edna od najubavite naselbi vo Stip,Lev...


150.000 €
или предлог цена
18 мар 17:14Итно! Стара куќа и плац

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


30.000 €
или предлог цена
22 фев 08:41Iznajmuvam kuka 100 m2, MNOGU POVOLNO

Iznajmuvam ili prodavam kuka od 100 m2 i dvorno mesto od 700 m2 vo s...


1 €
или предлог цена
20 фев 16:10Kuka vo Tri Cesmi, Stip

Se prodava kuka vo nas.Tri Cesmi, Stip 100m2, dvor, garaza, pomosni ...


1 €
или предлог цена
19 фев 14:45Renovirana kuka vo centar!

Se prodava kuka vo centar na gradot (prizemje i sprat)so vkupna povrs...


72.000 €
или предлог цена
18 фев 13:00Se prodava kuka

Se prodava kuka vo dobra sostojba moze zamena za stan cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
04 фев 15:41Hitno!!! Kukata se prodava

Kukata se prodava itno moze i zamena za stan poradi zaminuvanje vo st...


50.000 €
или предлог цена
21 јан 17:49Se prodava kukja

Kukjata se naoga vo isarot. 2 kata kompletno renovirani + prizemje so...


По Договор
или предлог цена
21 дек 15:23Kuka

Kukata eh iskvd


25.000 €
или предлог цена
11 дек 19:24Се издава спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со посебен влез во центарот на Штип - до град...


По Договор
или предлог цена
08 дек 20:58VILA NOVA GRADBA

Vilata se naoga na 12km na patot Stip-Radovis. Povrsina na parcela: ...


8.299 €
или предлог цена
06 дек 11:06Се продава куќа во центар Штип

по план може да се догради уште 1 спрат платени сите давачки откупно...


130.000 €
или предлог цена
26 ное 19:59Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам