8531 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Apartman Nea Potidea

Се издава апартман во Грција, Неа Потидеа. Апартманот е во прв ред, 2...


60 €
или предлог цена
Денес 14:34Промовирано

SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Промовирано

Ibanez SR700 - Bass Gitara

maximalno socuvan i ispraven, aktivna elektronika i switch za pasiv...


Денес 12:43VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 4x4 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■ OPREMA■ 2008 GODINA. UNIKAT...


5.790 €
или предлог цена
Денес 12:26VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2011 god.orginal km...

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks - 215000 KM GARANCIJA SERVISNA KNISKA - NAP...


7.190 €
или предлог цена
Денес 12:26VW GOLF 5/V 1.9 TDI ORGINAL KM

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA. UNIKATEN.....BR...


5.090 €
или предлог цена
Денес 12:25VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS UNITED OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■UNITED OPREMA■ 2008 GODINA.09 ...


5.690 €
или предлог цена
Денес 12:25RIG РИГ Rigovi Extra Cena za dva

RIG РИГ ........................... Gigabyte RX 580 8GB Gigabyte R...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:13Stara kuka vo stog centar na Shtip

Se prodava stara kuka vo centarot na Stip. Povrsina 50 m kvadratni. M...


22.000 €
или предлог цена
- 56 % Попуст
50.000 €
Денес 12:11SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
Денес 12:04VW POLO 1.4 TDI 2007g

Возилото е регистрирано и сервисирано со нови гуми, има два клуча и д...


3.600 €
или предлог цена
Денес 12:04Pistol ZASTAVA. M. 70 7,65mm

Pistol ZASTAVA. M. 70 7,65mm. Prodazba so odobrenie od MVR. Kvalitetn...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:51VENTILATOR VENTILATOR ZA KAMPUVANJE

Se prodava nov ventilator na 12 v DC idealen za kampuvanje vo priroda...


2.000 €
или предлог цена
Денес 11:42  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.4 TDI FULL OPREMA- FABRIKA -08

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI - SPORT LINE - - PROIZVEDENO DEKEMVRI 2008g...


3.990 €
или предлог цена
Денес 11:41AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 90Ks FULL-11

AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 5 VRATI -- 1.6 TDI 90KS - NAJD...


7.700 €
или предлог цена
Денес 11:41ALFA ROMEO MiTo 1.9 mjet 120KS FULL

ALFA ROMEO MiTo 1.9 120KS JtdM 6 BRZINI KOLATA E MNOGU ZACUVANA ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 11:41VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION 2009

------ REGISTRIRANO I SERVISIRANO ------- VW PASSAT 2.0 TDI COMMON...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 11:40akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 11:40Volkswagen Caddy, VW Cady pikap tovarno

Se prodava tovarno VW Caddy vo odlicna sostojba. Moze da se vide i pr...


1.950 €
или предлог цена
Денес 11:31Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:17Gumi za Motokultivatori

Агриа Центар Штип Ви предлага повеќе димензии на внатрешни и надвореш...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:14Kosachka za visoka treva

Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:14Motofreza Forteco Wiltec

Моторезите Фортеко се најдобрите и најсигурни мотофрези на Македонски...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:14Motokultivator YT - 1000

Испорака до секое место во Македонија. Мотокултиваторот се испорачува...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:14Motokultivator Villager VTB 4811

Мотокултиватор Вилаџер ВТБ 4811 - Брзини: 2 напред + 1 назад - Шири...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:14Se prodava iphone xs

se prodava iphone xs mnogu zacuvan bez nikakov problem sleduva so zas...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:13Se prodavaat aluminiumski bandazi so Mishelin

se prodavaat 4 aluminiumski bandazi so gumi Mishelin primacy 42 nedel...


Денес 11:13Nissan Qashqai +2 DCI 2.0 (Moze Zamena)

Odlicen motor и transmisija ,kapka maslo nema po motorot , zdarv...


8.150 €
или предлог цена
Денес 11:08Audi A4 2.0 Tdi 150 ks Ultra 2016/17 god

Perfektna Sostojba Sega e Napraven Kompleten Servis Smeneto Rebrast k...


18.790 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.990 €
Денес 10:44Kia Ceed 1.6 Crdi 2013 god Full

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni se site Davacki do Registrac...


8.490 €
или предлог цена
Денес 10:44Audi Q7 3.0 Tdi Quattro 2006/7g Full

Odlicna Sostojba Registrirana Full oprema Aluminski Felni So Do...


10.200 €
или предлог цена
Денес 10:44Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.300 €
или предлог цена
Денес 10:44Golf 2.0 Tdi 2009/10 god Full Highline

Odlicna sostojba Plateni se site davaci do Registracija Novi Gumi ...


7.200 €
или предлог цена
Денес 10:43Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.490 €
или предлог цена
Денес 10:42Peugeot 4007 2.2 Hdi 2008/9 god Full 4x4

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija so 4 Novi gu...


7.100 €
или предлог цена
Денес 10:42Bmw X5 3.0D Avtomatik X drive 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Registrirana Cela Godina So Zelen Karton Servisirana...


5.790 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.990 €
Денес 10:41Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


7.990 €
или предлог цена
Денес 10:41Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


4.990 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 €
Денес 10:41Razladna Vitrina Horizontalna

Odlicna sostojba dolzina 160 sm Telefon 078 47 47 40


450 €
или предлог цена
Денес 10:41Audi A4 2.0 TDI 140 ks 2008 god Full Led

Odlicna Sostojba PLateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.990 €
или предлог цена
Денес 10:412x12 JBL Subwoofer,bass,woofer, i JBL pojacalo - 2200w

Prodavam dupli 12" JBL subwooferi 2200w mnogu mokjni so dlabok i nizo...


Денес 10:34Se prodava Audi a4 1.8 Benzin/Plin Atest

Se prodava audi a4 1.8 so plin atest Registrirana do 25.12.2023 Ko...


870 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
900 €
Денес 10:16Страна 3 од 214

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам