11828 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

La Bella Apartments

Se izdava nov apartman vo Ohrid, vo strog centar 50 m oddalecenost o...


60 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
75 €
Охрид

Станови

03 мај 11:17Промовирано

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 мај 08:56Промовирано

Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008god

Se prodava Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 6 brzini najdobar motor 8 venti...


5.800 €
или предлог цена
02 мај 14:06Промовирано

Yamaha r6

Se prodava Yamaha r6 2006 god. Servisiran . 7 god Kaj mene. izminat...


4.500 €
или предлог цена
Денес 14:50PEUGEOT 106 PALI VOZI..MOZE I ZAMENA

Se prodava PEUGEOT 106 PALI VOZI MOZE ZAMENA


505 €
или предлог цена
Денес 14:50KOMPJUTER 8GB RAM 9500Gt Grafika KOMPLET SO MONITOR

PRODAVAM KOMPLET KOMPJUTER 8 Gb ram GeForce 9500Gt grafika Acer mo...


89 €
или предлог цена
Денес 14:49Samsung s20 so skrseno staklo ekran zdrav moze i zamena

Se prodva Samsung s20 so skrseno staklo ekran zdrav moze i zamena


1 €
или предлог цена
Денес 14:49DDr3 Ram 8Gb 2×4Gb ispravni

Se prodava DDr3 Ram 8Gb 2×4Gb ispravni


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 €
Денес 14:44Apartman LeLand

Se iznajmuva apartman so bezplaten internet wifi, sopstven parking, c...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:43SE IZDAVA APARTMA VO OHRID

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID POTOCHNO KAMP ANDON DUKOV VO PRIVATNIOT D...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:37SOBI I STUDIA VO OHRID

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: TV Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:36Se prodava peugeot 307 1.6 hdi 7 sedista

Se prodava peugeot 307 1.6 hi 80kw 2004god karavan so panorama Krov r...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.800 €
Денес 14:34Prodavam Velosiped - Tocak 20'' Connect

Одлично зачуван велосипед 20'' Connect


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:33CENTAR - Gimnazija 30m - Royal View Ezero 200m- Komercijalna

ЗА ИНФО НА 070 207 555 50m2 + двор + ПАРКИНГ Мирна и сончева...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:31APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:28Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:14Opel Astra 1.6 Twinport TNG 2006

Opel Astra 1.6 Twinport -najdobriot benziski motor atest plinski u...


3.200 €
или предлог цена
Денес 14:00  НОВ ОГЛАС

Aprilia 250

Aprilia atlantic 250 Vo mnogu dobra sostojba


1.800 €
или предлог цена
Денес 13:55Masina za busejne bunari f170mm elektricna do 18m

Moze zamena za kola 078231779 Pogoda za vo dvorcina vajgajne voda ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:52Ehcentar presa 100tona

Ehcentna presa 100tona Moza zamen za kola Cena po dogovor 078231779


По Договор
или предлог цена
Денес 13:52Reno megan 1.6 16v

Registriran cela godina Benzin plin atestiran Gumi novi Servisir...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Денес 13:52🎧 Bluetooth slusalki BATTY, SD, Mikrofon

Slusalkite se kupeni od KAM market, novi nekoristeni. Imam dve parcin...


650 МКД
или предлог цена
Денес 13:39Kafez za ptici so dodatoci

Kafezot e neosteten kako nov.


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:39Audi A6 2.0tdi Business Edition

* 6 brzini kratki * Lamela komplet nova * Prednica ramena, jabucici....


5.600 €
или предлог цена
Денес 13:39Se prodava OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS INNOVATION 2016

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:39Apartman Ohrid Sv.Stefan

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан. Ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:39Се изнајмува апартман (Вељаноски)

Вилата "Вељаноски" e лоцирана во населбата Видобишта во мирниот дел н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:38ECG kafemat za espreso i makijato kafe 960-1140W

Nov, so nego se napraveni mozebi 30 kafinja.


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 13:38Audi A6 MMI 2g Golem Ekran Update/Azuriranje Najnov Softver

Audi A6 4f C6 verziite od 2004-2008 godina koi imaat golem ekran vo b...


30 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 13:38MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6

Grafickata e stavena vo kompjuter i ne e pomestena posle toa. Kako no...


Денес 13:38Kancelariski stol, stolica, стол

Stolot e vo ispravna sostojba, se funkcionira, ne e greban ili skinat.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:38Krevet edinecen

Krevetot e vo odlicna sostojba.


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:38Navigacioni DVD CDa za Audi MMI 2G za cela Evropa 2016-2017

DVD - ata se izrezani na mnogu kvalitetna marka na DVD diskovi i bez ...


Денес 13:33АПАРТМАНИ СЕКУЛОВСКИ - ОД 20 € ПО НОЌЕВАЊЕ

Апартманот Секуловски се наоѓа во населбата Охридати. Блиску до Факул...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:33Недвижности Скопје,Охрид,Струга...

Се продаваат два стана во Охрид 1. Во градба на приземје кај Тамаро...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:31Se prodavaat delovi za rover 620

Se prodavaat slednive delovi za rover 620: 4 celicni bandasi so ratka...


1 €
или предлог цена
Денес 13:26Golf 1

Se prodava golf mk1


1 €
или предлог цена
Денес 13:26Апартмани во стариот дел на град Охрид

Апартманите "Пендик" се наоѓаат во стариот дел на градот во близина н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:24Се издава Апартман на 1 минута од кејот на Охридското езеро

Се издава Апартман во близина на кејот на Охридското Езеро. Апарманот...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:24Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


9.000 €
или предлог цена
Денес 13:10Kia Optima 1.7 crdi

Kia optima prv gazda neuvezuvana 160.000km reg zelen karton dva para ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Денес 13:00Работник за автоперална

Се бара работник за автоперална. минимум 800 денари дневница


800 МКД
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C5 2.0 HDi Ноември 2003 год.

Многу сочувана. Направен голем сервис, летни и зимски гуми


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 296

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам