223 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
31 мај 19:34iPhone 5s 16gb Neverlock

Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika Mali grebnatin...


По Договор
или предлог цена
31 мај 19:34SAMSUNG A22 НОВ НЕОТПАКУВАН ОД ТЕЛЕКОМ СО ГАРАНЦИЈА

Се продава SAMSUNG A22 Нов неотпакуван од Телеком МК со гаранција. Мо...


10.500 МКД
или предлог цена
30 мај 22:19ALCATEL 3080,novi(neotpakuvani) telefoni

Se prodavaat 3 novi neotpakuvani telefoni Alcatel 3080,imaat pogolemi...


1.200 МКД
или предлог цена
26 мај 11:36Нови Алкател телефони

Продавам два нови неотпакувани телефони


1 МКД
или предлог цена
21 мај 22:16SAMSUNG A32 KAKO NOV

SAMSUNG A32 4GB RAM 128 ROM STAR 5 MESECI KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORIS...


200 €
или предлог цена
21 мај 08:54Prodavam 2 telefoni iPhone XR

Prodavam 2 telefoni iPhone XR -64 G cena 210 evra eden I eden iPhon...


1 €
или предлог цена
20 мај 11:39xiaomi 11T

uste pod garancija samo zadnoto kapace e skrseno fiksna e cenata!


300 €
или предлог цена
09 мај 07:28Alkatel 3080 Nov neotpakuvan so garancia

Telefonot e nov neotpakuvan so garancia


1.500 МКД
или предлог цена
30 апр 10:43Se prodava iPhone 11 64GB

Telefonot e top So sosem mali grebnatinki od menenje na zastitni ma...


430 €
или предлог цена
29 апр 12:39Samsung A52s pred 2dena kupen

Ponudete zamena prednost iphone xs max kontakt viber


17.000 МКД
или предлог цена
27 апр 09:43Samsung S21 5G 256GB

Samsung S21 5G 256GB -Koristen 6 meseca kako nov


530 €
или предлог цена
19 апр 12:42Se prodava Samsung Galaxy A9 (2018)

Vo odlicna sostojba, koristen godina i pol, se funkcionira besprekorn...


11.500 МКД
или предлог цена
16 апр 10:56Kutija za iPhone 13 pro max 128gb

Se prodava kutija za iphone 13 pro max


600 МКД
или предлог цена
14 апр 08:40Iphone 8

Se funkcionalno Odlicno socuvan


8.000 €
или предлог цена
03 апр 20:45Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција.

Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција 6месеци. Можност за плаќа...


12.500 МКД
или предлог цена
01 апр 12:08Mobilno Telefonce

malku koristen


2.300 МКД
или предлог цена
24 мар 22:14Чист уред

128 ГБ складиштето 64 МП камери софтверот за препознавање лица читате...


1 €
или предлог цена
21 мар 16:02Android Mobilen

poloven


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 12:16Alcatel 3080 4G НОВ 24М ГАРАНЦИЈA

Se prodava Alcatel 3080 Telefonot e nov neotpakuvan so 24 meseca gar...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мар 09:46Sony Xperia M2 Aqua ... samo napuknato e staklo

Se prodava Sony Xperia M2 Aqua telefonot e se ispraven i se se funkci...


По Договор
или предлог цена
12 мар 14:07Mini Telefonce so Tri Sim Karticki

Mini telefonce so tri otkluceni sim karticki


1.700 МКД
или предлог цена
11 мар 22:39Redmi note 10 pro

Prodavam Redmi Note 10 Pro kupen na 06.09.2021 godina od A1 raboti na...


13.000 МКД
или предлог цена
11 мар 17:35Ekran za Huawei P20 Lite

Originalen ekran


2.600 МКД
или предлог цена
09 мар 14:51Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Мобилниот е со купен од А1 8/2021 со 2 годишна гаранција до 8/2023. ...


12.000 МКД
или предлог цена
07 мар 14:09Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
07 мар 13:55Prodavam 11 pro 64gb kako nov

Prodavam 11 pro kako nov Neverlock 074202567


500 €
или предлог цена
06 мар 09:42LG Joy ..... kako nov

Se prodava LG Joy so celo pakuvanje i 2 zastitni selikonski maski Kor...


По Договор
или предлог цена
27 фев 16:55iPhone X 256 GB / black

Prodavam, iPhone X 256 GB / neverlock. Komplet pakuvanje. Cena: ...


250 €
или предлог цена
09 фев 01:29Se prodava SAMSUNG A52S 6GB/128GB

Se prodava Samsung A52s 6GB/128GB Telefonot e kupen na 11.01.2022 so...


18.000 МКД
или предлог цена
03 фев 10:21Iphone 6S silver 16GB neverlock

Се продава Iphone 6s silver 16gb neverlock. Телефонот е целосно зачу...


100 €
или предлог цена
31 јан 19:33PRODAVAM SAMSUNG A20E

.........................PRODADEN.......................... ...........


4.000 МКД
или предлог цена
30 јан 10:24Se prodava iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max Face ID ✅ True Tone ✅ Battery health 96 🔋 Full Pa...


600 €
или предлог цена
27 јан 20:07iPhone SE A1662

Se prodava ispraven socuvan iPhone SE model A1662 boja Space Gray .So...


100 €
или предлог цена
21 јан 20:51iPhone SE A1662

Se prodava ispraven socuvan iPhone SE model A 662 boja Space Gray ....


5.500 МКД
или предлог цена
26 дек 10:33POVOLNO LG K 22

LG K 22 SKORO NOV


5.000 МКД
или предлог цена
21 дек 14:23Se prodava glanc nov Samsung A32 ne odpakuvan

Se prodava Samsung A32 ne odpakuvan 24 meseci garancija glanc nov 128...


225 €
или предлог цена
18 дек 15:26Iphone 12 Pro - NOV

Prodavam iphone 12 pro , 5 meseci koristen uste ima garancija. 100 % ...


800 €
или предлог цена
10 дек 11:55NOV NEKORISTEN LG K22 INFO 078387988

Telefonot e nov nekoristen nikako Ingormacii na 078387988


5.999 МКД
или предлог цена
02 дек 08:52Се продава Huawei p10lite како нов

Телефончето е одлично сочувано, цело време со маска, работи одлично б...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 11:48Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам