Охрид
                           
1582 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ стан со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 23:39Промовирано

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vo centarot an OHRID nasproti Waikiki do staroto Kino....


20 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

06 авг 14:16Промовирано

Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2, до хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


1.800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 08:25Промовирано

ЧОЈС-Stan na prizemje so dvorce

Se prodava stan na ul .Dame Gruev (nas.Hristo Uzunov) so vk povrsina ...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 10:56ЧОЈС-Stan vo centar na ul.Partizanska

Se prodava stan vo strog centar na ul.Partizanska so vk povrsina od 5...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 10:04Se izdava Stan so 2 spalni vo Ohrid

Se izdava trosoben stan bo Ohrid, naselba Biljanini izvori Kompletno...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 09:30Se prodava stan 40m2 vo Ohrid

Se prodava stan 40m2 vo Ohrid na 2 kat od vkupno 4 na Bul. Turisticka...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 09:29Garsonjera do komercijalna baka Klara

. STUDIO 2 SLOBODNO E OD 27-08 primam gosti od 12 i 30 do 13 cas...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 08:40Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2, до хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


1.800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 08:25ИМПЕРИЈА – Стан 119м²

Шифра Ц 60/27 Се продава oпремен стан со површина 119м² со распоред ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 20:44СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СТАН ВО ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат соби и ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 19:43Се изнајмува стан во Охрид

Се изнајмува стан во близина на центарот на Охрид,комплетно наместен ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 18:13Se prodavaat stanovi vo centar

Се продава ексклузивен спрат во нова станбена зграда ( строг центар в...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 18:04IZDAVAM APARTMAN-STAN

Aprtmani vo Ohrid pozadi hotel Milenium. EDNIOT E ZA 7 OSOBI, DRUGIOT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 17:58PRODAVAM GARSONJERA OD 22M2 VO KARPOS 5 NA TURISTICKA

ODLICNO MALO FUNKCIONALNO STANCE NA 2 KAT SO POVRSINA OD 22m2 KOMPLE...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 15:57Stan od 42m2 - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 42m2 - Bolnicki Kompleks Stanot go ima sledniot r...


44.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 15:30Se izdava apartman vo Ohrid 070247042

Se izdava apartman vo Ohrid,moze i za podolg vremenski period 0702470...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 11:32Izdavam Apartmani vo Ohrid Centar

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 35 evra za dvajca informacii na 0...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 10:52Stan strog centar vo Ohrid

Se prodavaat stanovi strog centar Ohrid. Stan na cetvrti kat so lift...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 08:48Opremen stan vo Ohrid

Se prodava renoviran stan vo Ohrid do ucilisteto Hristo. Stanot e na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 08:48Stan do Ohridska banka strog centar na Ohrid

Se prodava nov nevselen stan vo strog centar na Ohrid do Ohridska ban...


1.800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 08:47Stan vo Ohrid kaj Okta

Se prodava stan vo Ohrid kaj Okta Stanot e vo povrsina od 73 m2 na s...


111 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 08:47Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba 3 soben stan od 74...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 08:17САНРАЈС Kuka vo Varos De Lux Prekrasen pogled

Агенција за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа (вила),нова гра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 08:17Se izdava luksuzno namesten Stan Za podolg period Ohridati

Se izdava dvosoben Stan 55m2 za podolg vremenski period. 20m od Ohrid...


270 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 авг 07:59Se izdava stan Ohrid vo centar kod kirija

Se izdava stan pod kirija Ohrid vo centar zad skalesta zgrada do ordi...


7.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 21:43ИМПЕРИЈА – Продажба на станови

Шифра Б 106/9 Се продаваат нови становив во градба со површини од ...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 20:41Vednas vseliv stan TAMARO 7

Se prodava namesten trosoben stan 84 m2 so pogled kon galicica. Za ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 18:01Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 16:29Апартман во центарот на градот

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 16:29Apartman vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 16:29*SAJCESKI* Renoviran Stan kaj ordinacija Sonce

Se prodava renoviran stan vo Ohrid blisku centar so parking. Stanot ...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 14:48se izdava APARTMAN V

Издавам стан за туристи во нас. Билјанини извори кај Маркет Тамаро 7 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 12:34Се издава стан/апартман ОХРИД

Контакт тел : 071/730-713 Ивица Се издава стан/апартман во ОХРИД, в...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 12:17Stan od 57m2 prva linija vo Lagadin

Se prodava 57m2 stan prva linija vo Lagadin-Ohrid. Stanot gi ima sle...


82.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 11:12Stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov

Se prodava stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov. Stanot e...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 10:50STAN PO NEVEROJATNA CENA VO NOVA ZGRADA VO OHRID

👉💥📢EKSKUZIVNA PONUDA SAMO VO MILOŠEVSKI STAN PO NEVEROJATNA CENA V...


68.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 10:50Stan od 66m2 vo Ohrid – Daljan

Se prodava stan od 66m2 vo Ohrid – Daljan. Stanot go ima sledniot ...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 10:50Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit. Stanot e so ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 10:47Kamelija nov Stan 69m2 Lagadin

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo naselba Lagadin....


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 10:47Се продава стан во Охрид

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески. Зградата е во завршн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 09:53ЧОЈС-Ekskluziven stan vo Ohridatii

Se prodava namesten stan na ul.Asnom -Ohridati.Vo neposredna blizina ...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 09:29SE IZDAVA TROSOBEN STAN

Sloboden od 05.08 iznajmuvam trosoben stan za turisti vo zgrada na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

03 авг 09:11Страна 7 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам