Охрид
                           
1524 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


68.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
70.000 €
Охрид

Станови

Денес 08:18Промовирано

Трособен стан со ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


74.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 јун 12:59Промовирано

Се издава стан во центар на Охрид, на 5 минути од езерото

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јун 05:37Промовирано

Garsonjera/Гарсоњера

Се продава наместена гарсоњера во Охрид на ул.Туристичка во зградата ...


42.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:22SANRAJS Trosoben Stan 95 m2 centar, odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav stan od 95...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:15Се издава стан под кирија

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:14Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba 3 soben stan od 74...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:14Sanrajs nov trosoben luksuzen stan od 82m2 na 5kat vo centar

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba nov luksuzen troso...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:14Sanrajs Nov trosoben preubav stan od 99m2 na 1 kat istok

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav nov stan o...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:14Sanrajs prekrasen stan 63m2 vtor kat vo Daljan renoviran

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba generalno renovira...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:14Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva za turistichki celi komplet opremeno studio 40m2 vo najs...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:13Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Od 21 juli do 5ti avgust i od 10ti do 15avgust stanot e zafaten!!! ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:11Нови апартмани во централно подрачје на Охрид

Издавам НОВИ апартмани во централно подрачје на Охрид, на околу 400 м...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 06:50IZDAVAM APARTMAN-STAN

Aprtmani vo Ohrid pozadi hotel Milenium. EDNIOT E ZA 7 OSOBI, DRUGIOT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 02:13Baram stan pod kirija vo Ohrid

Se bara stan pod kirija za 3+ meseci za familija, pozelni se 45+m² i ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 01:08Se izdava apartman

Se izdava apartman na samiot vlez na ohrid.Maksimum na gosti e 5 osob...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 00:42Se izdava stan

..Se izdava stan na ulica Stiv naumov (vo blizina na pazarot) na samo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 00:35Se prodava stan na Lazo Trposki vo blizina na gradska bolnic

Se prodava stan od 88m2 i 5m2 podrum Vo blizina na gradska bolnica ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 00:08PREKRASEN STAN SO POGLE NA EZERO

STANOT E PEREKTEN,ODLICNO NAMESTEN, VO STROG CENTAR, SO POGLED NA EZE...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 23:20ODLICEN STAN VO CENTAR

Stanot e vo centar, trosoben, namesten, so sopstveno parno, ima i pod...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 23:19NOVI STANOVI VO CENTAR

STANOVITE SE VO CENTAR, od 51m2 nagore, so odlicen raspored, PEREKTNA...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 23:19Apartman Nikoloski

Apartman Nikoloski e lociran vo Ohrid, so 13 minutno pesacenje do kr...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 22:36Dvosoben apartman za odmor vo centar na Ohrid

Se iznajmuva dvosoben apartman za odmor, vikendi, praznici vo centar ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 19:26Se izdava apartman 65m2 vo Ohrid

Se izdava apartman na ulica Jane Sandanski, na samo 10 minuti od kejo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 17:10Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 16:58Se izdava Dvosoben Stan/Apartman so parking

Se iznajmuvat novi dvosobni stanovi na turisti i kirija do maj 2021 g...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 16:5518 Central Ohrid/strog centar *200m od pristaniste/korzo*

1-soben apartman za iznajmuvanje vo najstrog centar na Ohrid (stara a...


750 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 16:15Stan vo Sv.Stefan

Stanot e lociran vo stepenastata zgrada nad odmoralisteto na MVR... i...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 15:40Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 15:29***Apartmani***

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 1...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 14:27Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 14:20ЧОЈС-Stan vo centar na ul.Partizanska

Se prodava stan vo strog centar na ul.Partizanska so vk povrsina od 5...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 14:14STAN NA PRIZEMJE VO STROG CENTAR

Se prodava stan vo strog centar na Ohrid, pozadi Telekom i Tutunska b...


36.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 13:36# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratnost,strana vo strogiot centar...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 13:17CENTAR - Gimnazija 30m - Royal View Ezero 200m- Komercijalna

ЗА ИНФО НА 070 207 555 50m2 + двор + ПАРКИНГ Мирна и сончева ...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 13:02Se Prodava Stan 86 m2 vo Topansko Pole

Se prodava stan od 86m2 . Stanot poseduva : hodnik, WC, dnevna soba s...


1.050 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 12:15APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 11:04BODLE apartmani entar

Izdavam novi apartmani vo centar so kupatilo, kujna, internet, garaza...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 10:08Se izdava

Se izdava 078/263-329 Marjan


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 09:56Stan za turisti

Stanot se naoga na bulevar turisticka vo zgradata nad kam market so ...


2 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 09:30SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 09:11ЧОЈС-Trosoben vo centar na Turisticka 63m2

Se prodava trosoben stan vo centar na Turistickavo blizina na ohridsk...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 09:03KUPUVAM STAN STROG CENTAR

Kupuvam stan strog centar do 3 kat prizemje ne 5 kat ne na odredeni l...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јул 09:01Страна 3 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам