12269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

BMW 520 D G30 200 KS SPORT M-PAKET X-DRIVE -19..MT Auto

BMW 520 D G30 200 KS SPORT M PAKET X-DRIVE ** EDINSTVENO VO MK BUKVA...


40.000 €
или предлог цена
01 јун 22:34Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se prodava 150cc

Se prodava skuter 150cc Registriran cela godina Sedisteto e tapacir...


1 €
или предлог цена
Денес 20:30BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Денес 20:27Se prodava kuca

Se prodava kuca vo centar na Lesloec Ohrid. Kuca ima 240m2 dvorno mes...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 20:21Rover 620 di site delovi

Krilo-1000 Ratkapni-2000 Hauba-2000 Branik-2000 Vrata-1500 Staklo za...


1 €
или предлог цена
Денес 20:18Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 20:13Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Локација : строг центар ( позади основен суд Охрид )  WI-FI  LCD ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 20:01Ford Mondeo 2.0 tdci Titanium

Kolata e odlicna vo sekoj pogled Servis napraven Bez nikakvi ostetuva...


5.690 €
или предлог цена
Денес 19:59Piaggio Beverly 350cc Sport Touring 2016

Motorot e kako nov Godina 2016 Komplet servisiran Novi Pirreli D3 ...


4.890 €
или предлог цена
Денес 19:59Audi original 18ki bandazi so novi letni gumi

Goodyear gumi 9ta nedela 2021 kako novi Letni 225 40 18 Bandasite se ...


Денес 19:59Mercedes-Benz C250 2013g. 4matik Единствен во Мк

Комплет 4 matik опрема внатре надвор Нови гуми со AMG бандажи Серви...


15.000 €
или предлог цена
Денес 19:59BMW 120D f20

Se prodava Bmw 120d f20 sport model (184ks) 2012 god. doneseno od ger...


12.450 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.499 €
Денес 19:55ANYCUBIC PHOTON MONO 3D PRINTER SLA DLP RESIN SMOLA

Se prodava Nov (ednas pusten za proba) 3D printer Anycubic Photon Mon...


Денес 19:41IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:40VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.999 €
Денес 19:33PLAYSTATION 5 DISC VERSION

Playstation 5 disc malku koristen skoro kako nov so nego odat 2 kont...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Денес 19:19Izvamuvame Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:11Паркет

Се продава : - Паркет со димензии 330x640x 0.8 количина 53м2 ( цена:...


11 €
или предлог цена
Денес 19:06Плочки

Се продава: -Ѕидни плочки со димензии 330x550 количина 16м2(цена: ...


10 €
или предлог цена
Денес 19:06Плочки

Се продава: -Ѕидни плочки со димензии 330x550 количина 16м2(цена: ...


10 €
или предлог цена
Денес 19:05Alu bandazi za Vw grupacija

Bandazite se so golemina 15 inci i se vo odlicna sostojba x 4 parcinj...


100 €
или предлог цена
Денес 19:03Darki Komfort Apartments Ohrid

Се изнајмуваат нови,комфорни и стилски уредени апартмани во Охрид,со ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:53Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:53Darni Central Apartments Ohrid

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:53Darki Apartment 3

Се изнајмува комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:53Darki Apartment Ohrid

Се изнајмува комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:52Darki Apartment 2

Се изнајмува комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:52Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
Денес 18:41ABS pumpa za Peugeot 308 1.6 HDI

Prodavam ABS pumpa za Peugeot 308 1.6 HDI vo ispravna sostojba Ko...


80 €
или предлог цена
Денес 18:38Se prodava gliser Sessa Marine Oyster 25

Se prodava gliser Sessa Marine Oyster 25 od 2004 god volvo penta so k...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:38soba sobi

İzdavam soba renovirana komplet so novo kupatilo sobata e kako p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:35Apartments LAVO - Smestuvanje vo Ohridska Carsija + Parking

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:35ТЕЗГИ ЗА ПРОДАЖБА НА ХРАНА

Продавам 2 Тезги за продажба на храна, опремени со инокс пултови, еле...


55.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:33  НОВ ОГЛАС

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:05Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.990 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:00Деловен простор Охрид 160м2

Се изнајмува деловен простор во Охрид на улица Дејан Војвода бр. 4 (н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 17:41Plac vo Dolno kojnsko

Plac vo Dolno kojnsko 350m2 Cena po dogovor TELEFON ZA KONTAKT 0...


1 €
или предлог цена
Денес 17:40  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

Продавам Opel Corsa D 1.2 бензин, 2007 година увезена од Швајцарија с...


4.200 €
или предлог цена
Денес 17:21Сместување во Строг Центар на Охрид со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:18Сместување во Нови Луксузни Апартмани со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:18SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:13Страна 1 од 307

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам