Охрид
                           
1589 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 сеп 19:52Промовирано

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мај 21:57Промовирано

Stan od 55m2 vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Vangel Nikoloski. Stanot ima vkupn...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 12:46SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 11:24ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kr...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49ЧОЈС-Juzen Stan vo Daljan

Se prodava stan vo Daljan vo neposredna blizina na ezeroto na 4 kat (...


51.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:48Се издава стан под кирија-Охридати

Се издава стан под кирија 96м2 во Охридати позади хотел Дипломат. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 22:34se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 22:27Tip Top sreden apartman so pogled na ezero strog centar

Izdavam garsonjera 32m2 so pogled na ezero. Kapacitet 2+1 lice Ce...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 21:43ИМПЕРИЈА – Стан 25м²

Шифра A 35/2 Се продава стан (гарсоњера) со површина од 25м² со ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:24ИМПЕРИЈА – Апрартмани до езеро

Шифра А 26/26 Се продават 2 комплетно опремени апартмани со вкупна п...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:22Stan vo Ohrid

Се продава стан во Охрид, населба Христо Узунов, ламела 3, ул. Ѓорче ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:13PREUBAV NOV STAN VO STROG CENTAR

Stanot e vo nova moderna zgrada so lift. Kompletno ureden, klimatizir...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:10Stan vo Ohrid

Се продава стан во Охрид, населба Христо Узунов, ламела 3, ул. Ѓорче ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:08Se izdava stan vo Ohrid kaj benzinskata do biljanini izvori

Se izdava stan vo Ohrid kaj benzinskata makpetrol karsi biljanini izv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:52ODLICEN STAN OHRID

Stanot e nov, kompletno opremen ima imoten list


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:41Se prodava stan 66m2 vo ohrid.

Se prodava stan 66m2 vo ohrid. ⭐ 1.Sprat ⭐ Jug ⭐Dvosoben TEL. ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:36BODLE apartmani entar

Izdavam novi apartmani vo centar so kupatilo, kujna, internet, garaza...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:25Се изнајмува стан во центарот на Охрид

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 18:54Prodavam stan vo Ohrid i kukja vo Prespa

Se prodava stan vo Ohrid 1.Stan na ulica Egejska duplex 107m2 na 4-...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 18:47Издавам стан vo centar/Izdavam stan vo centar

Издавам стан во центар,позади хотел Тино на 100 метри од езеро. Стано...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 18:47Izvamuvame Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 16:06Izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na OHrid na sredina na setali...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 15:35Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 14:41Ohrid centar do postata

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


29 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 12:29Izdavam Apartmani vo Ohrid Centar

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 35 evra za dvajca informacii na 0...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 12:29Se prodava Garsonjera 25m2 vo Ohrid

Se prodava Garsonjera 25m2 vo Ohrid. ⭐PRIZEMLJE ⭐DVOR ⭐200 m od Ez...


28.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 09:56Stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov

Se prodava stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov. Stanot e...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 09:52Se iznajmuva LUX stan najstrog centar do poshtata so garaza

UTOPIA APARTMENTS OHRID https://www.facebook.com/utopia.ohrid/ Se...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

22 сеп 06:28Se izdava za podolg prestoj novo i moderno studio vo Ohrid

Apartmani Lili Ohrid vi iznajmuva novo i modereno apartman -studio k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 00:19SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 23:07Apartmani 2SS - apartman so jacuzzi

Se izdava apartman Nov 28 m2 so jacuzzi


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 20:54ИМПЕРИЈА – Станови во градба

Шифра Б 110/2 Се продаваат станови во градба со површини од 37,39...


1.050 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 20:43ИМПЕРИЈА – Стан во центар

Шифра Б 110/24 Се продава нов невселуван стан со површина 60м² со р...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 20:43Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 20:09Kamelija Stan kaj Stara avtobuska 48m2 na 2 kat

Agencija Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan vo strog centar na Ohri...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 20:09Kupuvam stan €1290m2 Centar Ohrid

Kupuvam stan,centralno podracje vo Ohrid Cena max. do 1290€ m2, Pov...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 17:07Izvamuvame Dvosoben Apartman

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 17:01SE IZDAVA STAN ZA PODOLG PERIOD

STANOT E SO KOMPLETNO OPREMENA KUJNA,KUPATILO SO TUS KABINA,TERASA, B...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 13:59Се изнајмува стан во Охрид

Се изнајмува невселен стан во Охрид кај Тамаро 4 на последниот кружен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 13:12***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 12:29Страна 4 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам