11830 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat b7 2.0tdi 140ks

Se prodava Passat b7 variant 2.0tdi 103kw 140ks 2011god Bluemotion...


9.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.400 €
11 мај 09:01Промовирано

Se iznajmuva nov stan vo centar LUX opremen

>>> SLOBODEN POSLE 07.06.2022 <<< Se izdava dvosoben stan vo novog...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:53Промовирано

KOEGEL KÖGEL

- KÖGEL - S SN 24 - GODINA: 2008 - TEZINA : 6.950 kg - DVIZNA PR...


4.900 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

15 мај 13:52Промовирано

Se Prodava Toyota Yaris 1.4 dizel

Se Prodava Toyota Yaris 1.4 dizel odlicno malo gradsko kolice vo vozn...


4.200 €
или предлог цена
Денес 14:57Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Apartmani i ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:57Se Prodava Toyota Yaris

Se Prodava Toyota Yaris 1.4 dizel odlicno malo gradsko kolice vo vozn...


4.200 €
или предлог цена
Денес 14:56Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani vi nudi novi Apartmani i Stud...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:56Se Prodava Toyota Yaris 1.4 D4D

Se Prodava Toyota Yaris 1.4 dizel odlicno malo gradsko kolice vo vozn...


4.200 €
или предлог цена
Денес 14:56Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" s. PESTANI Ohrid vi nudi odlicen i prekrasen smestaj A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:56Apartmani Studia "Villa Daniel"

Villa Daniel izdava Apartmani, Studia (sobi) vo s. PESTANI so prekras...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:56Se Prodava Toyota Yaris

Se Prodava Toyota Yaris 1.4 dizel odlicno malo gradsko kolice vo vozn...


4.200 €
или предлог цена
Денес 14:56Camec

Se prodava camec koristen edna sezona Dolzina 6,5 metra Sirina 2,2...


6.000 €
или предлог цена
Денес 14:49Yamaha 8

Se prodava yamaha 8 kako nova, so dolga osovina.


Денес 14:49Kukja od 270m2 - ZDRAVESKI

Се продава куќа од 270м2 во Охрид. Се наоѓа на ул. Крали Марко во бл...


185.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:46Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:46Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:45Kukja od 172m2 vo Vidobista - ZDRAVESKI

Се продава куќа од 172м2 во Охрид – Видобишта. Куќата се состои од д...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:45Kukja vo Mesokastro - Ohrid od 240m2 - ZDRAVESKI

Kukja vo Mesokastro - Ohrid od 240m2 Se prodava kukja, vo Mesokastro...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:45Kukja vo Velestovo od 65m2 so prekrasen pogled - ZDRAVESKI

Kukja vo Velestovo od 65m2 so prekrasen pogled kon Ohridskoto ezero ...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:45Nova kukja od 350m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Nova kukja od 350m2 na ulica Prilepska Ohrid Se prodava nova kukja n...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:45Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:45Kukja od 300m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 300m2 Kukjata se naogja vo mirna sredina, I e vo...


129.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:44Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:44Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:44Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:43Nov stan od 60m2 vo centarot na Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 60м2 позади градски пазар Охрид Гоима следниот рпоред:...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:43Stan od 53m2 So pogled na Ohridsko ezero - ZDRAVESKI

Се продава стан со поглед на Охридско езеро во центарот на градот Охр...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:43Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:43Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka - ZDRAVESKI

Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka Se naogja vo skalestata zgrada I ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:43Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


107.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:43Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:43Rabota vo kafeterija i suvenirnica

Fort Caffe ima potreba od prodavacki na suveniri so poznavanje na Ang...


1 €
или предлог цена
Денес 14:42SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:42Stanovi vo izgradba od 61m2 do 66m2!!!

Се продаваат станови во изградба!! Локација: Мирче Ацев бр.35 Катно...


1.050 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:40NOV STAN OD 47m2 - ZDRAVESKI

НОВ СТАН ОД 47м2 БЛИСКУ ДО ЦЕНТАР!! Истиот го има следниов распоре...


61.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:40BTL 5820S апарат за физикална терапија

Малку користен BTL 5820S модуларен апарат за физикална терапија со дв...


2.150 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.300 €
Денес 14:24Prodavam geramidi (герамиди) "Пролетер Виница"

Се продаваат герамиди од "Пролетер Виница" 2800 парчиња во добра сост...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 14:23Се ПОДАРУВААТ кученца

Се подаруваат 4 кученца( мешанчиња ) мајка лабрадор, таткото не е рас...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:17Apartmani

Iznajmuvam apartmani za prestoj


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:09SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:06SOBI VO NASELBA RACA . POVOLNO !

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:06Деловен Простор позади Мини Маркет, до музичкото

Деловниот е лоциран до маркетот на Стокомак... Ориентација југ..


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 14:03Куќа Во Косел на магистралниот пат за Битола

Куќата е во фаза на градење, лоцирана е на самиот пат после фабриката...


42.100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:02Страна 2 од 296

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам