218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Se izdava kompletno opremena kukja na den/nokj povekje informacii na ...


100 €
или предлог цена
27 јул 20:34Промовирано

Kuka

Kukata eh iskvd


25.000 €
или предлог цена
11 дек 19:24Се издава спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со посебен влез во центарот на Штип - до град...


По Договор
или предлог цена
08 дек 20:58VILA NOVA GRADBA

Vilata se naoga na 12km na patot Stip-Radovis. Povrsina na parcela: ...


8.299 €
или предлог цена
06 дек 11:06Се продава куќа во центар Штип

по план може да се догради уште 1 спрат платени сите давачки откупно...


130.000 €
или предлог цена
26 ное 19:59Se prodava kuka vo naselba Duizlak1

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
19 ное 21:45Продавам куќа во Штип поради заминување во странство

Продавам куќа во Штип поради заминување во странство. Цена поволана!!...


1 €
или предлог цена
12 ное 15:52Kupuvam kukja vo Dojran na 1 ili 2 sprata

Kupuvam kukja vo Dojran na 1 ili 2 sprata, Ne e potrebno da e nova, n...


1 €
или предлог цена
07 ное 13:58Stara kuka vo centarot na gradot

Se prodava stara kuka vo cenrarot na gradot,pozadi zdravniot dom. Ce...


По Договор
или предлог цена
31 окт 15:48Se prodava kukja

Povolno se prodava kukja vo Novo Selo na ulica Nikola Karev br.9.


1 €
или предлог цена
25 окт 16:44Se prodava kuka na ul Pirinska 28

Kukata e so pvc prozori vrati I renovirana spremana e za student so m...


39.000 €
или предлог цена
16 окт 12:47Dve kuki vo centralnoto gratsko podracje

Prodavam dve kuki edna do druga,vo centralnoto gratsko podracje,kaj d...


45.000 €
или предлог цена
16 сеп 18:16Семејна куќа со двор / Штип / 218м2

Се продава семејна куќа со двор и лимена гаража. Куќата е на атрактив...


24.000 €
или предлог цена
31 авг 09:37СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ШТИП

Куќата се наоѓа на одлична локација, на ул.,,Крсте Мисирков" бр.18, н...


47.000 €
или предлог цена
29 авг 23:28Dvospratna kukja vo Stip

Za podetalni informacii javete se na 071227802, Aleksandar.


80.000 €
или предлог цена
28 авг 22:33Куќа

Се продава куќа од 83м2 и дворно место од 54м2 на ул.Астибо 11.Може д...


1 €
или предлог цена
27 авг 16:42Стан за студети - Штип

Се издава стан за студенти на ул. Иво Лола Рибар бр.70, Штип, во цент...


1 €
или предлог цена
24 авг 20:50SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ul.Pance Karagozov Vo blizina na market Tus Za p...


1 €
или предлог цена
27 јул 23:06се бара цимерка

Се бара цимерка за стан(куќа) веднаш до стариот Туш, сегашен Кит-Го. ...


1 €
или предлог цена
26 јул 12:37Страна 6 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам