222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

[CISTO NOV] Blackview BV5500 Pro -Armiski izdrzliv smarphone

KONTAKT: 078 473 254 - NIKOLA KONTAKT: 078 473 254 - NIKOLA KONTAKT...


99 €
или предлог цена
29 ное 23:11Prodavam Iphone 11 Pro 256 GB

Telefonot e kupen od TelekomMK i e vo odlicna sostojba bez nikakvi se...


По Договор
или предлог цена
16 ное 17:50Prodavam IPhone ( ajfon ) 6, 6s, SE

Site telefoni se kupeni novi, poradi obnovuvanje na dogovor se prodav...


5.000 МКД
или предлог цена
13 ное 16:56BEZICEN TELEFON SO DOMET 30km

Bezicen fiksen tel.so domet 30 km. Koristi fiksna linija a funkcioni...


3.500 МКД
или предлог цена
02 ное 07:35Iphone 11, white, neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, koristen nekolk...


По Договор
или предлог цена
19 окт 10:57Prodavam iphone 7

Prodavam iphone 7 (crn) Funkcionira odlicno, vo dobra sostojba so m...


5.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 19:49Nov Iphone 12 Pro Max 128Gb ne otpakuvan

Prodavam iphone 12 pro max 128gb nov ne otpakuvan,ne aktiviran!!! In...


57.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 00:58Samsung Galaxy S10 128GB Dual Sim [KAKO NOV]

CENATA E FIKSNA NE SE JAVUVAJTE ZA PONISKO! БЕЗ ЗАМЕНИ! Telefoncet...


16.999 МКД
или предлог цена
04 сеп 11:17[NOV] REALME X50 5G | 12 GB RAM | 256GB ROM | Polar Blue

БЕЗ ЗАМЕНИ! Телефонот е чисто нов. Неупотребуван. Доаѓа со 2 маски, ...


17.999 МКД
или предлог цена
04 сеп 11:17Se Prodava Huawei

Se prodava


6.000 МКД
или предлог цена
26 авг 11:30IPHONE 11 NEVERLOCK

Prodavam Iphone 11 64gb neverlock,telefonot e vo odlicna sostojba.So ...


450 €
или предлог цена
22 авг 17:16PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG GALAXY A51

........................PRODADEN........................... ..........


10.000 МКД
или предлог цена
22 авг 11:31Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128 |KAKO NOV|

Se prodava xiaomi redmi note 8 pro 2019 kupen od Ledikom na novo so f...


10.000 МКД
или предлог цена
10 авг 18:52Iphone 7+

100% battery health Telefonot e odlicen Mozna e zamena


11.500 МКД
или предлог цена
23 јул 17:12Prodavam Iphone 8 plus vo odlicna sostojba

Telefonot e odlicno socuvan bez nitu edna maana. Moze da se vidi vo s...


18.000 МКД
или предлог цена
07 јул 13:00Bez Zameni! Kontakt 070/210-520

Zamena samo so Apple Watch Series 5 ili 6, 44mm case size! Telefonot ...


16.000 МКД
или предлог цена
03 јун 00:09Mate 20 pro

Mate 20 pro


230 €
или предлог цена
25 мај 22:04Iphone 8+ Rose Gold

Se prodava Iphone 8+ Rose Gold , koristen kratko vreme i mnogu dobro ...


300 €
или предлог цена
21 мај 12:16Се продава нов Xiaomi Redmi 9

Телефонот е нов, неотпакуван. Со маска, има гаранција.


10.500 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A12

Телефонот е нов, неотпакуван. со гаранција


11.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A02s

Телефонот е нов, неотпакуван. Со гаранција.


10.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A32

Телефонот е нов, неотпакуван. со гаранција


18.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A52

Телефонот е нов, неотпакуван. Со гаранција


21.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A02s

Телефонот е нов, неотпакуван. Со гаранција.


10.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27EKRAN ZA IPHONE X

SE PRODAVA EKRAN ZA IPHONE X SAMO PROBAN PORACAN PO GRESKA PRAKAM PO ...


3.500 МКД
или предлог цена
08 мај 15:10Huawei mate 20 lite

Prodavam telefon Huawei mate 20 lite odlicno zacuvan,bez nikakva greb...


9.000 €
или предлог цена
02 апр 20:38Huawei p9 lite

Prodavam Huawei p9 lite Odlicna sostojba Rabot na site mrezi Info...


3.200 МКД
или предлог цена
31 мар 13:38Se prodava Iphone XS Max (Gold) 64Gb

Се продава одлично сочуван Iphone XS Max (Gold) 64Gb Повеќе информац...


420 €
или предлог цена
16 мар 18:04SAMSUNG A31 NOV NEAKTIVIRAN SO 24 MESECI Garancija

Se prodava SAMSUNG A31 nov neaktiviran so 24meseci garancija kupen na...


200 €
или предлог цена
13 мар 14:23Honor 7s se prodava nekoristen

Telefonot e kupen od A1, neverlock i raboti na site mrezi. Dovagja so...


60 €
или предлог цена
11 мар 20:05Huawei Honor 9x

Nov tel ne koristen kupen od vip na 18.12.2020 so garancija


7.999 МКД
или предлог цена
08 мар 00:01PRODAVAM SAMSUNG J6

Prodavam Samsung J6 prv gazda sum,telefonceto e zacuvano,so nego ode ...


5.000 МКД
или предлог цена
25 фев 21:50PRODAVAM SAMSUNG J6

Prodavam Samsung J6 prv gazda sum,telefonceto e zacuvano,so nego ode ...


5.000 €
или предлог цена
25 фев 21:49Prodavam redmi c9

Se prodava


5.000 МКД
или предлог цена
13 фев 17:08Se prodava iPhone 6s

Se ptodava iphone 6s vo odlicba sostojba 100proceti bateri helt Tel...


100 €
или предлог цена
11 фев 23:37Redmi 7a

se prodava Redmi 7a malku koristen ima garancija do avgust 2021


4.000 МКД
или предлог цена
07 фев 12:26Samsung a20e NOV OD TELEKOM!

Telefonot e samo ednas uklucen,kupen e od telekom pred 2 nedeli.


8.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:13Prodavam iphone XSMAX 64gb neverlock

za poveke informacii 074600345


470 €
или предлог цена
11 јан 21:42Prodavam iphone 12 neverlock 64gb

za poveke informacii 074600345


730 €
или предлог цена
11 јан 21:38Sony Xperia 10, dual camera, dial sim2 -nov

Provama Sony Xperia 10, kako nov, koristen nekolku meseci. Za podetl...


По Договор
или предлог цена
09 јан 09:40Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам